wsrh1990

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser22861
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser22861

Guest
Oto i pojawiłem się ja przez wielu znienawidzony, nielubiany za swoje bezkompromisowe wypowiedzi, denerwujący otoczenie gracz lubiący śmiać się z lepszych i tych gorszych bez osiągnięć sukcesów i blaszek w profilu.

Jeżeli ktoś ma jakieś pytania to jestem otwarty jak wróżbita Maciej :cool:
 

DeletedUser17693

Guest
Odp: wsrh1990

Skąd dowiedziales sie o grepo?
Ile czasu grasz?
Jaki byl twoj pierwszy świat ?
Jak masz na imię ?
 

DeletedUser21386

Guest
Odp: wsrh1990

Ile masz lat?
Jaki jest twój największy sukces w grepo?
 

DeletedUser22861

Guest
Odp: wsrh1990

Na grepo trafiłem przypadkiem kiedyś klikałem w inne gry typu gladiatus plemiona itp. i jak zawsze w takich przypadkach były jakieś propozycje innych gier i się spróbowało.
Tak na poważniej to gram 1,5 roku.
Pierwszego świata to tak naprawdę nie pamiętam ale pierwsze osiągnięcie jako takie to z 10 miast na maratonie gdzie szaraki sobie walnąłem bo niebyło sensu grać w mojej okolicy.
Na imię mam Hubert i w tym roku będę miał 25 lat.
Największy sukces odniosłem na Achillesie gdzie miałem dwadzieścia kilka miast ale na 3 morzach i zostałem troszkie nadszarpnięty.
 

DeletedUser

Guest
Odp: wsrh1990

1. Grasz obecnie na jakimś świecie/światach? Jeśli tak to wypisz je.
2. Napisałeś że lubisz poniżać innych, taki charakter? Czy jak?
 

DeletedUser22861

Guest
Odp: wsrh1990

Gram na wszystkich otwartych światach ale tak na poważnie to Achilles i Zakros mnie obecnie interesuje

Napisałem że lubię się śmiać a nie poniżać proszę nie przekręcać moich wypowiedzi.
Moje konto na tym forum powstało żeby przerwać niekończącą się pasję słodkich słówek komplementów i pochwał słanych sobie przez niby wrogów niby kolegów. Jako zwykły gracz miałem dosyć czytania nudnych wypowiedzi założycieli dyplomatów i radnych sojuszy z topki. Jak tak bardzo im zależy żeby mieć wspólne forum to niech założą swój własny sojusz i będą mieli forum bezpośrednio w grze i niech piszą do woli nikt im nie będzie się wpychał.
 

DeletedUser22861

Guest
Odp: wsrh1990

Dlaczego założyłeś swój temat?

Dobre pytanie :D

Temat założyłem żeby inni mogli się o mnie czegoś dowiedzieć. Jest to temat do luźnych rozmów niezwiązanych bezpośrednią z rozgrywką czy jakimś światem. Można się pytać o wszystko.



GrepolitańczykuPL jakbym miał kogoś poniżać to już dawno bym bana dostał śmianie się że ktoś wydaję równowartość średniej polskiej emerytury czy renty na granie w grepo to raczej nie jest poniżanie a wiele osób się o to obraża trzeba odróżnić pojęcia ale jak to każdy wie punkt widzenia zależy od punktu siedzenia
 
Do góry