World of Tanks - Temat zbiorczy.

  • Rozpoczynający wątek Pables
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Możesz mi podesłać jako notatkę na profil albo po prostu opisać.
 

DeletedUser

Guest
Acha czyli źródło, z którego ja mam. Nawet widzę tam twój post.
 

DeletedUser

Guest
dziwne, ze jeszcze nie ma open beta WoTa...

Jejq, jak ja tęsknie za moim VK3601 <łezka się w oku kręci> :D
Ja chce już mojego laptopa, bo mnie rozsadza :( Teraz siedzę u wuja na kompie... dziwne, że ruszył staruszek ;) WoT tu nie pójdzie :( A już termin się zbliża... Słyszeliście, że ma być system nagród? Poza tym na centrum WoT jest już rozpiska medali i odznaczeń - można zerknąć co za co można dostać :D
Jak będzie już open, to ja idę w IS lub ew. skieruję się w stronę polskich czołgów(podobno ma być 'Rudy' :D )
 

DeletedUser

Guest
Chyba chodzi o sam czołg a nie jego nazwę. Rudy to był T-34. Ja tam nie wiem czemu open betę odciągają. Może nadal zbyt wiele błędów. Być może jdnak coś się uda. Jeżeli poprawią ruska linię to ja wracam. Generalnie wszystko zależy od punktu widzenia. Grając ruskim czołgiem mam wrażenie, że niemieckie czołgi z tego samego tiera są lepsze. Zastanawiam się co Polskiego było. Nie znam się ale oby nie zrobili takiego dziadostwa jak czołgi czeskie najsłabsze w swoim Tierze u Niemców.
 

DeletedUser

Guest
Czytałem, że polski 'Rudy', to T-34 z szachownicą... nie wiem, czy coś w bebechach ma mieć zmienione, czy nie. Były też pogłoski, że ma być premium :(
 

DeletedUser

Guest
Rudy ma być premium? No cóż nie dziwie się czołg wyróżniony. W becie mają być klany i podboje terytoriów, które dają różne korzyści i miejsce pod budowę fabryk np dla unikalnych czołgów. Lubie mieć premium. Jaki czysty garaż wtedy.
 

DeletedUser

Guest
tak, szkoda, że to się skończy :( monety podobno nie przejdą do open... a szkoda... mam 8k uzbieranych :(
 

DeletedUser

Guest
tak, szkoda, że to się skończy :( monety podobno nie przejdą do open... a szkoda... mam 8k uzbieranych :(
Dlatego w Becie a szczególnie closed golda się nie zbiera i to aż tyle bo szybko przepada. Wydajesz na co popadnie a zbierasz ew. w open beta a szczególnie w final release ale wtedy trzeba już kupować.
 

DeletedUser

Guest
nic ciekawego oprócz premium nie było... ale cóż... przepadły monety - zabawa zostaje:D
 

DeletedUser

Guest
No cóż to pozostaje dalej grać i czekać n open beta. Ew. jak wrócisz do gry i ew. wojtixb zagra to można pluton założyć.
 

DeletedUser

Guest
wiadomo, że się założy...
A do gry wrócę jak tylko kupię laptopa. Oby do tego czasu serwy porządne zrobili. Chociaż jeszcze przed ostatnią poprawką to były dopiero tragiczne. Zanim wprowadzili JagdTigery...

Tylko ostrzegam - ja gram od 22 do oporu ^^
 

DeletedUser

Guest
Jestem tylko ciekaw co by wyszło iedy pluton by się złożył z jednego Mausa, jednego loltraktora i jednego Ms-1. Jakby wtedy bitwa wyglądała :D
 

DeletedUser

Guest
traktor i ms-1 weszłyby do min. VI tieru ^^

najlepiej robic tak:
1-4 tier
4-6
6-10
wtedy jednemu zawsze podpasi ^^
 

DeletedUser

Guest
mi się raz udało vk3601(tier VI) z tierem I i II.
Pisałem o tym wcześniej, jak traktory mnie maltretowały :D

Współczuje graczom... Słyszeli mój ulubiony tekst: "We just ding them" :D
 

DeletedUser

Guest
Chętnie bym z Wami zagrał, ale niestety nie wiem czy będzie to możliwe. Na linuksie nie za bardzo działa, a żeby działało trzeba by naprawdę bardzo, bardzo mocno się starać. Mam nadzieję, że sobie z Wami pogram, ale nie wiem czy będzie to możliwe :(
 
Status
Zamknięty.
Do góry