wspólne łącze internetowe

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser12663
  • Data rozpoczęcia

Co sądzicie o poniższym pomyśle ?

  • jestem za

    Głosy: 37 46,3%
  • jestem przeciw

    Głosy: 36 45,0%
  • odojętne mi to

    Głosy: 7 8,8%

  • W sumie głosujących
    80
Status
Zamknięty.

DeletedUser12663

Guest
proszę was abyście wyrazili swoją opinię na temat mojego pomysłu
proponuję żeby gracze którzy mają wspólne łącza mogli wspierać tych samych graczy nie mówię o atakowaniu,zrzucaniu czarów i handlowaniu między tymi samymi graczami bo uważam że wspieranie tych samych graczy najbardziej się przyda a nie można tego zrobić jeśli ma się wspólne łącze jest to bardzo uciążliwe , rozumieją to zwłaszcza ci którzy mają jedno łącze internetowe a po za tym wspieranie jednego gracza przez graczy którzy mają jedno łącze było by zgodne z regulaminem bo tam nic o wspieraniu nie pisze że jest zabronione a jednak nie można znaczy trzeba odczekać kilka dni a ty czasem mogą już kogoś podbić
 

DeletedUser10014

Guest
Odp: wspólne łącze internetowe

Robisz multi>Budujesz deffa>Na głównym konice lecisz w offa , a na multi deff ( w razie ataku bunkrujesz się podwójnie)>Cieszysz się powodzeniem na grepo.
 

DeletedUser12663

Guest
Odp: wspólne łącze internetowe

tak się składa że akurat mam 2 braci i jesteśmy załatwieni zwłaszcza że gamy w jedym sojuszu

- - - Automatycznie połączono posty - - -

dla tego zaproponowałem żeby można było tylko wspierać jednego gracza żeby jak najbardziej zmniejszyć pole działania graczy z mulit kontami ale też przez nich nie można olewać uczciwych graczy którzy tylko mają jedno łącze
 

DeletedUser2329

Guest
Odp: wspólne łącze internetowe

Trzeba przyznać że to jest problem :/
Tylko jak tu odróżnić czy konta należą do 1 graczy czy do kilku??
Dopóki ktoś nie wpadnie jak rozróżnić multi od kilku graczy to obawiam się piotrek28 że nic nie zostanie zmienione
 

DeletedUser12663

Guest
Odp: wspólne łącze internetowe

można to rozpoznać po logowaniu gracz wiadomo że jak ktoś ma multi konto to się loguje jedno za drugi ciągle ja np. siedzę 1h na moim koncie i to prawda że w tym czasie moi bracia chcą wejść na swoje konta ale nie zdarza a gracz z multi kontem będzie co chwilę wchodził na oba konta się to często i po e-mailach ja nie mam pojęcia jakie hasła mają moi bracia , czasem można rozpoznać też po nicku jeśli z jednego łącza korzystaję dwa bardzo podobne nicki to możne przypuszczać że to jest multer
 

DeletedUser2329

Guest
Odp: wspólne łącze internetowe

a co jeśli ktoś ma LAN w domu?? IP zewnętrzny jest jeden
 

DeletedUser

Guest
Odp: wspólne łącze internetowe

ja jestem bratem gracza piotrek28 i naprawdę ludzie to jest uciążliwe ponieważ np. jak trzeba wysłać wsparcie bo gracza z sojuszu atakują
to piotrek28 wyśle wsparcie a ja będę mógł wysłać dopiero za 48 godz. a wtedy akcja ze wsparciem się już skończy i ja w sojuszu dostane minusa a za 3 minusy wylatuję z sojuszu.Więc bądźcie ludźmi.
 

DeletedUser

Guest
Odp: wspólne łącze internetowe

ja również korzystam ze wspólnego łącza i także uważam że jest to bardzo uciążliwe
 

DeletedUser10014

Guest
Odp: wspólne łącze internetowe

Trudno, że nie pomożesz. Napisz o tym fakcie liderowi sojuszu, a nie spamujesz nam tu że ostrzeżenia będą. To nie jest powód. A co do logowania. NIE WIERZĘ, że jak np. Jeden schodzi z kompa to następny czeka godzinę żeby go nie wykryło. Więc przestań snuć tu bajeczki.
 

DeletedUser11685

Guest
Odp: wspólne łącze internetowe

Jest rozwiązanie - niech każdy z braci gra na innym świecie i po kłopocie.
Wiadomo że była by to furtka do zalegalizowania w pewien sposób multikont,jednak ja myślę że oni lepiej sobie radzą i bez takiej furtki.Co do waszej sytuacji to w regulaminie nie jest napisane że nie możecie wspierać innych graczy,jest napisane że nie możecie atakować tego samego gracza wcześniej niż 48h po ataku pierwszego ani przesyłać między sobą surowców,jednak o wsparciach nic nie jest napisane - a co nie jest zabronione to jest dozwolone ale dla potwierdzenia mojej tezy niech się wypowie ktoś z Suppo bo jeszcze bana dostaniecie.Pozdrowionka
 

DeletedUser13617

Guest
Odp: wspólne łącze internetowe

A ja zagłosowałem na TAK.

I jestem za zniesieniem wszystkich ograniczeń wobec graczy z jednego łącza. Powinno być ono zaznaczone ale tylko pro forma.

Niech siebie wspierają i razem atakują. Niech ktoś znajdzie różnicę w sytuacji w której brat pomaga siostrze podbić miasto a sytuacją kiedy ziomuś czyni mi podobną przysługę będąc ze mną również w stałym kontakcie poprzez jakikolwiek komunikator.

Bo co? Że łatwiej ma taki ktoś bo ma brata czy tatę?
Kto inny powie ze ten ma łatwiej kto ma większy biust i przez to więcej chętnych do pomocy.
Te ograniczenia miały sens i myślę ze po to je wprowadzono żeby posiadanie multikonta na współdzieleniu nie dawało przewagi.

Tylko że mulciarze w większości nie graja na współdzieleniu!!!.

Na współdzielenie bierze się konta pod opiekę z konieczności i jest to raczej przykry i męczący obowiązek niż przyjemność.

Po co zatem zaznaczać współdzielenie?

Ano support ma podobno tajemnicze metody, o których nie może mówić, rozróżniania czy coś jest współdzieleniem czy podwójnym kontem z jednym na nim graczem.
Niech więc się tym zajmie a nie utrudnianiem życia ludziom którzy sobie grają całymi rodzinami.

Dla jasności ja nie dzielę z nikim łącza.
 

DeletedUser

Guest
Odp: wspólne łącze internetowe

glosuje na NIE jak dla mnie chory pomysl,
 

DeletedUser12663

Guest
Odp: wspólne łącze internetowe

a więc jeśli tak to wszyscy powinni być traktowani tak samo a nie udupić jednych żeby lepiej się grało innym skoro tak to udupcie multerów a nie uczciwych graczy
 

DeletedUser2329

Guest
Odp: wspólne łącze internetowe

i są traktowani, nie tylko Wy macie takie problemy każdy kto współdzieli łącze tak ma albo by miał.
 

DeletedUser12663

Guest
Odp: wspólne łącze internetowe

czyli olewa się wszystkich którzy są uczciwi a maję jedno łącze
rozumiem że wam to wisi bo nie macie takiego problemu ale postawcie się na miejscu tych którzy mają taki problem
 

DeletedUser

Guest
Odp: wspólne łącze internetowe

też kiedyś grałem (tylko w plemiona) z bratem na jednym łączu na tym samym świecie i jakoś nie przeszkadzało nam to, że musimy włączyć współdzielenie i przestrzegać jego zasad.

nie rozumiem podejścia autora pomysłu: dlaczego wsparcia tak a ataki nie? wsparcia wcale nie są mniej ważne od ataków. często nawet jest tak, że są od nich ważniejsze.
 

DeletedUser13617

Guest
Odp: wspólne łącze internetowe

też kiedyś grałem (tylko w plemiona) z bratem na jednym łączu na tym samym świecie i jakoś nie przeszkadzało nam to, że musimy włączyć współdzielenie i przestrzegać jego zasad.

nie rozumiem podejścia autora pomysłu: dlaczego wsparcia tak a ataki nie? wsparcia wcale nie są mniej ważne od ataków. często nawet jest tak, że są od nich ważniejsze.

A co jakby brat złapał za tyłek twoja dziewczynę i dalibyście sobie po pysku? Też byś wyczytał w jego myślach czy przypadkiem kogoś nie wspierał? Nie wszystkie zabronione działania są blokowane z automatu.

I tez nie rozumiem czemu autor pomysłu się ograniczył do wsparć tylko - zlikwidujmy wszystkie ograniczenia!!! :p
 

DeletedUser12663

Guest
Odp: wspólne łącze internetowe

ograniczyłem się do wsparć bo w regulaminie wsparcia nie są zabronione a nie można ich udzielać
 
Odp: wspólne łącze internetowe

ograniczyłem się do wsparć bo w regulaminie wsparcia nie są zabronione a nie można ich udzielać

Proszę zwróć uwagę na ten fragment Zasad gry:
"§2) Kilku graczy na jednym łączu internetowym (...) Nie mogą oni przeprowadzać żadnych wspólnych akcji na innych graczy przed upływem 48 godzin po wykonaniu wcześniejszej akcji. Dopiero po upływie tego czasu właściciel innego konta może wykonać tą akcję."
Wspólne akcje to również wysyłanie wsparcia, zaklęć, surowców czy też szpiegowanie.

Tak sobie myślę, że rzeczywiście gracze, którzy korzystają z różnych komunikatorów głosowych mają prawie tak samo łatwo, jak np. brat mieszkający z siostrą. Jednak pod jednym warunkiem, że gracze Ci są dostępni na tym komunikatorze (lub innym medium) przez cały czas, podobnie jak mieszkające razem rodzeństwo (ok, wiem, że ludzie też czasami wychodzą z domu).
 

DeletedUser12663

Guest
Odp: wspólne łącze internetowe

w regulaminie że nie można wspólnie prowadzić akcji przeciw jednemu graczowi
czyli wsparcie się tu nie zalicza
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty.
Do góry