Wojna SBS vs HADES

  • Rozpoczynający wątek wiki87
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Nie zrozumieliśmy się. I ten zarzut o kreowania złego wizerunku nie jest wymierzony w graczy z Hege, ale to nie czas i miejsce a takie dyskusje jak słusznie zauważyłeś.

No to ja mam rozumiec , ze ten zarzut sierowany jest do SBS???
My nikogo nie kreujemy...
sprawa R3P i sprawa HADESu
To sa dwie odrebne sprawy,ktorych nie nalezy łączyć ani porównywać.

To tyle w tym temacie bo sama zaczynam znowu odbiegac od glownego:D
 

DeletedUser

Guest
Hehe moj drogi juz nie ciagnijmy sie za jezyk ...
Bo nie wazne co tu zostanie napisane to i tak kazdy pomysli sobie to co chce pomyslec :)


EDIT:

Yh powoli zaczyna ogarniać mnie frustracja z powodu postawy HAdesu i coraz bardziej jestem skłonna przyznac racje DARO ....co do wszystkich jego wypowiedzi dotyczacych tego sojuszu....
bo ilez mozna czekac na wiadomosc ( co wedlug mnie ide na kompromis) w ktorej powinna znalesc sie tylko liczba....ktora wyznaczalaby zakonczenie tej potyczki ....
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
jak na razie jedyne co pokazali to walka w dyplomacji jak na razie bezskuteczna
 

DeletedUser

Guest
Wiki jesli brak odpowiedzi T/Z ze nie biora powaznie tego co do nich napisalas wiec atakujcie ile mozna dawac wrogowi czasu na uzbrojenie sie WOJNA skoro chcecie dany soj pojechac daliscie im najzwyczaj duzo czasu a ze nie odpowiadaja to do ostatniego miasta z danego soja wojna
 

DeletedUser8542

Guest
Wy ciągle mówicie że wam nie odpisują a ja z ich liderami ciągle rozmawiam i wiem że wojny nie chcą, to wy chyba udajecie bo chcecie dorwac słabszego wroga tak żeby nikt was się nie czepiał że wypowiadacie wojnę bez powodu.
Pozdrowienia od Ojosa.
 

DeletedUser

Guest
Ejej! Chyba jest tu pewna nieścisłość... Najpierw Hades przejmuje wiochy SBS, a potem nie chce wojny? To jeszcze mogę zrozumieć (każdy mając Gimliego przeciwko sobie trząsł by portkami :D), ale teraz przedstawiasz SBS w złym świetle, mówiąc, że chcą na siłę znaleźć powód do wojny ze słabszym wrogiem...
 

DeletedUser

Guest
cesanti nie ma tak ze ktos sobie cos przejmie i cisza bo to smieszne
wiki rozmawiała z nimi i ona nadal czeka na ostatnie ustalenia co do tej wojny chodzi o liczbe przejec nic wiecej puki tego jej nie przedstawia puty to bedzie tak jak jest

jak ktoś mimo wszystko uważa, że nasze, zarzuty są wyssane z palca to prosze zajrzeć tutaj ;
http://pl.grepostats.com/world/pl3/player/346126/colonizations
jak juz pisałem po założeniu drugiej kolonizacji gracz zakończył gre, a był poprzednio w HADESIE

P.S
SBS walczy na północy z Republiką Pómroku wiec stwierdzenie, że szukamy wojny ze słabszym sojem jest conajmniej śmieszne, nawet słaby soj moze nas uderzyć i przykład kolonizacji zeusa jest najlepszym przykładem, nasze deffy po prostu stoją gdzie indziej.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Wy ciągle mówicie że wam nie odpisują a ja z ich liderami ciągle rozmawiam i wiem że wojny nie chcą, to wy chyba udajecie bo chcecie dorwac słabszego wroga tak żeby nikt was się nie czepiał że wypowiadacie wojnę bez powodu.
Pozdrowienia od Ojosa.

No udam, ze nie poczulam sie dotknieta zarzutami o to ze wojna jest bez powodu( z racji tego ze masz sentyment do Hadesu ) i ze chcemy dorwac slabszego wroga... to jest naprawde smieszne juz
Gimli juz przedstawil ze tak nie jest....

Ale mozesz mi wyjasnic co mnie obchodzi to ze Ty rozmawiasz z liderami ....ja nie wiem to twoja wojna czy nasza?? jestes czlonkiem Hadesu ich rady lub dyplomata?? ze prowadzisz jakiekolwiek rozmowy na temat wojny w ktorej nie uczestniczysz.... chcesz byc mediatorem miedzy naszymi sojuszami ??? bo ja nie widze takowej potrzeby....( mimo iz rozumiem twój sentyment do bylego sojuszu)

ja rozmawialam z liderem w dniu wypowiedzenia wojny ...i nie protestowal zbytnio ze nie chce tej wojny to raz ( podkreslam zbytnio zeby nie bylo ze cos udaje bo jakies tam protesty byly), potem sie juz nie pokwapił o rozmowe...jedynie co to ich rektutantka rozmawiala i rozmawia ze mna na temat wojny i dzis ma mi przedstawiac jakies warunki w koncu....
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser1360

Guest
Nie za bardzo rozumiem o co chodzi z warunkami wojny. Domyślam się że chodzi o pokazowy wzór jak powinno wyglądać, wypowiedzenie wojny i zasady w niej obowiązujące, ale ja się pytam poco?


ps. Nie mogą się określić to przyśpieszcie ich decyzje :D
 

DeletedUser

Guest
nawet tego chyba nie będzie.
Oni sami nie traktują nas poważnie i nie potrafie tego inaczej odebrać, kiedy wojna trwa, trwają rozmowy a ich WÓDZ pisze naszym graczom co ich atakują na pw z zapytaniem czy chcemy wojne..
ręce opadają, chyba to będzie wojna totalna bo żadne dogadywanie sie sensu nie ma., nie przy takim podejściu
 

DeletedUser

Guest
dużo tu naspamowaliście, ale gdzie są raporty z ataków i odbić???
 

DeletedUser

Guest
mówisz masz, jeszcze cieplutki raport ;
raporty.png

A hades nie kwapi sie do atakowania czy odbijania, lub jakiejkolwiek innej akcji.
 

DeletedUser

Guest
Też bym chciał by takie okupacje były w moich wioskach:D
Zobaczylibyście okupacje po 8k birem:D

-----------------------------------------------------------------------------
obraz.aspx
 

DeletedUser

Guest
to nie była okupacja hehe ;p

żeby były okupacje po 8k briem to musi być przeciwnik, hades nie jest na chwile obecną, żadnym przeciwnikiem.
 

DeletedUser

Guest
Upsss.... no tak, nie przyuważyłem na rapku ze wioska nie jest okupowana, mój błąd, :p
-----------------------------------------------------------------------------
obraz.aspx
 

DeletedUser8542

Guest
Atakując słabego przeciwnika sam pokazujesz że jesteś słaby.
Pozatym ten raport jest bardzo słaby ale co tu się dziwic jak atakuje się akademie.
Ten sojusz za moich czasów nawet z sojuszu R3republika się śmiał, piękne czasy jak leciało na mnie jakieś 30 ataków od nich i 50 wsparc od sojuszu oczywiście republika nie miała szans na wpuszczenie kolona aż po jakimś czasie usuneli mi konto:(
 

DeletedUser1360

Guest
A skąd wiesz który sojusz jest słaby a który silny ? To jest tylko zwykły raport jakich wiele jest na gammie, ale za to w tematyce. Nawet najsilniejszy gracz może być po stronie przegranego, w takim zestawieniu.
 

DeletedUser

Guest
casanti ja tak czytam twój post, drapie sie po głowie i sie zastanawiam co wielce szanownemu panu odpisać...
wiem co to znaczy bronić sojusz sam wiele razy broniłem AH na tym forum, wiec poniekąd cie rozumiem, ale kilku spraw pojąć nie moge;
po 1 czemu twierdzisz, że twoje dzieło jest słabsze od sbs ? czym sie kierujesz ? rankingiem ?
po 2 też mógł bym rozebrać jakiegoś gracza hadesu i zaraz napisać *nic mi nie wiadomo o jakiejkolwiek wojnie* mam nadzieje,że to dość czytelna ironia.
po 3 tomek chciał raport no to dostał pierwszy z brzegu jest ich dużo wiecej ale to ze są jak to ująłeś *słabe* nie jest tylko naszą winą ;]
po 4 twoje bezpośrednie uderzenie *we mnie* musi miedź swoja odpowiedz wiec o to ona;
zamiast robić ze swoich Męczenników i palić nas na stosie pokazał byś jakim jesteś świetnym graczem i wrócił byś do hadesu,to jest dla mnie prosta logika albo chcesz im pomóc albo nie, bo to już podchodzi pod pyskówkę, więc tobie proponuje coś takiego ;
Pokaż, że masz te przysłowiowe Cocones i wracaj do hadesu, ogarnij ich powalcz ze mną i wtedy mnie oceniaj, załatwimy to jak faceci albo zostań tam gdzie jesteś, zasłaniaj sie dalej paktem i baw sie dalej w polską politykę, wybór zostawiam tobie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry