Wojna Spamu - Grupa II

  • Rozpoczynający wątek Medus
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Spamujemy!

Czas: Temat będzie otwarty od 18 kwietnia godziny 00.00 do 27 kwietnia godziny 23.59. W temacie spamują wyłącznie członkowie danej grupy.

Członkowie grupy wraz z funkcjami:

I Grupa:

Lider - norbert-omega,
Zeus- Duerth
Hoplita - Jetla
Michał333

Funkcje:


Lider- głównodowodzący drużyny. Mobilizuje do walki. Nominuje Hoplitę i Zeusa. W czasie trwania wojny może oddać swoją funkcję osobie z drużyny, bądź też ma on możliwość zamiany funkcji miedzy graczami w swojej drużynie. Może to zrobić 3 raz podczas trwania Wojny

Zeus – jego zadaniem jest wkraść się do tematu wrogiej drużyny i zmieszczenie w nim posta o treści:
"Nagle niebo skrywa mrok, słychać grzmot zrywa się wiatr! Zeus wyłania się z za chmur i rzuca piorunem w pyszałków"
Jeśli atak będzie skuteczny drużyna otrzyma 5 punktów. Dopuszcza się maksymalnie 10 ataków na każdą wrogą drużynę w ciągu doby.
Jeśli hoplita wrogiej drużyny jest niedostępny Zeus może wkraść się do tematu i wpisać co godzinę posta

Hoplita - zajmuje się obroną drużyny przed czarnoksiężnikami. Aby obrona była skuteczna wojownik musi zamieścić posta o treści:
"Mężny wojownik otacza tarczą ojców swój wierny odział! Zeusie dziś pora ucztować a nie walczyć"
Hoplita musi to zrobić w ciągu 5 minut.

Zasady punktacji:

Punktacja dla grup:
1. Każdy post= 1 punkt.
2. Gdy członek drużyny dostanie upomnienie odejmowany jest 1 punkt. Za ostrzeżenie 5.
3. Skuteczny atak Zeusa- 5 punktów dla drużyny.
3. Gdy Zeus z przeciwnej drużyny wkradnie się do tematu tracimy 5 punków.
4. Osiągnięcie przez grupę określonej ilości postów 10 punktów
[progi – 30,70,120,180, 250, 330 itp.]


Jednocześnie przypominam że w temacie obowiązuje regulamin zabawy Wojny Spamu

Powodzenia!


Wyniki: http://forum.pl.grepolis.com/showthread.php?14836-Wojna-Spamu-Edycja-I&p=209053&viewfull=1#post209053
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Wojna Spamu - Grupa II

No więc, wypadałoby zacząć. Dobry wieczór wszystkim jak rozumiem posty muszą być ładne i składne, niczym reklamy Volkswagena?
 

DeletedUser5408

Guest
Odp: Wojna Spamu - Grupa II

Ok, to no-live'imy kilka godzin? :p

Tak na marginesie z norbertem jako liderem już czuje się zwycięzcą. Gdzie mogę wysyłać swoje dane kontaktowe, pod które wyslecie nagrodę ? :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Wojna Spamu - Grupa II

Jak zwykle jestem w wygodnej pozycji, szacowany czas położenia się do łóżka 4-5 rano. Tak więc igrzyska czas zacząć oczekuję wojny, a nie wygranej w pierwszych dwóch dniach.
 

DeletedUser5408

Guest
Odp: Wojna Spamu - Grupa II

Wygrana w 2 dniach jest mało prawdopodobna, bo przeciwnicy równie dobrze mogą straty odrobić w 2 dni ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Wojna Spamu - Grupa II

Wszystko zależy ile będą musieli odrabiać :D Jak się trafi kilka upartych osób, to można naprawdę ładnie punkciwa naklepać.
 

DeletedUser5408

Guest
Odp: Wojna Spamu - Grupa II

Ale to działa w dwie strony, my możemy się zmobilizować, ale oni też. Chyba że widząc stratę stracą zapał do walki... :rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Wojna Spamu - Grupa II

Tak czy inaczej nie ma co się obijać zadanie jest do wykonania a i nagrody zacne więc warto.
 

DeletedUser5408

Guest
Odp: Wojna Spamu - Grupa II

Mi na nagrodach aż tak nie zależy, ale skoro biorę udział w konkursie, to po to, żeby wygrać :D Albo przynajmniej spróbować wygrać.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Wojna Spamu - Grupa II

No ja tak o tych nagrodach bardziej z ciekawości, na zasadzie co też Innogames może mi wysłać :D Smycz, pendrive, czy jaki wihajster pewnie coś w tym rodzaju, chociaż wolałbym coś niekonwencjonalnie abstrakcyjnego, jak ziemniak.
 

DeletedUser5408

Guest
Odp: Wojna Spamu - Grupa II

Ziemniak z logiem IG, tak, to było by wspaniałe :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Wojna Spamu - Grupa II

Ano, niemieckie ziemniaki, z dwojga złego lepiej niż ogórki, bo kiedyś przez nie niezła afera się rozpętała. Ciekaw jestem jak się spisze Hoplita przeciwnej drużyny ja mam być zeusem, aż chyba nowej sygnatury potrzebuję :D
 

DeletedUser5408

Guest
Odp: Wojna Spamu - Grupa II

Ogólnie wątpię, by hoplita odgrywał ważną rolę, bo 5 min na obronę to strasznie mało i nawet będąc akurat na forum można nie zdążyć się obronić.

Aczkolwiek bardziej zastanawia mnie nasz hoplita, nie wydaje się zbyt aktywny...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Wojna Spamu - Grupa II

No a akurat ich Zeus aktywny jest, więc na tym polu będzie ciekawie. Zawsze można prosić lidera o zmiany. Co do tych 5 minut, to zdecydowanie za krótko, ale nauczka będzie na żywym organizmie.
 

DeletedUser5408

Guest
Odp: Wojna Spamu - Grupa II

5 min było by ok, gdyby cała drużyna mogła się bronić, zwłaszcza gdy drużyny są mało liczne tak jak teraz. No ale zobaczymy jak to będzie później wyglądało

Tak czy siak, oni mają już ujemne punkty i możemy im to wytykać jednocześnie obniżając ich morale :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Wojna Spamu - Grupa II

Chociażby, a coś czuję, że tych punktów ujemnych będą mieli jeszcze troszkę, potem możliwe, że zamienię się z kimś na tą funkcję na parę dni, bo w trakcie weekendu różnie może być z regularnością wchodzenia tutaj.
 

DeletedUser5408

Guest
Odp: Wojna Spamu - Grupa II

No jak uważasz, tylko nie wiem na kogo byś się zmienił, bo ja planowalem przejąć hoplite, chyba że obecny będzie jednak aktywniejszy, a więcej to za bardzo nikogo nie ma...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Wojna Spamu - Grupa II

Nieaktywnym dać lidera :D Wystarczy, że wejdą raz na kilka dni zaakceptują jakieś zmiany, resztę wygra się za nich. No i zawsze jest ta pozycja bez żadnej nazwy.
 

DeletedUser5408

Guest
Odp: Wojna Spamu - Grupa II

Teraz lider jest dobry moim zdaniem, średnio aktywny, tyle żeby zrobić zmiany jest ok.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Wojna Spamu - Grupa II

Pożyjemy, zobaczymy, to też nie jest tak, że w ogóle mnie nie będzie, ale mogę być ciężko przez weekend zajęty i nie mieć czasu na klepanie na forum, całe szczęście konkurs zaczął się wcześniej i skończy sporo po weekendzie no i nie jest to single player. Drużyno do boju :D
 
Status
Zamknięty.
Do góry