Wspólne Forum

  • Rozpoczynający wątek zork1212
  • Data rozpoczęcia

Jesteś

  • Za

    Głosy: 25 89,3%
  • Nie rozumiem

    Głosy: 2 7,1%
  • Przeciw

    Głosy: 1 3,6%

  • W sumie głosujących
    28
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Witam pewnie większość z was grało w plemiona i jak mamy tam plemie to mamy 4forum do wybrania mianowicie
Normalne-każdy gracz je widzi
Zaufane-Gracze którzy maja taka range
Ukryte-to co wyżej
Wspólne-polega na tym ze np kilka sojuszow ma jeden dzial gdzie każdy z każdym może porozmawiać np 5 sojuszów które maja jeden wspólny dział

taraz tlumamaczenie pomyslu:
Forum Normalne-nie bede tlumaczyc bo nie ma sensu

Zaufane Forum- Coś w stylu ukrytego lecz przydatne gdyż wiadomo sojusze maja swoje rady, dowódców , dowódców morz.to forum bylo by dla dowódców morz oraz graczy którzy posiadają Lidera.

Ukryte Forum -Każdy zna, nikt go nie zobaczy kto nie ma uprawnień czyli inaczej mówiąc tylko dla rady.

Wspólne Forum- Ułatwiło by to współprace pomiędzy sojuszami oraz zorganizowanie wspólnych ataków,obrony.




Mam nadzieje ze pomysł się podoba.


Pozdrawiam
............ZorK
 

DeletedUser

Guest
pomysl wspolnego forum już był poruszany, ale jestem na TAK
 

DeletedUser

Guest
Jestem na tak co do wspólnego opcja często bardzo ułatwia kontakt miedzy sojuszami ;)....
 

DeletedUser

Guest
Tak

Jestem za ponieważ ułatwi to komunikowanie się z paktami.
 

DeletedUser

Guest
możemy się dołączyć aby lepiej koordynować ataki na żabki. ale forum należy podzielić przynajmniej na morza (bo my tylko na 64 i 63 jesteśmy
 

DeletedUser

Guest
to to nie tylko dyplomacja to moze byc wszysko np karczma itd wystarczy ze w zazadaj forum nacisnolbys wspolne forum i potem bys wpisal nazwy sojuszow ktore maja do niego dostemp i to tyle
 

DeletedUser

Guest
tak ale ten drugi sojusz musiał by to zaakceptować,nie?
 

DeletedUser

Guest
z gory przepraszam za duble-post ale dreczy mnie jedna rzecz mianowicie ze zero odpowiedzi z strony administracji.temat dosc stary juz wiekszosc osob jest na tak(19/1/1)i milczenie z strony administracji chociarz by:pomysl Odrzucono/Pomysl Przyjeto
zauwazylem ze sporo tematow tak jest zostana napisane i rzucone w kat i potrzebne tylko po to ze jak ktos zalozy podobny temat zeby bylo mozna zamknac temat i dac tylko link do starego zapomnianego tematu
 

DeletedUser

Guest
moim zdaniem starczy tylko te normalne ale mogło by być jeszcze handlowe
 

DeletedUser

Guest
pomysl dobry-bardzo mi tej opcji brakuje. Ulatwilo by to wspolprace sojuszu
 

DeletedUser

Guest
Propozycja wprowadzona w zycie.

Propozycja aktualnie jest dostępna w grze.
 
Status
Zamknięty.
Do góry