[Wyjaśnione] Współdzielone łącze

Status
Zamknięty.

DeletedUser24426

Guest
Witam-na forum jestem nowicjuszką.
Mam taki problem.
Na kogoś z sojuszu idzie atak. Chciałam wysłać mu wsparcie,lecz wychodzi mi komunikat że przez współdzielone łącze internetowe jest to zablokowane przez około 48 h Tylko,że ja z tą osobą nie mam jednego łącza internetowego,nigdy nie miałam i miec nie będę. Nie podawałam Go również we wspólne łącze;p
Ne wiem o co chodzi,czy jakoś da się temu zaradzić,jest to dosyć pilne,proszę o szybką odpowiedź:)
 

DeletedUser24383

Guest
Odp: Współdzielone łącze

Witam-na forum jestem nowicjuszką.
Mam taki problem.
Na kogoś z sojuszu idzie atak. Chciałam wysłać mu wsparcie,lecz wychodzi mi komunikat że przez współdzielone łącze internetowe jest to zablokowane przez około 48 h Tylko,że ja z tą osobą nie mam jednego łącza internetowego,nigdy nie miałam i miec nie będę. Nie podawałam Go również we wspólne łącze;p
Ne wiem o co chodzi,czy jakoś da się temu zaradzić,jest to dosyć pilne,proszę o szybką odpowiedź:)

Jest to znany błąd, najlepiej zgłosić to ticketem bo na forum nikt z teamu tego nie wyjaśni(boją się rozmawiać o mechanizmach gry).
 

DeletedUser24426

Guest
Odp: Współdzielone łącze

ah to w takim razie dziękuje,czyli zanim coś z tym zrobią i tak w akcji wsparcia dać nie zdąrze:)
 

DeletedUser24383

Guest
Odp: Współdzielone łącze

Możesz jeszcze poczekać na odpowiedź kogoś z kolorowych (team). Z tego co pamiętam już ktoś o to pytał i prosili o ticket. Sam miałem kiedyś taką sytuacje że miałem z przeciwnikiem niby wspólne łącze i nie mogłem go atakować xD. Nie wiem od czego to zależy i dlaczego to jeszcze występuje. Liczę na to że team szybko odpowie na to pytanie. Pozdrawiam
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Współdzielone łącze

Heh...a ja tu trochę siedzę, a z takim czymś się nie spotkałem jeszcze. Także mogę prosić o jakieś przybliżenie, kiedy taki błąd był zgłaszany? Chyba, że to było kilka lat temu i teraz jakoś od nowa występuje coś takiego...a może takie tematy były usuwane?!

PS: Jak się zaznaczy współdzielenie z daną osobą, to gra z automatu blokuje wszystkie niedozwolone funkcje? Tak pytam, bo zaznaczałem to współdzielenie tylko raz chyba, ale bratu się gra znudziła jakoś po tygodniu, czy dwóch i nawet nie pamiętam jak to do końca wyglądało...
 

DeletedUser24383

Guest
Odp: Współdzielone łącze

Heh...a ja tu trochę siedzę, a z takim czymś się nie spotkałem jeszcze. Także mogę prosić o jakieś przybliżenie, kiedy taki błąd był zgłaszany? Chyba, że to było kilka lat temu i teraz jakoś od nowa występuje coś takiego...a może takie tematy były usuwane?!

PS: Jak się zaznaczy współdzielenie z daną osobą, to gra z automatu blokuje wszystkie niedozwolone funkcje? Tak pytam, bo zaznaczałem to współdzielenie tylko raz chyba, ale bratu się gra znudziła jakoś po tygodniu, czy dwóch i nawet nie pamiętam jak to do końca wyglądało...

Mniej więcej rok temu miałem taką sytuacje i nie tylko ja. Żeby współdzielenie działało to muszą obie strony je zaznaczyć i dopiero wtedy wszystkie funkcje są blokowane w innym wypadku nic to nie da jeśli ty kogoś wpiszesz a dana osoba tego nie zrobi.
 

Robin65

Zespół Grepolis
Odp: Współdzielone łącze

To nie jest błąd. Jeśli gracze A i B mają ze sobą zaznaczone poprawnie współdzielenie i gracz A wykona jakąś akcję na graczu C to gdy gracz B będzie próbował wykonać akcję na graczu C otrzyma taki komunikat.
 

Sapcio

Zespół Grepolis
Odp: Współdzielone łącze

W takich sprawach proszę pisać >Ticketa < z powodu kilku powodów.
Powody:
Nie udzielamy informacji osobom trzecim.
Dla bezpieczeństwa, bo czasami ktoś coś chce wyciągnąć od nas nie będąc właścicielem konta.
 

DeletedUser24383

Guest
Odp: Współdzielone łącze

To nie jest błąd. Jeśli gracze A i B mają ze sobą zaznaczone poprawnie współdzielenie i gracz A wykona jakąś akcję na graczu C to gdy gracz B będzie próbował wykonać akcję na graczu C otrzyma taki komunikat.

Ale w pytaniu nie było żadnej informacji że ten gracz ma z kimś łącze a taki błąd o którym napisałem występował w grze.
 

Robin65

Zespół Grepolis
Odp: Współdzielone łącze

Ale w pytaniu nie było żadnej informacji że ten gracz ma z kimś łącze a taki błąd o którym napisałem występował w grze.
Gracz C nie ma żadnego współdzielenia, taki komunikat pojawi się u graczy A lub B z mojego przykładu, w zależności od tego, który z nich jako drugi będzie próbował wykonać akcje na graczu C.
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser24383

Guest
Odp: Współdzielone łącze

Gracz C nie ma żadnego współdzielenia, taki komunikat pojawi się u graczy A lub B z mojego przykładu, w zależności od tego, który z nich jako drugi będzie próbował wykonać akcje na graczu C.

A jak wyjaśnisz to, że ja nie mam z nikim łącza a też miałem taki komunikat gdy chciałem kogoś zaatakować? Nie tylko mi się to przytrafiło ale innym też a znam graczy z którymi gram i nawet nie musiałem pytać o to czy maja ustawione z kimś łącze. Takie sytuacje były w grze i nie tłumacz tym że gracz A i B mają łacze i chcą zaatakować gracza C bo ja nie mam z nikim łącza i nie mogłem zaatakować kogoś bo wyskakiwał mi taki komunikat. To był oczywisty błąd gry i już kilka osób to zgłaszało na forum ale wy zawsze pisaliście tym osobom by pisały tickety. Dlatego nie rozumiem czemu zakładasz tylko 1 możliwą sytuacje bo w tym wypadku może być tak jak piszesz lub tak jak mi się przytrafiło i kilku innym osobom które nie korzystają ze wspólnego łącza z nikim.
 

Robin65

Zespół Grepolis
Odp: Współdzielone łącze

Trzeba było zgłosić ticketem, wszystkie sytuacje, które ja analizowałem sprowadzały się do podanego wcześniej schematu
 
Ostatnia edycja:

Sapcio

Zespół Grepolis
Odp: Współdzielone łącze

Robin podał najczęstszą przyczynę występowania problemu, aby gracz sprawdził i zaoszczędził czas na pisanie ticketa i oczekiwania na odpowiedz.
Ja podałem, gdyby to nie było przyczyną.
Czasami gracze nie pamiętają o tym i dodają roboty innym i tracą swój czas.
 

dorocia

Zespół Grepolis
Odp: Współdzielone łącze

A jak wyjaśnisz to, że ja nie mam z nikim łącza a też miałem taki komunikat gdy chciałem kogoś zaatakować? Nie tylko mi się to przytrafiło ale innym też a znam graczy z którymi gram i nawet nie musiałem pytać o to czy maja ustawione z kimś łącze. Takie sytuacje były w grze i nie tłumacz tym że gracz A i B mają łacze i chcą zaatakować gracza C bo ja nie mam z nikim łącza i nie mogłem zaatakować kogoś bo wyskakiwał mi taki komunikat. To był oczywisty błąd gry i już kilka osób to zgłaszało na forum ale wy zawsze pisaliście tym osobom by pisały tickety. Dlatego nie rozumiem czemu zakładasz tylko 1 możliwą sytuacje bo w tym wypadku może być tak jak piszesz lub tak jak mi się przytrafiło i kilku innym osobom które nie korzystają ze wspólnego łącza z nikim.

Jestes pewny, ze nie miales w tym czasie zaznaczonego wspoldzielenia z zadnym z graczy?
Tak czy siak w przypadku otrzymania takiej informacji odsylam do ticketa, sprawdzenie nie zajmuje wiele czasu a pomoze rozwiac wszelkie watpliwosci.
 

DeletedUser24383

Guest
Odp: Współdzielone łącze

Jestes pewny, ze nie miales w tym czasie zaznaczonego wspoldzielenia z zadnym z graczy?
Tak czy siak w przypadku otrzymania takiej informacji odsylam do ticketa, sprawdzenie nie zajmuje wiele czasu a pomoze rozwiac wszelkie watpliwosci.

Chcesz robić ze mnie idiotę wraz ze swoimi znajomymi z teamu ? Jestem bardzo pewny, że nie miałem zaznaczonego poza tym jestem doświadczonym graczem i znam działanie tej opcji. Nie zgłaszałem bo ten problem występował tylko w 1 danym dniu i nigdy się nie powtórzył. Dodatkowo kilku innym osobom w moim sojuszu też się to przytrafiło i również im pisałem by pisali tickety skoro nie maja z nikim łącza. Z tego co wiem macie pomagać graczom a nie robić z nich niemyślących debili. Pozdrawiam
 

Robin65

Zespół Grepolis
Odp: Współdzielone łącze

Kolego burzysz się, ale niesłusznie. Wpierasz nam istnienie błędu, którego nikt nie zgłosił i który rzekomo istniał jeden dzień i sam się naprawił. Nie twierdzę, że to niemożliwe jednak jakikolwiek reakcje z naszej strony mogą nastąpić tylko i wyłącznie w sytuacji gdy posiadamy wiedzę o problemie. Awanturowanie się w tej chwili o coś co podobno miało miejsce jest pozbawione sensu, a wszystkie znane mi sytuacje jakie w tym zakresie analizowałem były zgodne z podanym wcześniej schematem. Upraszczając, dyskusja o czymś co niby było ale nie ma i nikt nie zgłosił nie ma sensu.
 

dorocia

Zespół Grepolis
Odp: Współdzielone łącze

Napisz ticketa a na pewno dowiesz sie, czy miales w tym czasie zaznaczone wspoldzielenie z innym graczem.
 

DeletedUser24383

Guest
Odp: Współdzielone łącze

Kolego burzysz się, ale niesłusznie. Wpierasz nam istnienie błędu, którego nikt nie zgłosił i który rzekomo istniał jeden dzień i sam się naprawił. Nie twierdzę, że to niemożliwe jednak jakikolwiek reakcje z naszej strony mogą nastąpić tylko i wyłącznie w sytuacji gdy posiadamy wiedzę o problemie. Awanturowanie się w tej chwili o coś co podobno miało miejsce jest pozbawione sensu, a wszystkie znane mi sytuacje jakie w tym zakresie analizowałem były zgodne z podanym wcześniej schematem. Upraszczając, dyskusja o czymś co niby było ale nie ma i nikt nie zgłosił nie ma sensu.

Robinie widocznie nie czytasz ze zrozumieniem, akurat ja ten błąd miałem dawno temu na serwerze który jest już zamknięty od roku, nie zgłaszałem tego tylko dlatego że ten problem istniał dobę. Natomiast później przytrafiło się to innym osobom które znam, mam je ściągać po kolei na forum by potwierdzały ten błąd ?
 

Sapcio

Zespół Grepolis
Odp: Współdzielone łącze

Sprawa została wyjaśniona i dalsza dyskusja jest zbędna. Temat zamykam.
 
Status
Zamknięty.
Do góry