Wojna SBS vs HADES

  • Rozpoczynający wątek wiki87
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser6062

Guest
To że jakiś sojusz nie odbija swoich miast nie oznacza od razu że jest słaby. Jest określony czas reakcji, po jego przekroczeniu może być nieopłacalne odbijanie miasta sojusznika. Nabijać punkty tylko dlatego aby coś komuś udowodnić? Czysta głupota.

Ja nie mówię o 5k. Nie pamiętam dokładnie ile wysyłałem na moje okupacje, ale to nie były nawet moje wszystkie, a tym bardziej nigdy nie prosiłem na takich słabeuszów pomocy sojuszu.

Co do kreowania to nie ma tu sojuszów dobrych i złych. Są tylko sprzymierzeńcy i wrogowie.
 

DeletedUser

Guest
Ale o jakim kreowaniu ty mowisz. Skoro jestescie wrogami i jestescie kolo siebie to oczywiscie, ze Wasza obecnosc tam ma wplywa na wojne bo SBS nie moze sie poswiecic wojnie z Hadesem. Od kreowania wizerunkow innych sojuszu macie kilak osob po swojej stronie, nie szukajcie ich po naszej. Koniec ze spamem czekamy na pierwsze raporty.
 

DeletedUser8542

Guest
Mam nadzieje że rozwiążecie to jakoś dyplomatycznie bez rozlewu krwi ponieważ jestem w Fulminacie i mamy pakt a łamac mi go nie wolno.
Pozdrowienia dla Hadesu od Ojosa.
 

DeletedUser

Guest
Mam nadzieje że rozwiążecie to jakoś dyplomatycznie bez rozlewu krwi ponieważ jestem w Fulminacie i mamy pakt a łamac mi go nie wolno.
Pozdrowienia dla Hadesu od Ojosa.

jeżeli dobrze zrozumiałem twoją wypowiedz to bez obaw, nie chcemy obcych ingerencji. no chyba że mówisz o pakcie sbs-flum jeżeli masz coś innego na mysli to chętnie sie dowiem nawet na pw ;]
 

DeletedUser8542

Guest
Nie poprostu jestem byłym założycielem tego sojuszu(Hades) i jeśli dalej bym w nim był bym to rozwiązał dyplomatycznie a nie wojną, pozatym pisałem już z założycielem Hadesu i powiedział że oni pierwsi nie zaatakują was wiec wydaje mi się że można to inaczej rowiązac.
 

DeletedUser

Guest
Tyle że z tego co wiem oni już zaatakowali, więc takie gadanie jest bez sensu...
 

DeletedUser6062

Guest
O to w tej grze chodzi, żeby były wojny. Hades zaatakował SBS, to ci w odwecie wypowiedzieli im wojnę. Co w tym dziwnego? Dla mnie nic.

@casanti
Hades jest beznadziejny, ale trudno czegoś po nim oczekiwać, jeżeli nawet założyciel od niego odchodzi. Zamiast uciekać do Fulminaty mógłbyś postarać się umocnić swój sojusz. Ja dochodziłem do mojego jako zwykły gracz i dopiero po paru miesiącach dostawałem kolejne uprawnienia.

Wszyscy powtarzają, że to tylko gra, a i tak niektórzy są w stanie zdradzać kolegów, żeby tylko nie potracić wiosek. Coś innego jak Cię sojusz olał w trudnej chwili czy coś w tym stylu, ale z twoich wypowiedzi to nie wynika.
 

DeletedUser8542

Guest
Przyczyny nie będę podawał ale ci co mnie znają wiedzą jak to było zemną.
 

DeletedUser

Guest
ok nie ma problemu wezme to pod uwagę, mimo wszystko my ich od 2 dni atakujemy w tym i ja i juz pierwsze roszady personelu są.
 

DeletedUser

Guest
Troszke mnie nie bylo a tu tyle postow ...
hehe chcialam tu wszystkim podziekowac za wyrazone opinie na temat sojuszu Hades i zwiazane z nimi doswiadzczenia itd ....( tutaj prosze sie nie doszukiwac zaczepki)
ale rzeczywiscie lekko odbieglismy od tematu... jakim jest wojna SBS vs Hades

casanti hmm twoj post musze przyznac ze czytalam dwa razy i za bardzo nie pojelam o co chodzi ...a co do wypowiedzi twojej :
Nie poprostu jestem byłym założycielem tego sojuszu(Hades) i jeśli dalej bym w nim był bym to rozwiązał dyplomatycznie a nie wojną, pozatym pisałem już z założycielem Hadesu i powiedział że oni pierwsi nie zaatakują was wiec wydaje mi się że można to inaczej rowiązac.

Jak sam powiedzialaes byles zalozycielem... ale teraz nim nie jestes....
Wiem co to znaczy zalatwic sprawe dyplomatycznie bo sama jestem dyplomatka....i jak do tej pory nie moge sie doprosic przedstawnienia mi warunkow na jakich chca ta wojne...Wiec nasi robia swoje...

I ja tez chcialam powiedziec ze rozmawialam z zalozycielem sojuszu HADES i jego raekcja byla taka jaka podalam na poczatku...nic nie wskazywalo na to ze chce sie dogadac...nie chce atakowac pierwszy nie musi...bo ataki byly co w konsekwencji wywolalo wojne...

Ale zeby nie bylo ze nie mowie wszystkiego to pewna osoba zwrocila sie do mnie z prosba o rozmowe w tej sprawie....i o jej wynikach poinformuje...
 

DeletedUser

Guest
to moze i ja sie wlacze do tego mimo ze na danym swiecie nie istnieje codo wypowiedzi
Nie poprostu jestem byłym założycielem tego sojuszu(Hades) i jeśli dalej bym w nim był bym to rozwiązał dyplomatycznie a nie wojną, pozatym pisałem już z założycielem Hadesu i powiedział że oni pierwsi nie zaatakują was wiec wydaje mi się że można to inaczej rowiązac.
z tego co slyszalem to HADES juz zaatakowal a nawet przeja dwa miasta wiec dlaczego zalozyciel pisze ze nie zatakuje skoro juz to zrobil (moze boi sie o wlasne kosci??) co do wypowiedzi WIKI87. CASANTI pisal ze byl zalozycielem danego sojuszu a sentyment do swojej tworczosci zostaje moze dlatego jego ingerencja w tym temacie
P.S. wiki dyplomatka co wojny wypowiada ciekawie ciekawie myslalem ze dyplomaci sa od tego by rozwiazywac sprawy pokojowo a nie wojny zaczynac ale jesli taka jest wiki to respect dobrze ze na jocie nie gra bo juz dawno bym sie z nia na kawe umowil :)
 

DeletedUser

Guest
P.S. wiki dyplomatka co wojny wypowiada ciekawie ciekawie myslalem ze dyplomaci sa od tego by rozwiazywac sprawy pokojowo a nie wojny zaczynac ale jesli taka jest wiki to respect dobrze ze na jocie nie gra bo juz dawno bym sie z nia na kawe umowil :)

Hmm no jak widac jestem dosyc specyficzna dyplomatka...

Ejj i bez prywaty mi tu prosze ... To powazny temat jest ... do porzadku Was tu sprowadzam
na inne pytania typu kawa czy ciastko odpowiem na PW
 

DeletedUser

Guest
wojna jako dyplomacja Hmmm ?? nie slyszalem ale skoro tak mowisz uznaje twoja wiedze a co do wiki to tak latwo nie odpuszcze z kawa to co wojna luki w ataku procki w obronie :D kto lepszy ten ma pierwszenstwo do kawy z urocza wiki;)

Tak, wojna to jest odrębna forma dyplomacji. Jeżeli o tym nie wiesz to znaczy że się nie znasz :)

A co do kawy i ciastka z Wiki to sobie odpuść, bo inaczej ja z Cyganem zaczniemy grać tam gdzie Ty i Ci tak grę umilimy że długo nie pograsz :)

Co nie Cygan ?
 

DeletedUser

Guest
Nooo, tak Boom :D

Jak tam wojenka? Bo na ten temat nic nie ma: wszystkie inne są tu poruszane, ale ten nie ;)
 

DeletedUser

Guest
panowie do kolejki prosze sie zapisac.
Wiki jest dyplomatka zatem nie widzialem powodu zeby nie przekazac jej tej sprawy.
 

DeletedUser

Guest
Jak Daro wysłał, to nie mogę być gorszy ;) Idą 2 offy :D

EDIT:// Jednak nie, cały Hades poszedł na urlop :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
jezuu Powiedziałem kolejka i ja jestem pierwszy ;p sprawa zaklepana dawno temu i sklepie każdego kto pisze inaczej ;p

wiem ,że poszli na urlop... ale przestańcie mieszać z poważnego tematu robi sie heca i nic dla nas nie zostanie a mamy 2 miasta w plecy ;p
wracając do tematu, Hades prosił o wsparcie FLUM odpowiedź była odmowna, a my mimo paktu nie będziemy prosić nikogo o pomoc w tej wojnie nawet biorąc pod uwagę niesprzyjające okoliczności z RP
 

DeletedUser

Guest
Ale o jakim kreowaniu ty mowisz. Skoro jestescie wrogami i jestescie kolo siebie to oczywiscie, ze Wasza obecnosc tam ma wplywa na wojne bo SBS nie moze sie poswiecic wojnie z Hadesem. Od kreowania wizerunkow innych sojuszu macie kilak osob po swojej stronie, nie szukajcie ich po naszej. Koniec ze spamem czekamy na pierwsze raporty.

Nie zrozumieliśmy się. I ten zarzut o kreowania złego wizerunku nie jest wymierzony w graczy z Hege, ale to nie czas i miejsce a takie dyskusje jak słusznie zauważyłeś.
 
Status
Zamknięty.
Do góry