1. Witaj na forum! Jesteś tu nowy(a)?
    Aby wziąć udział w dyskusji, potrzebujesz konta. Zarejestruj się tutaj!
    Masz już konto? Zaloguj się.
    Dismiss Notice

Wsparcie zostało zaatakowane;.

Dyskusja w 'Wprowadzone w życie' rozpoczęta przez użytkownika fallout152, 28. Wrz 2011.

?

dobry pomysł?

1. Tak

70 głos(ów)
    97,2%
  2. Nie

0 głos(ów)
    0,0%
  3. Obojętne

2 głos(ów)
    2,8%
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. fallout152

fallout152 Guest

Załóżmy że wysyłamy do jakiegoś miasta wsparcie z 10 wiosek, wróg atakuje je 5 razy, co daje nam 50 raportów :( Przydało by się to zmienić bo jest wtedy niezły śmietnik.
    Gdyby tak zamiast tego przychodziła jedna powiadomka(do raportów) odnośnie jednego ataku na jedno wspierane miasto.

Wcześniej miałem podobną propozycję odnośnie czarów. System raportów jest w ogóle nie przystosowany do zaawansowanej fazy gry.

2. może niekoniecznie widziałbym to tak jak ty, ale na pewno zmniejszenie ilości raportów w tego typu sytuacjach się przyda...

3. Lysteria

Lysteria Guest

Popieram w całej rozciągłości! Od pewnego czasu te raporty zaczęły mi przeszkadzać - póki ma się kilka miast i pilnuje się tylko swojego interesu nie ma problemu, ale jak się ma 50+ miast i wspiera się na raz kilku sojuszników w różnych miejscach atakowanych przez kilku wrogów to nagle robi się w ciągu 15 minut 10-20 stron raportów wśród których gdzieś tam jest jeden "mój" ze szpiegowania/ataku które weszło w międzyczasie ataków wrogów na moje wsparcie.

4. SIR MIRON

SIR MIRON Guest

dobrze by tez bylo gdyby nie dostawalo sie wogole raportow z ataku na nasze wsparcie w sytuacji gdy
    atak idzie na miasto x a ja z miasta y wysylam wsparcie i pozniej dostaje dwa raporty dotyczace tego samego
    jeden ze moje miasto x zostalo zaatakowane
    drugi ze moje wsparcie z miasta y ktore jest w miescie x zostalo zaatakowane

5. Michał333

Michał333

O to to... :)

Najlepiej, żeby była opcja wyłączenia (w filtrze) raportów z ataków na wsparcia, które są w naszym mieście.

No i coś, żeby nie było tyle raportów ze wsparć u naszych sojuszników, nawet mnie forma nie obchodzi szczególnie, tylko żeby ich było mniej :)

6. Dropsy

Dropsy

Odp: Wsparcie zostało zaatakowane;.

Nie wszedł ...

Nie mam pojęcia dlatego tak się nie stało! To propozycja która nikogo nie boli a wszystkim pomaga ,powinna być już dawno wprowadzona.
    Może nie w takiej formie,tak właściwie to nie wiem w jakiej powinno być,ważne żeby coś z tym spamem zrobić.

7. KPCezar

KPCezar Guest

Zdecydowanie na tak. Wczoraj przyjąłem na miasto 100 ataków. Było w nim około 50 wsparć z moich miast. Efekt - ponad 5 tysięcy powiadomień. A taki prosty myk mógłby wielokrotnie zmniejszyć tę liczbę. Więc powtórzę - jestem na TAK.

8. CyganDowodca

CyganDowodca Guest

Liczba raportów ze wsparcia momentami jest rzeczywiście kosmiczna, powtórzę to, co powiedziałem już kilka razy: każdy pomysł choćby w najmniejszym stopniu ułatwiający grę jest dobrym pomysłem. Można by zrobić tak, że przy jednym ataku byłoby kilka pasków:
    wsparcie z miasta y było a żołnierzy zginęło b żołnierzy,
    wsparcie z miasta x zginęło c żołnierzy przeżyło d żołnierzy itd.
    raport byłby długi, ale bardziej czytelny.

9. Red Slayer

Red Slayer

Propozycja została zaakceptowana i przesłana do InnoGames. Zapraszam do dalszego pisania w temacie i komentowania ponieważ to wasze opinie i pomysły mogą służyć do dopracowania propozycji.

Pozdrawiam wszystkich zaangażowanych w rozwój gry poprzez propozycje,
    Red Slayer.

10. -Achilles--

-Achilles--

Podobna propozycja była w dzisiejszej ankiecie, miejmy nadzieje że zostanie to wkrótce wprowadzone :)

1.JPG

11. dropuciek111

dropuciek111 Guest

Ja bym proponował żeby można było coś zrobić żeby ataki i wsparcia skumulować czyli np. jeżeli posłałem 2000 birem z 10 miast i jakiś gracz zaatakował to 5 razy wyskakuje 50 raportów i żeby po każdej 10 czyli po 1 ataku było skumuluj i np 200 ogni atakuje twoje 2000 birem lub gdy gracz zaatakuje 15 razy to np. 2000 ogni atakuje twoje 2000 birem coś takiego bo np jak bronimy cudu i masz 70 miast wszystkie deff i poślesz wszystko na cudaka i leci 1000 ataków to nawet nie chce ci się tego oglądać a tak będzie tylko 1 rapek co wy na to ????

12. Slietie

Slietie

Wkrótce taki 1 raport ze wsparcia z kilku miast powinien zostać wprowadzony :) Wówczas przy 5 atakach, będziesz miał 5 raportów ze wsparcia bez względu na to, z ilu miast wysłałeś wojska.

Niechciane zaklęcia zawsze można wyłączyć w ustawieniach gry.

13. Potusek

Potusek

Wątek chyba można przenieść do zrealizowanych :)

14. Sisi

Sisi

Zgadza się :)

Ostatnio edytowane: 3. Mar 2014

Do góry
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.