Wojownicze Kury Ninja

  • Rozpoczynający wątek gromak
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Sojusz powstał 19.04.2010 po rozpadzie sojuszu Arkadia (złe indory chciały poobcinać nam łapki oraz dzioby a następnie wsadzić do klatek). Pod wodzą koguta Locktar`a i pod skrzydłami Kwoki Prozerpiny zaczęliśmy tworzyć nowy sojusz. Początki nie były łatwe, Gromak, który najbardziej w starym sojuszu gdakał, oberwał kilkoma błyskawicami od byłego stada:

ChickenCooked5.jpg


Jednak rada sojuszu postanowiła się spotkać, aby te nikczemne czyny się zakończyły:

0264066067ax9.jpg



Po długich naradach, kiedy już zaczęła odmaczać nam się skóra, postanowiliśmy, że nasz sojusz będzie rósł w siłę, wspierał się wzajemnie oraz nie pozostawiał członków jego stada w potrzebie. Ustaliliśmy, że głównodowodzącymi będą:

chicken3%7E.jpg


Locktar (może i chudy, ale za to jaki bojowy!)

chicken-breast.jpg


Prozerpina (lubi solarium, pod jej kokoszymi skrzydłami znajdzie się miejsce dla każdego sojusznika, kiedy trzeba się wypłakać po stracie 300 rydwanów)

rjf_rooster3.jpg


Tien (artysta grafik, który na złość Locktarowi przerobił swój wizerunek w Photo Shopie, tak aby być większym kogutem niż on)

Gromak, poszedł na przeszczep skóry do chirurga plastycznego, jego zdjęcie zamieścimy później.


Kogo szukamy:

Kur i Kogutów grających na morzach: 64,65,66, które posiadają ilość punktów powyżej średniej naszego sojuszu (zawsze jako pisklak możesz próbować ominąć tą zasadę pisząc do naszej statecznej i miłościwej Kwoki).

Co gwaratujemy?

JAJA.



No i zapomnielibyśmy dodać - kochają nas wszyscy...

andrew-chicken.jpg


( tu wielbiciel z Olą151 )

sarah-chicken.jpg


( a tu wielbicielka Szalonej (ego) Ziuty - w tle blady jak zawsze PKAR)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
podoba mi się motyw z tymi kurami .
Co gwaratujemy? JAJA. - to mnie rozwaliło :D

nie wiem po co ta historia o rozłamie . jakoś mnie to nie zainteresowało
no i brakuje jeszcze informacji o sposobie chowu :p
"3" - chów klatkowy , "2" - chów ściółkowy , "1" - chów na wolnym wybiegu

9/10
 

DeletedUser

Guest
Się uśmiałem :D Liczy się dobra zabawa i Wy to wiecie :D

10/10
 

DeletedUser

Guest
Ale się sprzedaliście skasujcie chociaż prezentacje bo ktoś pomyśli że dalej gracie dla dobrej zabawy.
 

DeletedUser

Guest
I co z tego że grają dla dobrej zabawy ? Chyba to się liczy nie ? Zastanów się co piszesz...
 

DeletedUser

Guest
Po długich naradach, postanowiliśmy, że nasz sojusz będzie rósł w siłę, wspierał się wzajemnie oraz nie pozostawiał członków jego stada w potrzebie. Ustaliliśmy, że głównodowodzącymi będą: Według mnie to zdanie jest co najmniej słabe to ze sojusz ma sie wspierac itd wiadomo bez dlugich namyslow wiec poco cos takiego pisac ?


Motyw z rozpadem jakies rzucanie blyskawicami nie potrzebne

Ogolna ocena : 6.5/10
 

DeletedUser

Guest
Na pierwszy rzut oka to raczej prezentacja odpychajaca, w sensie, ze te obrazki nie zbyt fajne,

jednak jak sie juz przeczyta całość to te obrazki jak najbardziej pasuja do całej treści, pewnie tak były dobrane.

Sojusz rośnie w siłę i jest pewnym zagrożeniem na Delcie ;D

co do oceny
wizualnie 7/10
treść 9,5/10
 

DeletedUser

Guest
Po długich naradach, postanowiliśmy, że nasz sojusz będzie rósł w siłę, wspierał się wzajemnie oraz nie pozostawiał członków jego stada w potrzebie. Ustaliliśmy, że głównodowodzącymi będą: Według mnie to zdanie jest co najmniej słabe to ze sojusz ma sie wspierac itd wiadomo bez dlugich namyslow wiec poco cos takiego pisac ?


Motyw z rozpadem jakies rzucanie blyskawicami nie potrzebne

Ogolna ocena : 6.5/10


Bo my, przed wysłaniem wsparcia lubimy odmoczyć swoje suche kupry w jakuzzi - czy to dla Ciebie jakiś problem?

Co więcej, jako że jako kury rąk nie mamy jeno posiadamy skrzydełka, do rozpalania grilla używamy więc błyskawic. Z zapałkami ciężko nam idzie (jak widzisz Prozerpina opaliła sobie całe pierze) Czy to również stanowi dla Ciebie jakiś problem?

My po sobie zostawiamy odchody. Ale nie pozostawiamy wątpliwości :]
 

DeletedUser

Guest
bardzo fajny sojusz, nie podoba mi się jedynie to że chyba zaczeli gdakać ze strachu przed psami z PD i się do nich dołączyli,powiadam Wam iż widzę w Was przyszłość:)
 

DeletedUser

Guest
haha

szczere to wszystko,
i jak niektórzy napisali, jak ta prezentacja może odpychać, przeciez to najsilniejszy sojusz na Delcie
 

DeletedUser

Guest
Grając na Delcie i widząc ich organizacje aż chce sie do nich dołączyć no oczywiście 10/10 oby więcej takich sojuszy.:)
 

DeletedUser2739

Guest
Zgodnie z informacjami zamykam temat, gdy by było coś nie tak to pisać PW.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty.
Do góry