World of Tanks - Temat zbiorczy.

  • Rozpoczynający wątek Pables
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser23364

Guest
Odp: World of Tanks - Temat zbiorczy.

Możemy pyknąć czasem, ja mam 7-8T ruskie czołgi :p ścieżkę robię do ISa.
 

DeletedUser22282

Guest
Odp: World of Tanks - Temat zbiorczy.

Oo kolejny czolgista:) ja nadal mam konto ale nie gram juz chyba od kwietnia
 

DeletedUser7598

Guest
Odp: World of Tanks - Temat zbiorczy.

Ja nadal raz na czas pogrywam, można by kiedyś coś plutonowo spróbować
 

DeletedUser22282

Guest
Odp: World of Tanks - Temat zbiorczy.

Własnie moze jutro pogramy?
 

DeletedUser19498

Guest
Odp: World of Tanks - Temat zbiorczy.

Gra monotonna. Jest ZSRR, powinna być i III Rzesza. Szwaby same mówią, że wtedy była III Rzesza, a ci przypisują czołgi innej nacji. Fatalny błąd, a mało kto zwraca na to uwagę.
 

DeletedUser22282

Guest
Odp: World of Tanks - Temat zbiorczy.

Co ty wypisujesz... czolgi ZSSR nalzezą do ZSRR a 3 rzeszy do 3 rzeszy nic nie jest pomieszane zagraj aby zobaczyć wszystko jest dobrze dopasowane:)
Każdy czołg istnial (nie ma zmyslonych , kazdy isntial nawet na papierze w planach ale o kazdym byla mowa)
 

DeletedUser19917

Guest
Odp: World of Tanks - Temat zbiorczy.

Co ty wypisujesz... czolgi ZSSR nalzezą do ZSRR a 3 rzeszy do 3 rzeszy nic nie jest pomieszane zagraj aby zobaczyć wszystko jest dobrze dopasowane:)
Każdy czołg istnial (nie ma zmyslonych , kazdy isntial nawet na papierze w planach ale o kazdym byla mowa)

Ja pierdziele, mam dość twoich postów których w ogóle nie przemyślisz tylko strzelasz chyba tylko dla zasady "post dla statystyk".
Przeczytaj co pienta napisał. W wot są NIEMCY, a gra jest skupiona w czasie pierwszej i drugiej wojny światowej, a wtedy to była III RZESZA rozumiesz na czym polega ten błąd?
Kolejna bujda to to, że każdy czołg istniał. WT auf e100 nawet nie było na papierze tal jak prawie cała linia prowadząca do niego. Fv215b 183 tak samo.
Zdecyduj się istniał czy istniał na papierze? Bo to jest różnica, tak samo jak te nowe HT japońskie które mają się pojawić w kolejnej łatce jak dobrze pamiętam. Były, ale tylko na papierze.

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Możemy pyknąć czasem, ja mam 7-8T ruskie czołgi :p ścieżkę robię do ISa.

Bitwa losowa – trafiamy do losowej drużyny i nawalamy się w jednym z poniższych trybów. Wygrywają czołgi radzieckie.
Bitwa standardowa – każda z drużyn ma swoją bazę, raj dla camperów, ponieważ obie strony mają czego bronić. Często obydwie drużyny zajmują pozycję i czekają na wroga… który zrobił to samo. Wygrywają czołgi radzieckie.
Bitwa spotkaniowa – dwie drużyny zabijają się o bazę na środku mapy. Wygrywają czołgi radzieckie.
Szturm – jedna drużyna broni się w bazie, zaś druga atakuje. Wygrywają czołgi radzieckie.
Kompania – to samo, co bitwa losowa tylko, że skład drużyn nie jest losowany a dobierany przez założyciela kompanii, dzięki czemu występuje tu mniej noobów. Wygrywają czołgi radzieckie.
Bitwa drużynowa – ogromna nowość wprowadzona w aktualizacji 8.9. Po pewnym czasie (pobranie aktualizacji + rozegranie jednej bitwy) okazało się, że niczym nie różni się od kompanii. Jedynym skutkiem jej wprowadzenia było rozdzielenie się kolejki kompanii na dwie części, przez co na bitwę czeka się dwukrotnie dłużej. Wygrywają czołgi radzieckie.
Konfrontacja – ogromna nowość wprowadzona w aktualizacji 8.11 i usunięta w kolejnej. Tu walczą ze sobą drużyny składające się z czołgów tej samej nacji. Wygrywały czołgi radzieckie.
Wojna klanów – bitwa pomiędzy klanami o władzę nad prowincją, w tej bitwie drużyny mają własnych dowódców. Wygrywają czołgi radzieckie.
Twierdze – odmiana Wojen Klanów, w której poza kredytami i doświadczeniem zbieramy materiały. Wygrywają czołgi radzieckie.
Bitwa historyczna – nowy tryb gry wprowadzony w patchu 9.0 i usunięty po trzech kolejnych patchach który odwzorowuje historyczne pojazdy i ich wyposażenie. Wszyscy chcą zawsze grać najmocniejszymi pojazdami. Wygrywały czołgi radzieckie.
Dominacja – nowy tryb gry wprowadzony w 9.8, gramy trzema pojazdami z X tieru (AMX 50B, Obj. 140 i T110E5) na różnych mapach (jak w losowych). Bitwa kończy się po czasie lub po uzyskanej liczbie punktów za fragi lub flagi dowiezione do Twojej bazy. Wygrywa czołg radziecki.

Radzieckie...
 

DeletedUser22282

Guest
Odp: World of Tanks - Temat zbiorczy.

Ja pierdziele, mam dość twoich postów których w ogóle nie przemyślisz tylko strzelasz chyba tylko dla zasady "post dla statystyk".
Przeczytaj co pienta napisał. W wot są NIEMCY, a gra jest skupiona w czasie pierwszej i drugiej wojny światowej, a wtedy to była III RZESZA rozumiesz na czym polega ten błąd?
Kolejna bujda to to, że każdy czołg istniał. WT auf e100 nawet nie było na papierze tal jak prawie cała linia prowadząca do niego. Fv215b 183 tak samo.
Zdecyduj się istniał czy istniał na papierze? Bo to jest różnica, tak samo jak te nowe HT japońskie które mają się pojawić w kolejnej łatce jak dobrze pamiętam. Były, ale tylko na papierze.

- - - Automatycznie połączono posty - - -





Radzieckie...
Spokojnie kolego:) nie musisz ich czytac to takie trudne? Nie ma takiego obowiązku...
Zaparz sobie mellisy i bedzie ci lepiej:)

A wracając do tematu kazdy ma prawo do pomylki lub kogoś nie zrozumiec

WG bierze czołgi z dokumentacji, projektów, danych oficjalnych i troszkę mniej.
Gra się rozwija stąd coraz więcej różnych czołgów.Ale każdy z nich wziął się z historii.Poczytaj sobie w internecie ;)

WTF E 100 nie istniał nawet w planach.
On jest całkowicie sprzeczny z koncepcją pojazdów typu Waffenträger, które miały być niczym innym jakak nośnikiem broni. Czyli armata zamontowana na podwoziu. To miało być tanie, czyli tanie podwozie, absorbujące małą ilość materiałów, które pozwalało by dowieźć armatę na stanowisko ogniowe, prowadzić ostrzał i zmienić pozycję. Waffenträger to nie żaden TD, tylko mobilna artyleria, która szybko może być na pozycji, jak i równie szybko ją opuścić. Zamiast połączenia klasycznej armaty z ciągnikiem, tu miało być wszytko w jednym.
 

DeletedUser19917

Guest
Odp: World of Tanks - Temat zbiorczy.

Spokojnie kolego:) nie musisz ich czytac to takie trudne? Nie ma takiego obowiązku...
Zaparz sobie mellisy i bedzie ci lepiej:)
Ja jestem spokojny o moje nerwy się nie martw, bo na pewno nie będę ich tracił na osobę twojego pokroju. :)
WG bierze czołgi z dokumentacji, projektów, danych oficjalnych i troszkę mniej.
Nie będę komentował :)
Gra się rozwija stąd coraz więcej różnych czołgów.Ale każdy z nich wziął się z historii.Poczytaj sobie w internecie
Nie każdy.
Poczytać o czym?:)
Sama gra ma mało do historii i wiele czołgów nie jest utrzymana w takim stanie jak była naprawdę, bo czołgi by po prostu ssały na randomach. Poczytaj sobie w internecie chłopczyku :)

WTF E 100 nie istniał nawet w planach.
On jest całkowicie sprzeczny z koncepcją pojazdów typu Waffenträger, które miały być niczym innym jakak nośnikiem broni. Czyli armata zamontowana na podwoziu. To miało być tanie, czyli tanie podwozie, absorbujące małą ilość materiałów, które pozwalało by dowieźć armatę na stanowisko ogniowe, prowadzić ostrzał i zmienić pozycję. Waffenträger to nie żaden TD, tylko mobilna artyleria, która szybko może być na pozycji, jak i równie szybko ją opuścić. Zamiast połączenia klasycznej armaty z ciągnikiem, tu miało być wszytko w jednym.
Ty wiesz co... podobny wpis zauważyłem na jakiejś stronie :)) Może w końcu coś pokażesz swojego, bo na razie błyszczysz jak czarna kropka na czarnym tle :))))))
Pozdrawiam gorąco i miłej lektury bo przecież teraz masz wakacje
przykawce.gif
kupa.gif
 

DeletedUser22282

Guest
Odp: World of Tanks - Temat zbiorczy.

Gdybys głebiej sie wczytał i zrozumiał...
Tekst jest z internetu jak wczesniej napisalem:) ,,poczytaj sobie w internecie''
Mogłes tego nie zrozumieć....
Przestań już mnie obrażac bo za to nikt nagrody ci nie przyzna:)
Owszem są teraz wakacje 2015:)
Skończmy już bo widze że zaczynasz ''walczyć'' na to kto kogo lepiej ..po twojemu... ''zgasi''

Dziękuje za uwagę....
Polecam nowy tryb w world of tanks
 

DeletedUser19917

Guest
Odp: World of Tanks - Temat zbiorczy.

Gdybys głebiej sie wczytał i zrozumiał...
Tekst jest z internetu jak wczesniej napisalem:) ,,poczytaj sobie w internecie''
Mogłes tego nie zrozumieć....

Mogłem i nie rozumiałem przez twoje braki umiejętności pisania :)
Przestań już mnie obrażac bo za to nikt nagrody ci nie przyzna
Gdzie Cię chłopaczku obraziłem?:)))
Owszem są teraz wakacje 2015
No to idź na dwór wywietrzyć mózg...
Skończmy już bo widze że zaczynasz ''walczyć'' na to kto kogo lepiej ..po twojemu... ''zgasi''
Nic nie znaczynam, jeżeli byś trochę pomyślał i czytał ze zrozumieniem to tego dialogu by nie było- ot cały Ty, nic nie potrafisz, a zgrywasz cwaniaczka. Trochę smutecek Patrycku
przesmiewca.gif

Gdzie twój sojusz który się rozpadł przed rozpoczęciem świata? :D
W Wocie pewnie jeszcze gorsze osiągnięcia
woko.gif

Polecam nowy tryb w world of tanks
Nowy tryb jest tylko dobry w plutonie, bo samemu nie idzie nic ugrać.
Jedyny plus jest taki, że idzie tam załogę szkolić i tyle...
Adios Pomidoros!
roll.gif
 

DeletedUser7598

Guest
Odp: World of Tanks - Temat zbiorczy.

Czemu bez plutonu nie idzie nic ugrać? Przecież w formacie indywidualnym nie ma wgl plutonów, więc nie widzę problemu, wystarczy być lepszym od innych- wszyscy mają równy start :p
W łączonym też wyczuwam brak balansu ale raz udało mi się wygrać z plutonami i kilka razy byłem świadkiem jak innym się udawało.
Co do historyczności czołgów, to faktycznie- WG upiera się, że wszystkie gdzieś się tam przewinęły ale ze względu na ich aktualną liczbę sporo z nich jest mocno naciąganych na zasadzie "bo w jakimś notatniku był szkic takiego czołgu", "bo japończycy ukradli taki ruskim i to już jest inny czołg", czy "bo on miał dodatkowe wyjście, więc zróbmy z niego oddzielną maszynę". Do tego dochodzi ich balansowanie i historyczność zostaje zatarta, choć gdzieś tam jest i świta mniejsza lub większa.
 

DeletedUser25331

Guest
Odp: World of Tanks - Temat zbiorczy.

Proszę nie używać słów lub zwrotów, które obrażają inne osoby. Forum jest miejscem publicznym i obowiązują tu pewne zasady - prowokowanie innych użytkowników jest zabronione. Zwracajcie uwagę na słownictwo, którego używacie, w przeciwnym razie możecie otrzymać ostrzeżenia.

Miłej gry
 

DeletedUser19917

Guest
Odp: World of Tanks - Temat zbiorczy.

Czemu bez plutonu nie idzie nic ugrać? Przecież w formacie indywidualnym nie ma wgl plutonów, więc nie widzę problemu, wystarczy być lepszym od innych- wszyscy mają równy start :p
W łączonym też wyczuwam brak balansu ale raz udało mi się wygrać z plutonami i kilka razy byłem świadkiem jak innym się udawało.

Źle dobrałem słowa, chodzi mi o to, że samemu jest ciężko ogarnąć w tym trybie.
Ja grając od razu po łatce 9.9 wybrałem Batmana (Bat.Chat.) po czym zostałem zjedzony przez leoparda który z respił się obok mnie, bo nie zdążyłem przeładować magazynku. Przykład i przestroga aby nie brać magazynka w pierwszej turze...
W plutonie masz większy fun z gry i możesz na kimś polegać, co procentuje w lepszym wyniku na koniec.
Co do historyczności czołgów, to faktycznie- WG upiera się, że wszystkie gdzieś się tam przewinęły ale ze względu na ich aktualną liczbę sporo z nich jest mocno naciąganych na zasadzie "bo w jakimś notatniku był szkic takiego czołgu", "bo japończycy ukradli taki ruskim i to już jest inny czołg", czy "bo on miał dodatkowe wyjście, więc zróbmy z niego oddzielną maszynę". Do tego dochodzi ich balansowanie i historyczność zostaje zatarta, choć gdzieś tam jest i świta mniejsza lub większa.
Historyczność jest tylko w nazwach.
Przykładem jest taki Tygrys który po prostu ssie po całości w grze, a w rzeczywistości był postrachem na polu bitwy i totalną fortecą.
Kolejna sprawa to czołgi wprowadzane na tym samym schemacie, przykład- ruskie medy- Obj140, 430, T62A i 907 które różnią się tylko albo depresją, przeładowaniem albo pancerzem, a niedługo kolejny klonik ma się pojawić za jakąś tam kampanie na mapie globalnej.
No ale cóż, nie wszyscy to wiedzą i się spuszczają nad "historycznym wocie"
przykawce.gif
 

DeletedUser7598

Guest
Odp: World of Tanks - Temat zbiorczy.

Prawdę mówiąc bardzo rzadko widzę, żeby ktoś chwalił wot za historyczność (już prędzej WT), to jest gra zręcznościowa, a nie symulator, przykładowo tigery były twardsze ale ich ilość w stosunku do przykładowo radzieckich czołgów była mała- tego nie ma jak oddać w tego typu grze. Co do medów to właśnie o tym pisałem
"bo on miał dodatkowe wyjście, więc zróbmy z niego oddzielną maszynę".
Co do francuza to i tak go lubię, zawsze biorę jako 2 wybór ;D
Swoją drogą ciekawe, czy armored wafare namiesza ^^
 

DeletedUser

Guest
Odp: World of Tanks - Temat zbiorczy.

Namieszać to teraz namieszaja japońskie ciężarki
Głównie 6 tier na twierdzach
 
Status
Zamknięty.
Do góry