Wojna SBS vs HADES

  • Rozpoczynający wątek wiki87
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
zakonczona okupacja.
do konca tygodnia bedzie sporo wiecej, ciekaw jestem czy hades nam odpowie w tym tygodniu po swojej przegranej ofensywie ;]

wiem tez, że mały pakt rozpoczął wojne z hadesem, hades przeżywa bardzo trudne chwile.
 

DeletedUser

Guest
Mały pakt? Hmmm... Według mnie zachowali się źle. Wykorzystywanie słabości danego sojuszu jest posunięciem nie fair... Rozumiem, gdyby to była walka wcześniejsza to ok, ale zaatakowanie ich teraz? Chociaż po MP nie można było się niczego innego spodziewać- przecież nie będą walczyć z wrogiem gdy jest pełen sił, bez przesady :D Trudno, rozpad Hadesu był oczywisty już dawno, te wojny tylko przyśpieszą ten proces. Szkoda tylko że wojownicze angel zachowało się tak, a nie inaczej. Ale po nich nie można się niczego innego spodziewać. Jak RP to wróg do którego mam dość duży szacunek, tak Angel zawsze było sojuszem który na niego nie zasługiwało ;)
 

DeletedUser

Guest
Ja nie bede nikogo tutaj oceniać, gamma rządzi sie swoimi prawami.
w każdym razie nie prosiłem małego paktu o interwencje wiec to osobna wojna ;]
w każdym bądź razie do oceniania angel jest inny temat ;]
 

DeletedUser

Guest
Ja nie bede nikogo tutaj oceniać, gamma rządzi sie swoimi prawami.
w każdym razie nie prosiłem małego paktu o interwencje wiec to osobna wojna ;]
w każdym bądź razie do oceniania angel jest inny temat ;]

Tak to czemu GT przyjeło gościa Achajxis?
 

DeletedUser

Guest
nie wiem, ale wiem co ten kolega tam robił ;]
chciał wciągnąć gt do wojny przeciw enklawie, a wiem bo sie nawet z tym nie krył ale sie przeliczył.
pytajcie gt czemu go nie wywalili.
 

DeletedUser

Guest
uuuuuuuuu ciekawe kto wbije sie na m25 do samego serca hadesu_
 

DeletedUser

Guest
sprawdź morza sąsiednie, jest ich wiecej. a to , że czyscicie to wiem od dawna i to widać XP
 

DeletedUser

Guest
Do samego serca Hadesu na m25 macie całe morze ;) co prawda, BP z penością was tam wpuści, ale to i tak długa droga :p
 

DeletedUser

Guest
hades ma 2 główne ośrodki m25 ale jego prawdziwy rdzeń to moje okolice tam jest ich wódz naczelny i jego pomocnik, jak ich zabraknie reszta sama sie posypie.
 

DeletedUser

Guest
sprawdź statystyki na nic nie czekamy, lecą jak sie patrzy, najpierw rozgromimy ich na m76 m75 m66 m65 do końca i robimy przeprowadzkę do wodza ;]

piszesz tak jakbyśmy nic nie robili zabrali nam 4 miasta a stracili juz 7 było by wiecej ale sporo rozbieranych graczy opuściło sojusz a Enklawa jak na razie 4 więc to ja pytam ciebie ?;p na co czekacie ;p
 

DeletedUser

Guest
Janek, to nie jest takie łatwe jak ci się wydaje ;) Wbrew pozorom Hades tez umie się bronić ;)
 

DeletedUser

Guest
Janek, to nie jest takie łatwe jak ci się wydaje ;) Wbrew pozorom Hades tez umie się bronić ;)

Wiem że umieją się bronic ale każdy sojusz bez pomocy kiedyś padnie a co do szefa to ja już przejełem 2 polis Hadesu i zbieram kulturke na następne siwego rozbieramy dalej poleci następny z listy
 

DeletedUser

Guest
Witam jestem jakby co założycielem Enklawa więc wynik jest

11-5 dla nas i SBS :)
 

DeletedUser

Guest
Okupacja kolejna udana bez jakis specjalnych problemow.....
zatewm wynik wynosi :
12-5 dla SBS i Enklawy

Jednak Hades nie pozostaje bierny i np na m 75 kilku graczy przeprowadza akcje offensywne dosyc systematycznie....i z roznym skutkiem :D
 
Status
Zamknięty.
Do góry