World of Tanks - Temat zbiorczy.

  • Rozpoczynający wątek Pables
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser7598

Guest
Odp: World of Tanks - Temat zbiorczy.

A ja t-150 przygotowywałem :/
 

DeletedUser

Guest
Odp: World of Tanks - Temat zbiorczy.

ja bym arte przygotował ne te wolne klocki będzie idelna :) lub kv-2
 

DeletedUser7598

Guest
Odp: World of Tanks - Temat zbiorczy.

KV-2 mam ale słyszałem, że któreś z tych nowych ma być dla niego rywalem z troll gunem ^^
 

DeletedUser

Guest
Odp: World of Tanks - Temat zbiorczy.

No zobaczymy co z tego będzie
Ale sądzę że to będzie wielki wolny i pokraczny złom
 

DeletedUser5716

Guest
Odp: World of Tanks - Temat zbiorczy.

Wprowadzono Japońskie cieżkie czołgi, ale o co chodzi z Czechosłowackimi flagami w grze?
Maja zamiar następnie wprowadzić Cz/Sk czołgi? Przecież większość chciała ogólno europejskie drzewko technologiczne...

Mam zamiar założyć klan dla osób z Podlasia (coś w stylu Podlaskiej Brygady Pancernej) - zainteresowanych zapraszam na priv.
 

DeletedUser23364

Guest
Odp: World of Tanks - Temat zbiorczy.

Heja,

Jest tutaj jakiś maniak czołgów który na własnej skórze obczaił ruskie czołgi? Gram od czasu do czasu i od początku jechałem ścieżką do ISa-7, aktualnie jestem na ISie i powiem że jest kiepsko. Albo nie umiem grać ciężkimi, albo faktycznie ten czołg jest słaby, radzicie żeby dalej iść tą ścieżką czy pójść w jakieś inne. Pozdrówka.
 

DeletedUser

Guest
Odp: World of Tanks - Temat zbiorczy.

Cześć
Idziesz fajną linia
Is ma to do tego że jest miękki i ma takie sobie działko dość niecelne jest za to dość "zwinny" trzeba nim grać z bliższej odległości, kwestia wyczucia czołgu mi osobiście się podobał . Następnego będziesz miał is 3 ten za to sporo odbije i działko niezłe, a co do lini to jestem niezła a is 7 fajny
 

DeletedUser7598

Guest
Odp: World of Tanks - Temat zbiorczy.

IS (obok IS-8) jest uznawany za jedną z większych bolączek tej linii (choć z drugiej strony to mój ulubiony czołg :p ), następca jest świetny, więc opłaca się pograć tą linią ;)
Taki bardzo miękki znowu nie jest, niższe tiery przy dobrym kącie odbije, na swoim czasem mu się zdarzy, co nie zmienia faktu, że to nie jest w 100% typowy czołg ciężki i lepiej się nim chować po strzale niż próbować odbijać. Przy gorszym losowaniu można spokojnie nim grać a'la średni z drugiej linii, jest dosyć szybki i zadaje niezłe dmg, a penetracja bez problemu wystarcza, tylko raczej walka ze średniego/krótkiego dystansu, bo działo niecelne.
 

DeletedUser26388

Guest
Odp: World of Tanks - Temat zbiorczy.

Od początku mojej przygody z WoT gram linią radzieckich czołgów a syn gra niemieckimi osobiście pomimo kilku perełek u innych czołgów narodowości wole grać na syna koncie tymi niemieckimi - poprostu łatwiej się gra:) co nie oznacza że nie lubię grać tymi radzieckimi bo też są fajne (IS8 - obecnie).
Jeśli nie wiesz jaką linią zagrać proponuje zagrać na serwerze testowym "common..." masz kase prawie w opór i doświadczenie więc możesz każdego czołgu spróbować jest jednak ryzyko że poprostu nie będziesz chciał już przejśc na normalne konto gdzie doświadczenie trzeba zdobywać a nie jest podane na tacy...
 

DeletedUser

Guest
Odp: World of Tanks - Temat zbiorczy.

Od początku mojej przygody z WoT gram linią radzieckich czołgów a syn gra niemieckimi osobiście pomimo kilku perełek u innych czołgów narodowości wole grać na syna koncie tymi niemieckimi - poprostu łatwiej się gra:) co nie oznacza że nie lubię grać tymi radzieckimi bo też są fajne (IS8 - obecnie).
Jeśli nie wiesz jaką linią zagrać proponuje zagrać na serwerze testowym "common..." masz kase prawie w opór i doświadczenie więc możesz każdego czołgu spróbować jest jednak ryzyko że poprostu nie będziesz chciał już przejśc na normalne konto gdzie doświadczenie trzeba zdobywać a nie jest podane na tacy...

Serwery testowe pojawiają się i znikają jak sama nazwa wskazuje tam się tylko testuje. Co do czołgów to każdy jest dobrymi jeśli się umie nim grać.
 

DeletedUser5716

Guest
Odp: World of Tanks - Temat zbiorczy.

ja polecam amerykańskie drzewko ciężkich (T29 coś pięknego, T32 wieża nie do przebicia itd)

Japońskie ciężkie też są fajne wielkie z dobrymi pancerzami, jednak wydaje mi się że niedługo je znerfią
 

DeletedUser

Guest
Odp: World of Tanks - Temat zbiorczy.

ja polecam amerykańskie drzewko ciężkich (T29 coś pięknego, T32 wieża nie do przebicia itd)

Japońskie ciężkie też są fajne wielkie z dobrymi pancerzami, jednak wydaje mi się że niedługo je znerfią

Co do t29 to czołg super, ale t 32 nie jest takie boskie: działo bez penetracji , wieże jest łatwiej przebić niż wieże t29 więc jak na swój poziom to t32 jest dość słabe
 

DeletedUser5716

Guest
Odp: World of Tanks - Temat zbiorczy.

Niech ktoś mi doradzi jakim czołgiem V-VII tieru dobrze się zarabia? (nie premium)
 

DeletedUser22282

Guest
Odp: World of Tanks - Temat zbiorczy.

Kv-1;) wymaksowane
Wiele jest to zalezy jakke masz i czy wymaksowane
 

DeletedUser

Guest
Odp: World of Tanks - Temat zbiorczy.

Niech ktoś mi doradzi jakim czołgiem V-VII tieru dobrze się zarabia? (nie premium)

Najlepiej czołgiem który zawsze zada uszkodzenia i nie będzie trzeba wydawać na golda. Więc w takim wypadku mogę polecić Ci każdy czołg z trollem. Kv 2 (taka sama mobilność niecelne działo ale z walnieciem. O-i celniejsze działo niż kv 2 dość wolny dobry pancerz odbija nawet 8 tiery.
 

DeletedUser22282

Guest
Odp: World of Tanks - Temat zbiorczy.

Najlepiej czołgiem który zawsze zada uszkodzenia i nie będzie trzeba wydawać na golda. Więc w takim wypadku mogę polecić Ci każdy czołg z trollem. Kv 2 (taka sama mobilność niecelne działo ale z walnieciem. O-i celniejsze działo niż kv 2 dość wolny dobry pancerz odbija nawet 8 tiery.

Ale kv 2 jest strasznie powolnie i jak wieze sie odwroci bokiem to wchodzi wszystko jak w papier.
Shermanem z trolem dobrze sie zarabia. I jumbo tez
A z niszczycieli to sam polecam niemieckie. Jagdphanter . Dobre dzialko i swietnie sie gra
Ale teraz jest premium za darmo to na wszystkim sie zarabia;)



Ja zarabiam glownie premium czołgiem t-25 niemieckim V tier .
P.s
Jest ktoś chętny do plutonu arty 7tier? Musze nabic expa
 

DeletedUser

Guest
Odp: World of Tanks - Temat zbiorczy.

Ale kv 2 jest strasznie powolnie i jak wieze sie odwroci bokiem to wchodzi wszystko jak w papier.
Shermanem z trolem dobrze sie zarabia. I jumbo tez
A z niszczycieli to sam polecam niemieckie. Jagdphanter . Dobre dzialko i swietnie sie gra
Ale teraz jest premium za darmo to na wszystkim sie zarabia;)



Ja zarabiam glownie premium czołgiem t-25 niemieckim V tier .
P.s
Jest ktoś chętny do plutonu arty 7tier? Musze nabic expa

Jak na ciężarka to nie jest wolny tylko ma małe przyspieszenie (moc na tone) oraz dużo traci przy skręcaniu. Shermany średnio się nadają bo na tych trolach brakuje im walniecia i jak wyjedzie ciężki to aby go łaskocza. Jeśli już ktoś lubi grać niszczarkami i chce zarabiać to raczej radzieckie bomają walniecie i penetracje.
 

DeletedUser22282

Guest
Odp: World of Tanks - Temat zbiorczy.

Jak na ciężarka to nie jest wolny tylko ma małe przyspieszenie (moc na tone) oraz dużo traci przy skręcaniu. Shermany średnio się nadają bo na tych trolach brakuje im walniecia i jak wyjedzie ciężki to aby go łaskocza. Jeśli już ktoś lubi grać niszczarkami i chce zarabiać to raczej radzieckie bomają walniecie i penetracje.
Mam radzieckie su 100 wymaxowane i w cale wiecej od niemieckich nie zarabiam. Ale radzieckie naprawde są dobre. Choc te nowe japonczyki sie nie daja tak latwo , gruby pancerz im dali


A co sądzicie o nowych czołgach z nowej nacji?;) te skody
 

DeletedUser

Guest
Odp: World of Tanks - Temat zbiorczy.

Mam radzieckie su 100 wymaxowane i w cale wiecej od niemieckich nie zarabiam. Ale radzieckie naprawde są dobre. Choc te nowe japonczyki sie nie daja tak latwo , gruby pancerz im dali


A co sądzicie o nowych czołgach z nowej nacji?;) te skody

Zewzgledu na magazynki to mogą, się do czegoś przydać
 

DeletedUser23140

Guest
Odp: World of Tanks - Temat zbiorczy.

Niech ktoś mi doradzi jakim czołgiem V-VII tieru dobrze się zarabia? (nie premium)

najlepszy bylby Is , ja osobiscie gram tygrysem I mam na nim okolo 2,5k bitw i bardzo mi sie dobrze nim gra , a z srednich czolgow na 5 tier po panzer IV albo Kv I
 
Status
Zamknięty.
Do góry