Wolni-Farmerzy

  • Rozpoczynający wątek MamoJaLatam
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Wolni Farmezry

Jest to gra w której prowadzi się swoją farmę.Można siać rośliny,lecz również chodować zwierzęta.
Jeśli kogoś gra zaciekawiła,to niech mi napisze <ciach> i postaram się pomóc w wypadku jakichś niejasności:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
§7. Zabrania się umieszczania linków referencyjnych (zwanych także polecającymi), czyli takich, których kliknięcie daje określonej osobie zyski materialne zarówno w postaci rzeczywistej jak i wirtualnej. Dotyczy to w szczególności systemów zarobkowych i innych gier.
 

DeletedUser

Guest
Wolni Farmerzy = ZieloneImperium :)tyle w tym temacie

Nieprawda ;) WF są dużo bardziej złożeni niż ZI, bo o ile w ZI sadzi się w kółko i nie trzeba o niczym więcej myśleć, to w WF dochodzą jakieś elementy taktyki - zwłaszcza dlatego, że część z upraw ma też dodatkowe zastosowanie, czyli jako karma dla kolejnych zwierząt...
i jeszcze jeden plus - te kury są tam nieziemskie :p
 

DeletedUser280

Guest
u mnie w To gra pól szkoły..gra fajna ale z czasem hmm nudna...bo ile mozna sadzić,podlewać i zbierać jajca :0
 

DeletedUser

Guest
jaja ?
ja już krowy doje :D

Gra dobra jako dodatek ;)
wchodzisz raz na jakiś czas
nie trzeba w nocy wstawać :D
(chyba że ktoś ma bzika żeby jaja sobie w nocy pozbierać :D)
tak więc ma duży plus
nie zżera czasu ;)
no i pieniędzy...
gram bez premki i póki co nie widzę potrzeby by się tam bawić i kasę w to pakować :)
 

DeletedUser

Guest
Witam.
Co sądzicie o grze Wolni Farmerzy?
Dla mnie , ta gra jest bardzo ciekawa . Gram w nią od jakiegoś czasu i bardzo mi się spodobala .

Więc tak , wyraźcie swoją opinię .ciach by Sunsun
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Witam. Również gram - świat 1 aktualnie lvl 19.

W mojej opinii bardziej mi sie podoba niż Zielone Imprerium
 

DeletedUser

Guest
Moim zdaniem podoba mi się ta gra. Wolno się nudzi, co mi się najbardziej w niej podoba.
 

DeletedUser

Guest
Niezła gierka. nie zabiera duzo czasu i nie ma obawy, że jeżeli wyjedziesz na urlop, to ktoś cię przejmie, zaatakuje itp.
Pochwalę się, że osiągnąłem wczoraj 22lvl. :)
 

DeletedUser

Guest
gra jak najbardziej spoko ;) gram w nia juz jakis czas na 3 swiecie 24lvl ;)
 

DeletedUser5716

Guest
Ja grałem na drugim serwie- 19 poziom ale przestałem grac :)
 
Do góry