World of Tanks - Temat zbiorczy.

  • Rozpoczynający wątek Pables
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Odp: World of Tanks - Temat zbiorczy.

najlepszy bylby Is , ja osobiscie gram tygrysem I mam na nim okolo 2,5k bitw i bardzo mi sie dobrze nim gra , a z srednich czolgow na 5 tier po panzer IV albo Kv I

kv1 raczej średnim czołgiem nie jest
 

DeletedUser23140

Guest
Odp: World of Tanks - Temat zbiorczy.

tak wiem o tym ale jak sie gra japonczykami to ten kv 1 wyglada na sredniego :)
 

DeletedUser22282

Guest
Odp: World of Tanks - Temat zbiorczy.

A widzieliście japońskiego tygrysa?:) moim zdaniem to już przesada.
A co do innych japońskich to nie sa takie twarde , zauważyłem że wieża z przodu po bokach jest strasznie miękka:)
 

DeletedUser23140

Guest
Odp: World of Tanks - Temat zbiorczy.

japonski tygrys jest VI tieru i ma mniej hp
 

DeletedUser5716

Guest
Odp: World of Tanks - Temat zbiorczy.

Mam te wszystkie czołgi o których piszecie, robie każde drzewka każdej nacji (no oprócz Czechosłowackiej bo nie miałem czasu na gre i jestem na III tierze)..

kv2 sprzedałem na rzecz 7 tierowej arty radzieckiej - masakra jakaś nie polecam.
O-I zostawiam sobie bo fajny do gry no chyba że go niedługo znerfią..
wbrew pozorom najlepiej zarabiam T29, no ale to dlatego że dobrze mi się nim gra (oznaki biegłości itd)

Mam też t-25 V tieru niemieckiego premium, dostałem do składanego czołgu z italieri jako bonus (kod) : zarabia całkiem spoko ale ani to penetracji nie ma ani pancerza, a prędkość mimo że szybko (bo leci z górki 70) to skręcać się nie da, już szybciej skręcałem kv2
 

DeletedUser23140

Guest
Odp: World of Tanks - Temat zbiorczy.

jak ci sie dobrze gra t29 to sobie go wymaksuj i po klopocie
 

DeletedUser5716

Guest
Odp: World of Tanks - Temat zbiorczy.

jak ci sie dobrze gra t29 to sobie go wymaksuj i po klopocie

Wymaksowany jest , T32 również ale szukam czegoś idealnego do zarobków - żeby na bitwę przeznaczać po 4-6 minut a nie 10 (jak to ciężkimi bywa)
 

DeletedUser5716

Guest
Odp: World of Tanks - Temat zbiorczy.

Jak na razie najlepszy średni (jak o średnich mowa) którym grałem do tieru 6 to T-34-85.
Cromwell też nie jest zły bo super zwinny (nawet lepiej niż niektóre lighty) ale jakoś nie potrafiłem grać nim..

A tak przy okazji mam kilka kodów do rozdania
2 zaproszeniowe do WoT (pojazd premium + tydzień premium + slot w garażu)
Zaproszeniowy do World of Warships (okręt premium Diana, 500 dublonów, miejsce w porcie)
20 zł do wykorzystania na inne gry online

Oddam dla chętnego gry w plutonie aby zdobyć X.. lub po prostu wymienie za jakiś kod do gry world of tanks dla starych graczy
 

DeletedUser22282

Guest
Odp: World of Tanks - Temat zbiorczy.

No ja uwazam t 25 niemiecki za swietny czołg mam na nim dobra zaloge 3 perki
Co do pancerza to i owszem 6 tiery wbijaja sie latwo ale jak dobrze wylosuje i same 5 tiery to wieza moze odbic nawet pocisk z kv 1 jak sie dobrze ustawisz:) penetracja moum zdaniem jest wystarczająca , wczoraj miałem piękna bitwe i wbijalem sie w wyzsze tiery swietnie a nawet w wieze udalo mi sie przebic.
Jedyna wada tego czolgu jest sterownosc:/ obracanie calego pojazdu jak i wiezy to naprawde duza wada. Z dobrym wyposazeniem da sie to jeszcze podciągnąć ale i tak niedostatecznie:(
Polecam ten czołg ja go kupilem po znizce za 750 zlota i jestem zadowolony , zarabia sie swietnie
A co sadzicie o działku trollu na o -l ? Moim zdaniem to jest juz przesada tle dmg jak na czolg ciezki Vl tieru

Kodow jest mnostwo tylko trzeba szukac na forum wota i wortalach:)
Tylko sa ograniczone:/
Ja sam na start dostalem 1000 zlota i tydzien premium z zaproszenia :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: World of Tanks - Temat zbiorczy.

mam cromwella B i dla mnie jest zarąbisty :)
ładne kamo teraz mam ogólnie 5 perkowa załoga potrafi zrobić ładne wyniki nawet na 8 można 3k wyciągnąć
co do o-i to nie wiem czy jest taką przesadą
dziłko podobne co do kv2 tylko że troche dłużej ładuje (o-I) ma lepszą pene na goldzie ale słabszą na burzakach więc działko aż tkie OP nie jest
 

DeletedUser5716

Guest
Odp: World of Tanks - Temat zbiorczy.

Tylko że O-I ma 150 pancerza z przodu i z tyłu - Kv2 jest cienki (duża wieża która wpuszcza od boku wszystko)
 

DeletedUser

Guest
Odp: World of Tanks - Temat zbiorczy.

Tylko że O-I ma 150 pancerza z przodu i z tyłu - Kv2 jest cienki (duża wieża która wpuszcza od boku wszystko)

wielkośĆ=ulubieniec art kv2 potrafi odbić ale głównie jarzmem

jest takie miejsce z przodu w o-i gdzie wystarczy niecałe 100 penetracji
 

DeletedUser5716

Guest
Odp: World of Tanks - Temat zbiorczy.

wielkośĆ=ulubieniec art kv2 potrafi odbić ale głównie jarzmem

jest takie miejsce z przodu w o-i gdzie wystarczy niecałe 100 penetracji
Teoretycznie, ale jak ktoś macha w lewo i prawo podczas przeładunku to trzeba niezłego farta aby tam trafić.
Zresztą podobny weak spot jest w O-Ni
 

DeletedUser7598

Guest
Odp: World of Tanks - Temat zbiorczy.

Ale się znęcacie nad tym KV-2... To całkiem przyjemny czołg ale raczej do zabawy z zamontowaną haubicą, a jak to bywa z tymi działami raz zjemy 5 przeciwników w 5 strzałach, a raz zginiemy nim przeładujemy ;P Przy plutonach nawet niezłe wyniki się na nim robi. T-34-85 też polecam, a z ciężkich VI t-150 jest naprawdę niezły- działo i pancerz, mobilność wystarczająca dla ht.
 

DeletedUser22282

Guest
Odp: World of Tanks - Temat zbiorczy.

A ja polecam radziecki niszczyciel czołgów su 152
Z troll dzialkiem robi cuda. Kazdy 5 tier na hita i prawie kazdy 6... nawet ciezkie czolg sie go boją i kazdy w pierwszej kolenosci chce zniszyc wlasnie jego. Jak dobrze wylosuje to tylko jeden pocisk i nie ma wroga. Jedyną wadą jest jego sterownosc , slabo sie obraca i penetracja jest przeciętna. ( na złocie jest doskonala) ale ten dmg ... czasem i po 800 da sie przywalic;)
A największy plus to frajda jaką daje ten czołg ... kv na jeden strzał... bezcenne
 

DeletedUser

Guest
Odp: World of Tanks - Temat zbiorczy.

A art nikt nie poleca ? Francuskie są bardzo fajne w zabawie
 

DeletedUser5716

Guest
Odp: World of Tanks - Temat zbiorczy.

M12 przyzwoita, francuska VI tieru wyśmienita :)
Podobno brytyjskie też są całkiem
 

DeletedUser22282

Guest
Odp: World of Tanks - Temat zbiorczy.

Brytyjskie sa dosyc podobne do francuskich , tez sa szybkie i szybko strzelają .
 

DeletedUser5716

Guest
Odp: World of Tanks - Temat zbiorczy.

A jakie według Was X są dobre?
 
Status
Zamknięty.
Do góry