World of Tanks - Temat zbiorczy.

  • Rozpoczynający wątek Pables
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Grałem na obydwóch. Co do urwiska masz racje co do drugiego nie jestem pewien. Dużo tam bagien i możliwości ataku ale coś kiepsko z tym.

Ps. Czyli wróciłeś do grania? :)
 

DeletedUser

Guest
taa... nowy laptop zawitał i jestem w grze :D

ale ciągle siedzę na vk3601... chociaż niedługo będzie tiger... zostało mi tylko 15k expa. No i mam ponad 40% szkolenia załogi: naprawa 2x, gaszenie 2x i ukrywanie się 1x ;)
 

DeletedUser

Guest
Nowa linia w WoT... Amerykańce dołączyli do Niemców i ZSRR :D
Nawet ciekawie wyglądają - teraz loltraktor wydaje się ferrari przy ichniejszych tankach ^^ Istne 'Maluchy' z wieżyczką na dachu :D
Ja już zaraz przesiadam się z Tigera I na II... albo idę w amerykańców... Takie z nich zabawne stworki ;)

Są też kolejne 2 mapy. Grałem tylko na 1 - jest zarąbista! Na dodatek ping spadł z 200 do 100, a czasem nawet jest i 60... Takie zmiany umilają rozgrywkę.
Minus - już nie dostaję złota :(
A... i sorry Danielo381 za ten falstart w plutonie ;)
 

DeletedUser

Guest
Więc są nowe mapki, linia amerykańska i brak golda powiadasz? Hmm to teraz będę musiał zbierać na amerykańskie zabawki. A co z goldem. Trzeba kupować?
 

DeletedUser

Guest
Jest tam opcja, która może oznaczać zakup, ale nie klikałem ;) Mam jeszcze 10 dni premium a później lipa - koniec z plutonem, 50% więcej expa i kasy... eh...
Czytałem też na forum, że ClanWars może być tylko z premium :( Tak samo czołgi z T10 :mad: Ale na szczęście to nie potwierdzone informacje, tylko ploty z serwera ruskiego...
 

DeletedUser

Guest
Ja dostałem dzisiaj złoto. Ten przycisk jest nieaktywny. Aktywują go prawdopodobnie w Open Beta. A te plotki mogą okazać się prawdziwe bo jakoś muszą zarabiać. Hmm mam amerykański czołg średni a najzabawniejsze jest to, że już w II Tierze.

Ciekawi mnie tylko określenie linii amerykańskiej skrótem "SZA". Powinno być USA a polscy developerzy chyba chcieli nas zaskoczyć
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
World of Tank ktoś gra ?

Czy ktoś z wasz gra w tą gre ,ponieważ znalazłem ją ponieważ znudziło mi sie patrzenie jak wojsko maszeruje wole samemu decydować ,a tu mam to tylko zamiast piechoty mam pojazdy pancerne
 
Odp: World of Tank ktoś gra ?

Mnie się zdarzyło spróbować i muszę przyznać, że całkiem niegłupie :)
U mnie na mieszkaniu chłopaki od jakiegoś już czasu non stop w to grają.
 

DeletedUser18905

Guest
World of Tanks [WoT] :D

W skrócie (wielkim) jeździsz czołgami po polach bitwy i zdobywasz doświadczenie na inne czołgi.

Jeżeli ktoś gra fajnie by było jak by napisał coś o swoim koncie/czołgach.

Mój garaż:
Niemcy - JagdPzIV , VK 30.01 (H) , StPz II
USA - T1 Heavy Tank
Francja - ELC AMX
ZSRR - T-46

Dodatkowo kilka zbadanych ale nie zakupionych czołgów.
 

DeletedUser

Guest
Odp: World of Tanks [WoT] :D

Do tieru VI dobiłem, ale że jest ciepło to nawet nie wchodzę :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: World of Tanks [WoT] :D

Polecam grę. Najlepiej się gra w plutonach.
 

DeletedUser

Guest
Odp: World of Tanks [WoT] :D

Jeżeli grasz ze znajomym. Z randomami w plutonie czy bez, jednakowa gra.
 

DeletedUser19175

Guest
Odp: World of Tanks [WoT] :D

Najfajniej gra się kompanie i plutony, no i oczywiście CW. Polecam kupno premium, bo gra robi się monotonna i nudna
 

DeletedUser

Guest
Odp: World of Tanks [WoT] :D

Najfajniej gra się kompanie i plutony, no i oczywiście CW. Polecam kupno premium, bo gra robi się monotonna i nudna

Konto premium nie zmienia w żadnym wypadku doświadczeń płynących z rozgrywki (w przeciwieństwie do pewnej gry przeglądarkowej której nazwy nie wymienię bo reklamy robić nie wolno :p).

Jednak jeżeli już się wkręcisz, dobijesz do tieru 5+ to zaczniesz myśleć o tym by zakupić konto premium, lub przynajmniej jeden czołg premium, do zarabiania srebra. Na wyższych tierach zwykłymi czołgami łatwiej stracić, niż zyskać.
 

DeletedUser7672

Guest
Odp: World of Tanks - Temat zbiorczy.

Gdyby ktoś mnie tam szukał... to jako `, mwaha ha ha!
 

DeletedUser

Guest
Odp: World of Tanks - Temat zbiorczy.

Gram w to od roku i jeszcze zadnej wygranej... :mad: Szkoda.

A i co do gry to jest slaba. Ciagle tylko, gdy wejde w cos innego zzera mi fps.... :(
 

DeletedUser22282

Guest
Odp: World of Tanks - Temat zbiorczy.

Mi wot bardzo sie spodobal co prawda nie wszystko jest super np. System losowania bo czesto losuje mi same pomidorki tzw. Ale ogólnie mogla by byc choc ma sporo wad w wakacje sobie pocisne sporo ... obecnie mam najwyższe tiery to 8 ale jak tylko wakacje sie zaczną to dobijam do dziesiatych tierów:)
 

DeletedUser19917

Guest
Odp: World of Tanks - Temat zbiorczy.

No ale jaką masz tą 8?
Ja trochę grałem wbiłem T110E5 Amerykański 10tier Heavy tank. Dobry na CW :)
W garażu z tego co pamiętam mam jeszcze T28 prototyp., T71, T32, Ke-Ho i M12.

Tyle, że już nie gram od wersji 9.0 która totalnie zepsuła tą grę
smiley_emoticons_neutral_new.gif
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser22282

Guest
Odp: World of Tanks - Temat zbiorczy.

Obecnie mam np.is-3 z 8 tirow ale z innych mam tez t-25 su-14-1 no sporo... a teraz wprowadzili ,,bitwy futtbolowe''!!! Gra sie tezy na tezy czolgi w pilke nożna! Dali do tego specjalny czołg:)
 
Status
Zamknięty.
Do góry