1. Witaj na forum! Jesteś tu nowy(a)?
    Aby wziąć udział w dyskusji, potrzebujesz konta. Zarejestruj się tutaj!
    Masz już konto? Zaloguj się.
    Dismiss Notice

Wspólny kanał i dyplomacja

Dyskusja w 'Wprowadzone w życie' rozpoczęta przez użytkownika bryku999, 19. Lut 2010.

?

CZY PODOBA SIĘ POMYSŁ?

1. TAK

74,5%
  2. Nie

2,1%
  3. Obojętnie

2,1%
  4. Tak ale trzeba dopracować

21,3%
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. bryku999

bryku999 Guest

Według mnie w sojuszach powinno pokazywać się(tam gdzie Wlaściwości) Dyplomacja tylko nie tak jak w Plemionach że można dodać kogo się chcę tylko musi być zgoda drugiego plemienia a, w zarządzaj forum powinno być coś co do jednedo Kanału dodaje opcje "Dodaj Sojusze"

2. comandoo1

comandoo1 Guest

Bardzo dobry pomysł:) brakuje mi trochę dyplomacji...

3. skala91

skala91 Guest

a mi się pomysł podoba w połowie, dyplomacja OK ale po co od razu pozwolenie drugiego sojuszu?

Jak tak będzie to nie będą prowadzone żadne wojny, ponieważ jeden sojusz jest słabszy od drugiego no to nie przyjmie wojny. Jak dla mnie to kicha z tym zatwierdzaniem tak więc jestem na nie.

Jestem za dyplomacją taka jaka jest na plemionach, dzięki temu można się zorientować na mapie gdzie jest taki sojusz itp.

Pozdrawiam skala91

4. Micro1236

Micro1236 Guest

Ale mu chodzi o stworzenie korespodencji miedzy 2 sojuszami przez forum.

5. Laina

Laina Guest

bryku999, coś dzwoni, ale nie wiadomo gdzie dokładnie :D
    Ja bym prosiła o rozwinięcie myśli, bo ja w Plemiona nie gram i zielonego pojęcia nie mam co próbujesz powiedzieć :p
    Czy chodzi Ci o możliwość zaznaczania zaprzyjaźnionych sojuszy na mapce, ale tylko i wyłącznie za ich zgodą??
    Napisz jeszcze raz, tylko powoli i jasno :] tak jak do kobiety :p

6. dawidos06

dawidos06 Guest

Beda wojny bo moga zrobic tak jak w innej grze ze jak jakis sojuszu wypowie wojne to odrazu ten drugi sojusz jest na liscie wrogow :p

7. kojkolo

kojkolo Guest

można też zrobić, by wypowiedzenie wojny przez jeden z sojuszy wystarczyło, natomiast dyplomacja w sensie zjednanie sojuszy za obustronną zgodą, bo przecież wojnę zawsze wypowiada jedna strona, a pakty są związane z porozumieniem obu ;)

8. AvvAtar

AvvAtar Guest

I właśnie o coś takiego w tych wszystkich grach mi chodzi! Mam nadzieję że w Grepolis po raz pierwszy się tego doczekam :cool:
    Widziałbym jeszcze coś co ułatwiło by kontakt dwóch Sojuszy... np. Dzielenie forum, takie jak w cytowanych już nie raz plemionach...
    (myślę że sama nazwa Dzielenie forum, jest tak oczywista, że nie trzeba tego tłumaczyć jak to sie odbywa nawet tym graczom, którzy z plemionami mieli niewiele do czynienia)

9. czarek25

czarek25 Guest

zeby nie bylo samowolki zeby ta druga strona wiedziala ze jest w sojuszu

10. Minoss

Minoss Guest

Co do dyplomacji to ja bym zmienił żeby było można dodać bez zgody drugiego. Bo nie zawsze bierze się sojusz dla normalnych stosunków a dla ogólnego widoku czyli zapoznania się gdzie jakie sojusze są wokół nas co do drugiego pomysłu na tak bo w plemionach to nieźle dział.

11. zgadzam się z dzieleniem forum. jedna zakładka w forum dostępna dla dwóch sojuszy.
    Dyplomacja powinna być tak ,ze wojna może wypowiedzieć jedna strona ale pon i sojusz mozna tylko za porozumieniem drugiej strony aby nie było takich sytuacji ze atakujemy kogoś a on będzie miał pretensje ze niby mamy z nim jakieś pakty

Do góry
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.