Wojna Spamu Edycja I

  • Rozpoczynający wątek Elastynka
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Odp: Wojna Spamu Edycja I

Elastynka dzień się prawie kończy :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Wojna Spamu Edycja I

Ja bym już teraz z czystej przekory dał te wyniki o 23:59:59 :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Wojna Spamu Edycja I

cooltext706110958.png


Kochani! Za nami I WOJNA SPAMU! Zanim poznacie wyniki, chciałybyśmy Wam bardzo podziękować za wkład w zabawę! Gdyby nie Wy, nie byłaby ona aż tak ekscytująca, noo, prawie :)
Oto wyniki! nie przegapcie


II WOJNY SPAMU!!


Grupa II

... I tym samym!!
Wszyscy uczestnicy zwycięskiej grupy otrzymają nagrody rzeczowe!

Michał333 - 181
Duerth - 138
norbert-omega - 13
Jetla - 3



>>>Punkty zdobyte przez grupę: 335 punktów
>>>Punkty zdobyte przez Zeusa: 325 punktów
>>>Punkty zdobyte przez przekroczenie progów punktowych: 60 punktów
>>>Punkty stracone w wyniku ataku Zeusa drużyny przeciwnej: 335 punktów
>>>Punkty stracone w wyniku kary członka drużyny: 5 punktów

>>>Punktacja końcowa - 380 punktów


Grupa I

Auditoree- 105 pkt
gildon- 76
PogromcaZeusów-0
misław333-1



>>>Punkty zdobyte przez grupę: 182 punkty
>>>Punkty zdobyte przez Zeusa: 335 punktów
>>>Punkty zdobyte przez przekroczenie progów punktowych: 40 punktów
>>>Punkty stracone w wyniku ataku Zeusa drużyny przeciwnej: 325 punktów
>>>Punkty stracone w wyniku kary członka drużyny: 5 punktów


>>>Punktacja końcowa - 227 punkty

Członków zwycięskiej drużyny proszę o kontakt PW z Elastynka w celu finalizacji przekazania nagród. Gratulacje dla wszystkich za zaangażowanie!​
 

DeletedUser5408

Guest
Odp: Wojna Spamu Edycja I

Jak były liczone punkty, które zdobyła konkretna osoba? Już w moim przypadku wydaje się to dziwne, że mam ich więcej od zeusa, ale u przeciwników jest to dla mnie jeszcze bardziej zaskakujące, wszak gildon trochę tylko pospamował, a ma przyznanych niewiele mniej punktów od Auditoree, który ciągle piorunami rzucał :confused:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Wojna Spamu Edycja I

Te wyróżnione z nicka, to punkty za posty, zeus jest niżej :p
 

DeletedUser5408

Guest
Odp: Wojna Spamu Edycja I

A to i tak dziwne, przecież ja cały czas z tobą gadałem, to nasze punkty powinny być zbliżone :D
Chyba że liczą też posty z obrony, ale tych też aż tyle nie miałem, z resztą moim zdaniem posty z ataków i obron powinny być ignorowane.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Wojna Spamu Edycja I

A skąd, przecież ja miałem sporą przerwę jednak i postowałeś zarówno pod atakami wroga, jak i gadałeś z norbertem, więc mnie ta punktacja nie dziwi :D
 

DeletedUser5408

Guest
Odp: Wojna Spamu Edycja I

Nie wymądrzaj się :p

Nagrody pewnie wyślą, jak wszyscy podadzą swoje dane, a zważywszy na bana norberta, to tydzień poczekamy.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Wojna Spamu Edycja I

Jak były liczone punkty, które zdobyła konkretna osoba?

"Punktacja dla grup:
1. Każdy post= 1 punkt.
2. Gdy członek drużyny dostanie upomnienie odejmowany jest 1 punkt. Za ostrzeżenie 5.
3. Skuteczny atak Zeusa- 5 punktów dla drużyny.
3. Gdy Zeus z przeciwnej drużyny wkradnie się do tematu tracimy 5 punków.
4. Osiągnięcie przez grupę określonej ilości postów 10 punktów
[progi – 30,70,120,180, 250, 330 itp.]"

zaliczany był udany atak i posty pisane we własnym temacie drużynowym. dużo postów atakujących było z racji specyfiki łączone stąd brano pod uwagę udany atak a nie udany atak i wpis z atakiem. poza tym w przeciwnej drużynie nie od razu ruszyło spamowanie bo w końcu jednej osobie ciężko prowadzić ze sobą dyskusje stąd posty Auditoree i gildona są zbliżone. z tą małą różnicą że Auditoree jako atakujący był cały czas widoczny.

Te wyróżnione z nicka, to punkty za posty, zeus jest niżej :p

tak. wypisane są punkty osoby a punkty nabite jako Zeus traktowane są osobno.

A to i tak dziwne, przecież ja cały czas z tobą gadałem, to nasze punkty powinny być zbliżone :D
Chyba że liczą też posty z obrony, ale tych też aż tyle nie miałem, z resztą moim zdaniem posty z ataków i obron powinny być ignorowane.

na początku owszem były częste wspólne rozmowy ale środek wyszedł słabiej aby w końcówce się podnieść.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Wojna Spamu Edycja I

To było wiadome, że przegramy, jak przez cały czas sam byłem aktywny, raz czy dwa gildon wszedł i trochę punktów nabił. Hoplita, to se wgl urlop wziął na czas wojny, a lider to wpisał posta i uciekł, nawet nie zmieniając funkcji.
A w przeciwnej drużynie to co innego. Wszyscy byli aktywni, cały czas michał z duerth spamowali, zeus był aktywny i hoplita też, norbert również powbijał te posty, a jetla na początku była aktywna.
Stąd nie dziwi wcale mnie ten wynik, jak aktywność mojej drużyny była, że się tak wyrażę do pupy.

/Delikatna korekta;)/ Elastynka
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Wojna Spamu Edycja I

Chciałbym teraz II edycję , ale trzeba czekać.
 
Status
Zamknięty.
Do góry