1. Witaj na forum! Jesteś tu nowy(a)?
    Aby wziąć udział w dyskusji, potrzebujesz konta. Zarejestruj się tutaj!
    Masz już konto? Zaloguj się.
    Dismiss Notice

Wojownicze Kury Ninja

Dyskusja w 'Prezentacje sojuszy' rozpoczęta przez użytkownika gromak, 21. Kwi 2010.

Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. gromak

gromak Guest

Sojusz powstał 19.04.2010 po rozpadzie sojuszu Arkadia (złe indory chciały poobcinać nam łapki oraz dzioby a następnie wsadzić do klatek). Pod wodzą koguta Locktar`a i pod skrzydłami Kwoki Prozerpiny zaczęliśmy tworzyć nowy sojusz. Początki nie były łatwe, Gromak, który najbardziej w starym sojuszu gdakał, oberwał kilkoma błyskawicami od byłego stada:

Jednak rada sojuszu postanowiła się spotkać, aby te nikczemne czyny się zakończyły:

Po długich naradach, kiedy już zaczęła odmaczać nam się skóra, postanowiliśmy, że nasz sojusz będzie rósł w siłę, wspierał się wzajemnie oraz nie pozostawiał członków jego stada w potrzebie. Ustaliliśmy, że głównodowodzącymi będą:

Locktar (może i chudy, ale za to jaki bojowy!)

Prozerpina (lubi solarium, pod jej kokoszymi skrzydłami znajdzie się miejsce dla każdego sojusznika, kiedy trzeba się wypłakać po stracie 300 rydwanów)

Tien (artysta grafik, który na złość Locktarowi przerobił swój wizerunek w Photo Shopie, tak aby być większym kogutem niż on)

Gromak, poszedł na przeszczep skóry do chirurga plastycznego, jego zdjęcie zamieścimy później.

Kogo szukamy:

Kur i Kogutów grających na morzach: 64,65,66, które posiadają ilość punktów powyżej średniej naszego sojuszu (zawsze jako pisklak możesz próbować ominąć tą zasadę pisząc do naszej statecznej i miłościwej Kwoki).

Co gwaratujemy?

JAJA.

No i zapomnielibyśmy dodać - kochają nas wszyscy...

( tu wielbiciel z Olą151 )

( a tu wielbicielka Szalonej (ego) Ziuty - w tle blady jak zawsze PKAR)

Ostatnio edytowane przez moderatora: 21. Kwi 2010
  2. Hardkor69

Hardkor69

haha dobre daje 9,9/10 ;DD !!

3. Ciupakabras

Ciupakabras Guest

podoba mi się motyw z tymi kurami .
    Co gwaratujemy? JAJA. - to mnie rozwaliło :D

nie wiem po co ta historia o rozłamie . jakoś mnie to nie zainteresowało
    no i brakuje jeszcze informacji o sposobie chowu :p
    "3" - chów klatkowy , "2" - chów ściółkowy , "1" - chów na wolnym wybiegu

9/10

4. niegrzeczny1

niegrzeczny1 Guest

Się uśmiałem :D Liczy się dobra zabawa i Wy to wiecie :D

10/10

5. MindOC

MindOC Guest

Ale się sprzedaliście skasujcie chociaż prezentacje bo ktoś pomyśli że dalej gracie dla dobrej zabawy.

6. niegrzeczny1

niegrzeczny1 Guest

I co z tego że grają dla dobrej zabawy ? Chyba to się liczy nie ? Zastanów się co piszesz...

7. CzarnaOspa

CzarnaOspa Guest

Po długich naradach, postanowiliśmy, że nasz sojusz będzie rósł w siłę, wspierał się wzajemnie oraz nie pozostawiał członków jego stada w potrzebie. Ustaliliśmy, że głównodowodzącymi będą: Według mnie to zdanie jest co najmniej słabe to ze sojusz ma sie wspierac itd wiadomo bez dlugich namyslow wiec poco cos takiego pisac ?

Motyw z rozpadem jakies rzucanie blyskawicami nie potrzebne

Ogolna ocena : 6.5/10

8. monia81

monia81 Guest

Na pierwszy rzut oka to raczej prezentacja odpychajaca, w sensie, ze te obrazki nie zbyt fajne,

jednak jak sie juz przeczyta całość to te obrazki jak najbardziej pasuja do całej treści, pewnie tak były dobrane.

Sojusz rośnie w siłę i jest pewnym zagrożeniem na Delcie ;D

co do oceny
    wizualnie 7/10
    treść 9,5/10

9. gromak

gromak Guest

Bo my, przed wysłaniem wsparcia lubimy odmoczyć swoje suche kupry w jakuzzi - czy to dla Ciebie jakiś problem?

Co więcej, jako że jako kury rąk nie mamy jeno posiadamy skrzydełka, do rozpalania grilla używamy więc błyskawic. Z zapałkami ciężko nam idzie (jak widzisz Prozerpina opaliła sobie całe pierze) Czy to również stanowi dla Ciebie jakiś problem?

My po sobie zostawiamy odchody. Ale nie pozostawiamy wątpliwości :]

10. Tien

Tien Guest

dla mnie bomba :D Widać ze Locktar ma duze jajka :D

11. Cykor89

Cykor89 Guest

bardzo fajny sojusz, nie podoba mi się jedynie to że chyba zaczeli gdakać ze strachu przed psami z PD i się do nich dołączyli,powiadam Wam iż widzę w Was przyszłość:)

12. bartmaan

bartmaan Guest

haha

szczere to wszystko,
    i jak niektórzy napisali, jak ta prezentacja może odpychać, przeciez to najsilniejszy sojusz na Delcie

13. Hohlik7

Hohlik7 Guest

hahah, zarabiscie dobrane obrazki:D

14. rymekPro X

rymekPro X Guest

Grając na Delcie i widząc ich organizacje aż chce sie do nich dołączyć no oczywiście 10/10 oby więcej takich sojuszy.:)

15. lukaschudy

lukaschudy Guest

Taką organizacje mieli że się rozpadli...
    Sojusz nie istnieje już...

16. maciukrk

maciukrk Guest

Straszny cios - az musiales tu wlezc i o tym napisac

17. Mariah

Mariah

Zgodnie z informacjami zamykam temat, gdy by było coś nie tak to pisać PW.

Ostatnio edytowane: 17. Lis 2010

Do góry
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.