Wojsko

  • Rozpoczynający wątek krzysiek92162
  • Data rozpoczęcia

Jesteś za skróceniem czasu szkolenia wojska?

  • Tak

    Głosy: 14 42,4%
  • Nie

    Głosy: 19 57,6%

  • W sumie głosujących
    33
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Proponuje przyspieszenie produkcji wojska bo w tym tępię pełną wioskę wojska robić się będzie w miesiąc
 

DeletedUser77

Guest
Domyślnie zwiększyć szybkość produkcji wojska możesz zwiększyć budując kolejne poziomy koszar lub budując akademię i opracowując odpowiednie badanie, które zwiększa tępo produkcji wojska.
A co do propozycji, to jestem przeciwny. Jak dla mnie szybkość produkcji jest wystarczająca.
 

DeletedUser

Guest
otóż to, buduj koszary w akademi są badania, ktore powiekszają szybkośc szkolenia wojska, i jakos zrobisz wojsko.
 

DeletedUser

Guest
Pomysł co najmniej idiotyczny... zgadzam się z przedmówcami.
Oczywiście głosowałem na NIE.
 

DeletedUser

Guest
Popieram przedmówców, a poza tym ten co został z przodu ale mu wojo wytłukli szybko mógłby się odbudować... co nie jest dobrym rozwiązaniem.
 

DeletedUser

Guest
ja nie mowie o prędkości speedserwerowej. wiem ze przy budowie koszarów czas budowy się skraca ale według mnie gdyby 50% szybciej wojsko się budowało dodałoby tempa grze
 

DeletedUser

Guest
Jest badanie, które zwiększa produkcje jednostek o 10% - Instruktor (10 lvl akademii) oraz badanie które zmniejsza koszta produkcji wojska o 10% - Obowiązek służby wojskowej (13 lvl akademii). Jak dla mnie wprowadzanie kolejnych bonusów do wojska jest niepotrzebne.

dodałoby tempa grze

Prędkość jest jak najbardziej odpowiednia i jeśli już przyspieszasz produkcje wojska, to od razu wszystko inne przydało by się podkręcić, ale to już nam daje speedserver :]

Ewentualnym wyjściem dla Twojej propozycji byłby kolejny cud, który przyspieszałby produkcję wojska, ale na pewno nie o 50%, może o 15%..
 

DeletedUser

Guest
Ja tutaj przychodze z gry kingsage.pl moze ktos wie ile zajmuje produkcja szermierza na maksymalnej budowie koszar
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
i nie chodzi o produkcje całej zagrody wojska w jeden dzień. gdyby szermierz produkował się 1 minute i każdą kolejna jednostka oczywiście dłużej w zależności od zaawansowania.
 

DeletedUser

Guest
Przy koszarach na 22 lvl jest to 11m 35s innych danych nie posiadam :p
 

DeletedUser

Guest
Jeśli chodzi o samego szermierza to dość długo jak na tak słabą jednostkę
 

DeletedUser4

Guest
Pomysł lekko absurdalny, doprowadziłby do tego, że w późniejszej fazie gry, można by odbudować wojo w 10h, co jest bez sensu.
 
Status
Zamknięty.
Do góry