Wojna SBS vs HADES

  • Rozpoczynający wątek wiki87
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
od wczoraj wynik wojny to 15-5
nasza machina wojenna stoi ponieważ mamy pilną kolejke przejęc wewnątrz sojuszu dlatego nawet hades musi teraz czekać heh
ale sam hades nie próżnuje i szukają miejsca gdzie nasza obrona jest najsłabsza ;]
no i rozwiązują akademie..
 

DeletedUser8542

Guest
Nie ma co się dziwic że rozwiązują akademie jak tylko przynosi problemy i daje wam jakieś 10 pktów w tej (wojnie).
 

DeletedUser

Guest
zdobycze na akademii to tylko 6 z 15 ;]
dodatkowo kilku czołowych graczy hadesu pożegnało sie z grą np Aspire który szybko skończył gre a był chyba top 3.
co do Akademii hadesu kiedy omawialiśmy jeszcze fuzje był argumenty od hadesu że akademia też jest siłą militarną i jest przydatna, ja zawsze byłem zwolennikiem poglądu że to same problemy.
Teraz widać kto miał racje ;]
 

DeletedUser

Guest
''war , war never changes..''
Sam sobie zaprzeczasz =]
A co do hadesu... Mówiąc szczerze to trzymam za nich mocno kciuki, co wcale nie oznacza że źle życzę SBS, a swoją drogą, co do reszty sojuszy nadal macie zamiar być neutralni?
 

DeletedUser1360

Guest
Faktycznie wspierasz słownie Hades, czyli widział byś chętnie ich wygraną, natomiast nie życzysz źle SBS. Mamy rozumieć iż przegranie walki to nic złego ? bo nie wiem co ich może złego spotkać. No chyba że miałeś na myśli zakończenie gry przez graczy bądź rozwiązanie sojuszu. Fakt jeżeli by wziąć te argumenty to faktycznie źle im nie życzysz :D
Nie che się czepiać ale mam taki dziki dzień dzisiaj :)
 

DeletedUser

Guest
Mam na myśli rozejm XD
inspi, zawsze mnie to intrygowało, powiedz mi dlaczego GM się rozpadła?
 

DeletedUser

Guest
Bo większość graczy zakończyła grę...
Warzywka zostały a lepsi poszli do Hegemonium.
 

DeletedUser1360

Guest
Otóż to jak Hater napisał :(
Real to takie pieroństwo że nie wiesz kiedy cie odetnie od gry na dobre. :D
 

DeletedUser

Guest
Hater Ty też tam byłeś?
Macie zamiar startować na Ny? może by tak reaktywować GM?
 

DeletedUser1360

Guest
Wystarczy że wejdziesz na jego profil w grze inie będziesz miał żadnych wątpliwości że był :p

Stara dobra Gravoria Świetna atmosfera i ludzie pełni entuzjazmu do gry :) aż się łezka w oku kreci :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Ba... I to od samego początku :)
Zobaczymy jak się sprawy potoczą na gammie.Gram już na 2.0 i powiem,że jest tyle błędów,że szkoda się produkować na marne.Ale już zbieramy doświadczenie...
Możliwe,że na NY będzie Hege.
Vil by napisał,ale jak zwykle ma bana hehe
 

DeletedUser

Guest
Beta,World 3 chyba angielska. :)
Jeszcze z niemickiego nawet w 20% nie przetłumaczona błędów co niemiara,ale wygląda ładnie...
Vil albo spam albo obraził kogoś.Albo i to i to plus kumulacja za wszystkie wcześniejsze. ;)
 

DeletedUser

Guest
Sam sobie zaprzeczasz =]
A co do hadesu... Mówiąc szczerze to trzymam za nich mocno kciuki, co wcale nie oznacza że źle życzę SBS, a swoją drogą, co do reszty sojuszy nadal macie zamiar być neutralni?

hehe to cytat z fallouta chyba wizytówka calej serii, co do sojuszy staramy sie byc neutralni na tyle na ile to mozliwe ;] a co do gav cóż jezeli ich reaktywacja miala by brana byc pod uwage to petarda musial by wócić do gry bo to on byl zaożycielem.
 

DeletedUser

Guest
Bardzo mnie to cieszy ...ze Panowie sobie wspominaja stare dobre czasy hmm az milo posluchac ....ale jak jeszcze raz mi tu ktos cos napisze odbiegajac od glownego watku to sie ze zloszcze ....a kobiety jak sa zle bywaja okropne ;p
 
Status
Zamknięty.
Do góry