[Wyjaśnione] Współdzielenie konta

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser19402
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser19402

Guest
Moje dwa tematy zostały usunięte dlatego chciałem zadać kolejne pytanie. Więc otwieram kolejny i proszę o odpowiedź na ów pytanie.

Przykładowa sytuacja:
Będąc na zakupach z żonką przy okazji chciałbym sprawdzić co się dzieje na grepo korzystając z miejsca publicznego tj. kafejka internetowa. I tutaj jest moje pytanie. Dziwnym zbiegu okoliczności ktoś wcześniej lub później może zechcieć zrobić to samo. Otrzymam wtedy bana ? Jak wygląda ta sytuacja?

Do osoby usuwającej tematy, jeśli chcesz usunąć mój kolejny temat, napisz posta w którym odpowiadasz na moje pytanie, jeśli potwierdzę że je przeczytałem wtedy możesz usunąć i nie będę taki upierdliwy.
 

DeletedUser17243

Guest
Odp: Współdzielenie konta

§6. Forum nie służy do dyskusji o blokadach, ostrzeżeniach czy też regulaminach. InnoGames prowadzi w tej kwestii zamkniętą politykę. Także skargi, odwołania, podejrzenia i komentarze związane ze sposobem wykonywania swoich zadań przez członków teamu powinny być zgłaszane poprzez system ticketów, gdzie zostaną skierowane do odpowiednich osób nadzorujących pracę zespołu.

dlatego tematy są kasowane ;)
 

DeletedUser3312

Guest
Odp: Współdzielenie konta

Tematy zostaly skasowane gdyz na forum o blokadach nie rozmawiamy. Jezeli otrzymales blokade nalezy wyslac ticket do supportu. Zauwazylam ,ze zrobiles to wiec teraz nalezy czekac na odpowiedz. Support weryfikuje odwolanie od blokady sprawdza dana sytuacje ponownie. Zawsze staramy sie zrobic to w jak najszybszym czasie. Jednak samo sprawdzenie rowniez zajmuje czas. Napewno nie zostanie ticket bez odpowiedzi.
Prosze o nie zakladanie wiadomosci o banach na forum gdyz lamia one regulamin.
Sluzy od tego system ticketow. Czas trwania blokad nie jest udostepniany graczom.

ps.przepraszam za brak polskich znakow ale w tel.ich nie posiadam ;l
 
Status
Zamknięty.
Do góry