[Ulepszenie] wprowadzenie symulatora czarów

czy jesteś za wprowadzeniem zmian?

  • tak

  • nie

  • nie mam zdania :)


Wyniki ankiety widoczne po oddaniu głosu.
Status
Zamknięty.
Proponuje dodać opcje do symulatora(ewentualnie stworzenie czegoś nowego), która pokazuje jaką ilość jednostek zbija dany czar, gracz wpisywałby jednostki np. kolon+ognie i podawał wartość procentową z jaką czar zbije wojsko, przykładowo wpisujemy w "nowy symulator" 39 ogni+kolon i podajemy wartość procentową z przedziału 10-30, przykładowo czar bije z siłą 20%, więc powinien zbić 11 ogni,

wprowadzenie zmiany pomoże nowym graczom uniknąć sytuacji w, której statek kolonizacyjny zostanie zbity sztormem, ewentualnie pozwoli w prosty sposób dopasować jednostki do kolona, pozwoliłem sobie stworzyć tabele w excelu, która pokazuje jak zmiana miała by działać, poniżej zrzut

1629490856717.png
 

Załączniki

  • 1629490819882.png
    1629490819882.png
    20,1 KB · Wyświetlenia: 4

dorocia

Zespół Grepolis
Proszę o uzupełnienie propozycji zgodnie z Regulaminem działu propozycje. Na zmiany czekamy 24 godziny i w sytuacji niedostosowania się do wymogów regulaminowych propozycja zostanie odrzucona.
 
porekim123 Chodzi zapewne o te podpunkciki:
§3. Każdy temat powinien mieć odpowiedni prefiks:
§4. Każda propozycja musi posiadać sondę jednokrotnego wyboru, zawierającą opcje "za", "przeciw" oraz "obojętne". Czas zakończenia sondy ma mieć wartość 0, aby sonda nie została zamknięta automatycznie po pewnym czasie.

dorocia W zasadach podforum propozycję wspomniane jest, że propozycja może być odrzucona dopiero po 7 dniach, więc moim zdaniem trzeba tamten regulamin edytować, skoro się zasady zmieniły.
§7. Jeśli propozycja jest niezrozumiała dla użytkowników lub nie posiada ankiety, jej autor ma 7 dni na poprawienie. Po tym czasie temat może zostać odrzucony.
 

dorocia

Zespół Grepolis
Nie żebym była małostkowa ale albo autorowi propozycji zależy i wprowadza odpowiednie zmiany tak szybko jak to możliwe, albo nie dba on o własną propozycję i wtedy szkoda zaangażowania (a także czasu) innych graczy. Stąd 24 godzinny termin wprowadzenia stosownej poprawki.

Jak widać w tym przypadku autorowi zależy na własnej propozycji.
 

dorocia

Zespół Grepolis
Z mojego postu jasno wynika, że jestem kobietą, więc proszę się do mnie zwracać jak do kobiety i pisać o mnie jako o kobiecie.
Jestem Pani Dorocia/dorocia, a nie Pan Dorocia/dorocia (mała czy duża litera w nicku nie robi mi różnicy).
 
Nie żebym była małostkowa ale albo autorowi propozycji zależy i wprowadza odpowiednie zmiany tak szybko jak to możliwe, albo nie dba on o własną propozycję i wtedy szkoda zaangażowania (a także czasu) innych graczy. Stąd 24 godzinny termin wprowadzenia stosownej poprawki.

Jak widać w tym przypadku autorowi zależy na własnej propozycji.
Niemniej można by było tą zmianę z 7 dni na 1 dzień w regulaminie działu umieścić, żeby to forumowiczów w błąd nie wprowadzać.
 
Choćbym nie wiem jak bardzo chciała nie mam na ustawienia światów najmniejszego wpływu. Ale to dobrze, bo za każdym razem miałabym dylemat, czyją propozycję ustawień wybrać ;)
Ypsilon będzie wielbił Ciebie Dorocio przez wieczność jak czwórkę dostaniemy. Proszę się nie przejmuj tym, że zwraca się per Pan. Zapewne chce się umówić na jakąś kawę i ciastko. Korzystajcie póki lato bo potem przy kolejnym lockdownie będziecie się tylko widzieć przez monitor;)
 

dorocia

Zespół Grepolis
Raczej sądzę, że był to rewanż, gdy "z rozpędu" odpowiedziałam z tickecie używając formy "Pan" gdy rozmawiałam z Panią. Jednakże na pewno przeprosiłam, gdy okazało się, że to jednak Pani :)
Ypsilon nie musi mnie wielbić, wystarczy, że od bardzo wielu lat wielbi mnie mąż (mój, żeby nie było dziwnych domysłów)
Co do kawy i ciastka to musiałabym z nim porozmawiać, czy będzie chętny nam towarzyszyć bo też lubi słodycze ;)
I spokojnie, jakby coś to ja stawiam i kawę i ciastka :)
 
Jak Pani Dorocia stawia to ja też chcę :)

A może mi Pani powiedzieć czemu polski support nie ma na to wpływu a zagraniczne mogą z graczami ustalać prędkości światów?
 

dorocia

Zespół Grepolis
Napisałam, że ja (na szczęście dla mnie) nie mam wpływu na ustawienia światów.
Jednakże pozwolę sobie zacytować wypowiedź opiekuna polskiego Teamu Grepolis CM Yakamoz
Niejednokrotnie wspomianałam, iż opinie Graczy zawsze są brane pod uwagę.
Bardzo cieszę się z faktu, iż nasz ostatni serwer tak bardzo przypadł Wam do gustu. Nie możemy jednak zapominać też o zwolennikach wolniejszych światów. Ustawienia muszą być dobrane tak, by każdy znalazł coś dla siebie.

Proszę o powrót do tematu zasadniczego czyli propozycji gracza porekim123.
 
Choćbym nie wiem jak bardzo chciała nie mam na ustawienia światów najmniejszego wpływu. Ale to dobrze, bo za każdym razem miałabym dylemat, czyją propozycję ustawień wybrać ;)
Nie potrzebny byłby dylemat, niewątpliwie moje propozycje by trzeba było wtedy wybierać.
Ps.Proszę pozdrowić męża.

Co do samej propozycji, to nikomu by takie coś nie zaszkodziło, a niektórym by się przydało, więc głos na tak(chociaż wątpię, żeby się udało wprowadzić w życie).
 
Status
Zamknięty.
Do góry