Wspólna zakładka forumowa

  • Rozpoczynający wątek Kuba785
  • Data rozpoczęcia

Czy pomysł jest dobry ?

  • Tak

    Głosy: 27 87,1%
  • Nie (napisz dlaczego)

    Głosy: 2 6,5%
  • Nie jestem pewien, trzeba to dopracować

    Głosy: 2 6,5%

  • W sumie głosujących
    31
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
No więc chodzi mi o wspólne forum między dwoma sojuszami.
Obydwa sojusze miały by dostęp do tej zakładki na swoim forum, a wypowiedzi były by widoczne dla obydwóch sojuszy. Przydatna rzecz kiedy rezerwowane są miasta, przy koordynacji ataków. Zamiast wysyłać kilka wiadomości do np 20 graczy, robić bałagan, wszystko by było w jednym temacie, obydwa sojusze wypowiadają się, wklejają raporty z walk. Widziałem takie coś na plemionach, i myśle że można do wdrożyć do Grepolis.



P.S. > Mam nadzieję że zrozumieliście o co chodzi, jest już późno, jestem dosyć zmęczony.
 

DeletedUser

Guest
Sam kiedyś myślałem na takim pomysłem ale nie chciało mi się zakładać nowego tematu :p
Pomysł właściwie wzięty z Plemion i z Traviana ale zdziwiło mnie to iż nie ma tego w Grepolis... W moim sojuszu to zostało rozwiązane forum zewnętrznym al taka opcja w grze się napewno przyda.

Na TAK
PS.Dzienks że ktoś wpadł na to oprócz mnie :p
PPS.Był już taki temat??
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Jak dla mnie jest to przydatne, jestem na tak.

@volveryin7 Chyba nie...
 

DeletedUser

Guest
Tylko żeby zrobili to na wzór z Traviana bo tam to jest super zrobione...
 

DeletedUser

Guest
na TAK

Jestem na TAK. W takiej zakładce nawet można by było zaplanować jakieś akcje militarne, a bez tego trzeba wszystko od nowa wyjaśniać w wiadomościach.
 

DeletedUser

Guest
1. oczywiście na tak. argumentów nie ma co przytaczać (argumentów przeciwko nie ma)
2. było już wielokrotnie
3. volveryin7 - dlaczego na wzór Traviana? prędzej na wzór Plemion:) przecież nie będą zrzynać od konkurencji;)
 

DeletedUser

Guest
rzeczywiście pomysł był przytaczany nie raz. To jest "must have", dzięki temu można zapobiec fuzji, bo po co ? Czasami fuzja źle się kończy, jedynym wyjściem jest forum zewn. ale mało kto z tego korzysta.
 

DeletedUser

Guest
ocyzwiscie na TAK, bardzo pomocna opcja jezeli chodzi o dobre stosunki a przedewszystkim o kumunikacje :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
3. volveryin7 - dlaczego na wzór Traviana? prędzej na wzór Plemion:) przecież nie będą zrzynać od konkurencji;)

Oczywiście że nie będą zrzynać ale tak na prawdę to wszystko już było i gdyby każdy się oskarżał o to iż "zrzyna" to by nie było wielu gier - ograniczało by się to do 10 gier...
Chodzi mi o to iż żeby to nie było to tak ograniczone jak w plemionach bo tam to się ogranicza do jedno podforum 2 sojusze i nic więcej a w Travianie to jest jedna z najbardziej rozbudowanych opcji a właściwie to cała ta gra jest bardzo rozbudowana ale jakby nie ma tego czegoś co ma Grepolis :)
 

DeletedUser

Guest
poza tym takie coś to chyba nie jest problem ? skoro wprowadzili to w plemionach to tutaj mają "z górki" więc dziwie się że pomysł jest powtarzany nie pierwszy raz i jeszcze nie został zrealizowany
 

DeletedUser

Guest
Jestem jak najbardziej za taka opcja może być bardzo przydatna.
 

DeletedUser

Guest
Pomysł dobry, sprawdzony i jestem za :)

Lecz rozumiem, że tylko sojusze, z którymi obowiązuje pakcik (jeśli i tu wpiszę sojusz to wyjdzie masło maślane :p), a nie z dowolnym :)

Wtedy równolegle z tą propozycją można by było wreszcie wprowadzić dyplomację na innej zasadzie niż "umowna" :) Chyba każdemu już to czekanie na włączenie dyplomacji do gry lekko zbrzydło :p
 

DeletedUser

Guest
Lecz rozumiem, że tylko sojusze, z którymi obowiązuje pakcik
etam... z każdym który zechce:) na s29 jest karczma światowa (kilka sojów spamuje sobie - wrogowie, pakciarze, neutralni...), więc do pakciarzy nie ma co ograniczać.
 

DeletedUser

Guest
No to jest kwestja sporowa, są zalety i wady pisania z każdym z kim się zechce.
 

DeletedUser

Guest
lepsza była by pełna swoboda ;) fajnie by było czasami popisać z wrogim sojuszem, takie tam.


ten pomysł ma szansę na realizację ?
 

DeletedUser

Guest
Oczywiście jestem za, ale pomysł trzeba dopracować. Przede wszystkim należy nadać powołanie tego pomysłu. Jedni mówią, że fajnie by było tak robić z wrogimi sojuszami, inni chcą żeby wszystkie miały do tego dostęp, a inni chcą żeby ograniczało się to do sojuszy z którym ma się pakty. Co do wrogich sojuszy, to jestem na nie, bo po co? Pogadać, tak dla zabawy można, ale nie wniesie to nic ciekawego. Wszyscy? jest forum, to na którym obecnie jesteśmy. Co do sojuszy z którym ma się traktat to może być dobry pomysł, dzięki któremu wszelkie koalicje/akademie będą miały sens. Bo co z tego, że są różne koalicje sojuszy, jak nie ma kontaktu?
 

DeletedUser

Guest
@Matiasz na plemionach jest tak że robisz dzielone forum i dodajesz tam ile i jakie soje chcesz (takich for może być kilka. wybór zostawmy już graczom. chca z wrogiem - niech mają.
 
Status
Zamknięty.
Do góry