[Ulepszenie] Współdzielenie łącza

Wspóldzielenie tylko między sobą a nie innymi graczami

  • Za

  • Przeciw


Wyniki ankiety widoczne po oddaniu głosu.
Status
Zamknięty.
Witam , mam propozycję dotyczącą zmiany zasad współdzielenia łącza.
Jak wiemy istnieją dwa typy graczy. Jedni co próbują za wszelką cenę łamać zasady gry tworząc multikonta i wbijać w dwa wrogie sojusze i drudzy co grają będąc np rodzeństwem, partnerstwem tudzież małżeństwem czy znajomymi np mieszkającymi razem w akademiku.
Dotychczas jest tak że jeśli jest zgłoszone współdzielenie to nie można między sobą robić żadnych interakcji, ale też nie można atakować/wspierać/wysyłać surki itp do innych graczy jeśli wcześniej jeden ze współdzielenia już to zrobił i jest blokada na 48h na gracza.

Moja propozycja jest taka aby współdzielenie działało tylko między tymi graczami czyli między sobą nie mogą nic robić ale np mogą wspólnie jednego gracza atakować/wspierać itd bez ograniczenia czasowego.
Ograniczenie czasowe niestety utrudnia grę i staję tu po stronie tych co grają jako rodzeństwo itd.
 
Ostatnia edycja:
Witam , mam propozycję dotyczącą zmiany zasad współdzielenia łącza.
Jak wiemy istnieją dwa typy graczy. Jedni co próbują za wszelką cenę łamać zasady gry tworząc multikonta i wbijać w dwa wrogie sojusze i drudzy co grają będąc np rodzeństwem, partnerstwem tudzież małżeństwem czy znajomymi np mieszkającymi razem w akademiku.
Dotychczas jest tak że jeśli jest zgłoszone współdzielenie to nie można między sobą robić żadnych interakcji, ale też nie można atakować/wspierać/wysyłać surki itp do innych graczy jeśli wcześniej jeden ze współdzielenia już to zrobił i jest blokada na 48h na gracza.

Moja propozycja jest taka aby współdzielenie działało tylko między tymi graczami czyli między sobą nie mogą nic robić ale np mogą wspólnie jednego gracza atakować/wspierać itd bez ograniczenia czasowego.
Ograniczenie czasowe niestety utrudnia grę i staję tu po stronie tych co grają jako rodzeństwo itd.
Taka zmiana umożliwiłaby stworzenia mulciaka, zaznaczenia współdzielenia i co za tym idzie, farmienia, podbijania uczciwych graczy
 
A teraz mozesz korzystac z internetu wifi na jednym koncie a na drugim mobliny i masz full interakcje.

Wspoldzielenie powinno miec zasade blokowanie osob na tych samych lączach a nie osob z ktorymi ty masz interakcje.. Jezeli bym zaatakowal kazdegii gracza na serwerze to taka osoba przez 48h nic nie może robic.

Jestem za zmianą
 
Taka zmiana umożliwiłaby stworzenia mulciaka, zaznaczenia współdzielenia i co za tym idzie, farmienia, podbijania uczciwych graczy
A uważasz że uczciwe dla graczy którzy mieszkają pod jednym dachem jest to że jak jeden zaatakuje kogoś i ten ktoś poleci na drugiego ze współdzielenia to ta osoba się bronić nie może? Nawet czarami typu sztorm itd. Jest to uczciwe? Bo wg mnie to jest cholernie nie w porządku.
 
Status
Zamknięty.
Do góry