[Nowość] Wprowadzenie bohaterów zmniejszajacych koszt produkcji jednostek ofensywnych

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser24557
  • Data rozpoczęcia

Czy wprowadzić nowych bohaterów?

  • Tak!

  • Nie!

  • Nie mam zdania


Wyniki ankiety widoczne po oddaniu głosu.
Status
Zamknięty.

DeletedUser24557

Guest
Witam!
Mam propozycję dotyczącą bohaterów. Mamy takich obniżających koszt i czas produkcji statkow ogniowych, birem, hopków, szermierzy i łuczników, natomiast lądowe jednostki ofensywne są pokrzywdzone w tym aspekcie.
Proponuję zatem aby do puli obecnych bohaterów dorzucić jakiegoś (jakichś) do produkcji procarzy, kawalerzystow i ewentualnie również rydwanów. Bardzo chętnie zobaczylabym też bohatera obniżającego ilość łask potrzebnych do rekrutacji jednostek mitycznych - myślę, że byłoby to bardzo ciekawe rozwiązanie. Dla równowagi (bo domyślam się, że musi być tyle samo bohaterów wojny, co mądrości), można wprowadzić bohaterów zwiększających obronę przed danym atakiem, czyli przed obuchową, tnącą czy dystansową.

Zapraszam do dyskusji i odpowiadania w ankiecie
 
głos na tak, nowi bohaterzy są potrzebni:) btw słyszałem, że na światach specjalnych tj. na Mochlos ludzie mają po 10k monet wojny i mądrości i nie mają co z tym zrobić :D bo wszystkich mają wymaksowanych;) fakt na zwykłym serwerze nie jest to możliwe
 
Status
Zamknięty.
Do góry