Wszystko o HEGEMONIUM

  • Rozpoczynający wątek yooreck
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Sojusz HEGEMONIUM postanowił wyjść na przeciw ciekawości forumowiczów i będzie w tym temacie informował o aktualnościach, wojnach, o nas i o naszych sojusznikach. Będzie można także prowadzić dyskusje związaną z naszym sojuszem i innymi powiązanymi.

Od zera:
Sojusz HEGEMONIUM został założony 02.03.2010r. przez Kucola.
Od początku istnienia był w najwyższym top sojuszy w rankingu ogólnym, oraz TOP1 w agresorach i średniej sojuszu.
Co do walk, obecnie niszczymy Sojusz Greckich Polis, Herulowie, Bogowie.
W ostatnich dniach chyba największym sukcesem członka sojuszu były rozbicie okupacji tutensa z ELIT. ;)

Piszcie, pytajcie i w ogóle :D
 

DeletedUser

Guest
o bardzo fajnie ;]
Czy Planujecie jeszcze jakieś przyjęcia do sojuszu ? oraz Czy Szukacie jakichś sojuszników ?
 

DeletedUser

Guest
Przyjęcia do sojuszu są cały czas. Ale nie w formie "wszyscy na hura". Czekamy na interesujące, wyróżniające się podania, wysokie top w rankingu ataku, a wtedy podanie na pewno nie pozostanie bez odzewu. (z innymi jest już różnie).
O sojuszach nie mówimy jeśli nawet by jakieś były (tak jak w profilu-info "utajnione").:p
 

DeletedUser

Guest
Ich tam jest tylu :D, że pewnie wielu z nich atakujemy, ale otwartej wojny jako takiej nie ma (byłoby zresztą info na "stronie" sojuszu).
 

DeletedUser

Guest
Na stronie sojuszu nie ma wogole informacji o wojnach wiec nie ma co sie dziwic ze male ataki na Angel nie sa notowane, bo to dla nas chleb powszedni:)
 

DeletedUser

Guest
Czy bierzecie pod uwagę jakieś sojusze w roli sprzymierzeńca ?Chodzi mi o to czy ktoś sprostał waszym wymaganiom co do ataków itp.?
 

DeletedUser

Guest
Jest kilka takich sojuszy w topce (agresywnych), ale to właśnie z nimi prowadzimy wojny ;). Mamy swoje typy, może już niedługo się o nich dowiecie (gdy jakaś oficjalna wojna wyniknie).
 

DeletedUser

Guest
no to ja jeszcze do tych sprzymierzeńców ;p

Czy Hegemonium Bierze pod uwagę udział w jakiejś koalicji < niekoniecznie wojennej> czy być może sami planujecie stworzyć własną pod waszym sztandarem ?
 

DeletedUser

Guest
Szcerze mówiąc to jeszcze troche a koledzy z sojuszu Gravoria Manet zanurkuja Wam w tylnych cześciach ciała.Ja na Waszym miejscu wydał bym polecenie aby aportowali:)Brawo podlizusy z Gavori Manet.Tu mówi wódz ANGEL:)))Pozdro dla HEGEMONÓW ale nie z bojaźni tylko ogólnie.Bo jest taki temat:)Tak ostro nas nie złoiliscie bo tam gdzie szły ataki od Was dalismy wsparcie i ataki ustłay.Oczywiscie o litośc nie prosze tak jak Wasze pieski z Gavori Manet:))))ładnie aportuja:)
 

DeletedUser

Guest
Malart nie wiem czy ty leczysz jakieś kompleksy czy co. Piszesz w taki sposób jakby twój sojusz dostał ostro po łapkach i dla odwrócenia uwagi robisz ostrą napinkę. Jak ci przeszkadzają wypowiedzi ludzi Gravoria Manet to udowodnij że twój sojusz coś sobą reprezentuje a nie w 248 wybiliście mniej pkt walki niż my w 49 albo ludzie z Gravoria Manet w 53. Dla mnie cały ten twój sojusz to masarnia jakich mało, przy pierwszej wojence padniecie jak muchy a ty zamiast obrażać osoby które prowadzą kulturalną dyskusje poczytaj Savoir Vivre wypowiedzi bo twoje słownictwo z pod trzepaka na nikim nie robi tu wrażenia a tylko jak najgorzej świadczy o twoim i twojego sojuszu poziomie. A ode mnie dla Gravoria Manet najszczersze życzenia sfarmienia kilku "aniołków" bo do niczego innego się oni nie nadają:)
 

DeletedUser

Guest
Tregar Ty niby gadasz kulturalnie ale w Twoich wypowiedziach tez było duzo kpiny w stosunku do ANGEL.Tak więc nie oczekuj ze bede dla takich ludzi miły.Im wszystkim sie podlizujecie a nas jedziecie publicznie z Gavoria Manet.Nie pozwole lzec ANGEL.Ponadto ten Twój zaprzyjaxniony sojusz GM jest taki dobry że na moje pismo jak wydarzyła sie katastrofa to moze bysmy sie nie atakowali tylko przez 3 dni to ten ich HERSZT tej bandy EmilRegis odpisał ze ma w dupie załobe i to jest tylko gra i on bedzie atakował.3 dni nie mógł sie powstrzymac od wojny która będziemy prowadzic do końca nas albo ich.Dlatego go nie nawidze bo jestem POLAKIEM z krwi i kości i za POLSKE dałbym sie posiekac a taki kolo pisze takie słowa i od razu ida na nas ataki---notabene wszystkie przegrane stracili tego dnia duzo woja.I to jest ten Wasz super sojusz.Ale ja Wam nie kazę nas kochac.Jeszcze takim ignorantom co źle mówia o Angel...Angel pokaże.A Ty skolei kolego cyferek mi nie podawaj tylko jednych ale i pokaz drugie.W rankingu obrony jestesmy pierwsi i mamy prawie o 10.000 pokonanych wrogów więcej.Nad 2 w tej kategori soju.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
No przepraszam, ranking obrońców to najważniejszy ze wszystkich jest. Do tej pory myślałem że w tej grze przejmowanie polis to podstawa ale widać utrzymanie jednego dla was jest szczytem ambicji. Co do żałoby to indywidualna sprawa każdego człowieka zresztą przez administracje gry rozwiązana. I ten temat byłbym na twoim miejscu pominął bo tragedia to tragedia a gra to gra. Ja o was swoje zadnie mam jeszcze od czasów gdy
CMSBOSKI grał i aktywnie się udzielał na forum. I tylko moje przypuszczenia się sprawdziły. Dalej nie wiem skąd masz info że GM ma z nami sojusz? Wymyśliłeś to sobie? Bo nic innego mi do głowy nie przychodzi. A Angel co najwyżej może nam wszystkim pokazać jak nie powinno się zarządzać sojuszem...
 

DeletedUser

Guest
Oj Malart..Aż szkoda czytać to co piszesz.Farmimy i będziemy farmić was dalej,w miarę możliwości.
W rankingu obrony jestesmy pierwsi i mamy prawie o 10.000 pokonanych wrogów więcej.Nad 2 w tej kategori soju.
no nie dziwie się skoro połowa Twoich ludzi została doszczętnie wyczyszczona.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
ojj panie Malart w końcu trzeba to przyjąć do wiadomości mielonka nie może być myśliwym :)
 

DeletedUser

Guest
Malart, o co Ty masz znowu pretensje?
Napisałem już pare zdań w temacie "Sytuacja na świecie", o naszej sytuacji.

Naprawdę, Twoje wypowiedzi są nie inne, jak żałosne. Nie liczę wszystkich farm, bo dobrze wiesz, że jest ich sporo. Ale to najśmieszniejsze jest to, że poprostu nie możesz zniesc, ze WYRAŹNIE przegrywacie z nami, (sam stosunek kolonizacji, i nasze zgranie świadczą o prowadzeniu), a my (Gravoria Manet) tępimy masówki, i nie tolerujemy takich zachowań, więc miej sie na baczności, bo jeszcze trochę, i kolej pzyjdzie na Ciebie..

- Z HEGEMONIUM nie łączy nas nic innego, jak wspólne farmienie "Aniołków"
- z HEGEMONIUM Gravoria Manet nie ma żadnych kontaktów dyplomatycznych.

Pozdrawiam, Petarda.
 

DeletedUser1360

Guest
Tregar Ty niby gadasz kulturalnie ale w Twoich wypowiedziach tez było duzo kpiny w stosunku do ANGEL.Tak więc nie oczekuj ze bede dla takich ludzi miły.Im wszystkim sie podlizujecie a nas jedziecie publicznie z Gavoria Manet.Nie pozwole lzec ANGEL.Ponadto ten Twój zaprzyjaxniony sojusz GM jest taki dobry że na moje pismo jak wydarzyła sie katastrofa to moze bysmy sie nie atakowali tylko przez 3 dni to ten ich HERSZT tej bandy EmilRegis odpisał ze ma w dupie załobe i to jest tylko gra i on bedzie atakował.3 dni nie mógł sie powstrzymac od wojny która będziemy prowadzic do końca nas albo ich.Dlatego go nie nawidze bo jestem POLAKIEM z krwi i kości i za POLSKE dałbym sie posiekac a taki kolo pisze takie słowa i od razu ida na nas ataki---notabene wszystkie przegrane stracili tego dnia duzo woja.I to jest ten Wasz super sojusz.Ale ja Wam nie kazę nas kochac.Jeszcze takim ignorantom co źle mówia o Angel...Angel pokaże.A Ty skolei kolego cyferek mi nie podawaj tylko jednych ale i pokaz drugie.W rankingu obrony jestesmy pierwsi i mamy prawie o 10.000 pokonanych wrogów więcej.Nad 2 w tej kategori soju.
Przyznam się że mieszanie reala z grą to bardzo zły pomyła ba nawet odważył bym się powiedzieć nad wyraz niebezpieczny . Jeżeli ktoś che parze prezydenckiej bądź co bądź pozostałym ofiarom oddać hołd może wykorzystać w grze urlop. Ja osobiście przeżywam tragedie ale nie widzę wszystkich ofiar jako bohaterów lecz ofiary katastrofy lotniczej. Wypełniali tylko obowiązki na jakie się godzili. Każdy z nas ma swój punkt widzenia na te sprawę i ma prawo reagować według uznania. Nie traktuje ich jako bohaterów bo nie lecieli świadomie na rzeź, była to dla mnie katastrofa lotnicza tragiczna w skutkach i tle. Jeszcze raz powtarzam nie chcesz brać udziału we walkach w grze weź urlop kopalnie w tej grze są bardzo słabe i nie dają twoim wrogom zbyt dużej przewagi w przeciwieństwie do gier konkurencyjnych.

Nie ma co zaśmiecać wątku taki indywidualnymi przemyśleniami nawet gdy jest się pod wpływem emocji.
W głębi każdy ma jakiś żal do drugiego gracza czy nawet sojuszu o inny typ rozumowania czy zagrania ale nie spodziewajmy się że wszyscy będą nas spostrzegali w różowych okularach:) jest to nie realne. Polityka jest i w grach tego typu nie tylko w realu to jest esencja gier tego typu i za to je lubimy :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Bardzo się ciesze że powstał ten temat ( nie będę mówił kto był za tym na naszym forum sojuszu i kto zapodał pomysł :p ). A nie mówiłem że troszeczkę rozrusza temat naszego świata ? :D

A i ludzie, załóżcie sobie swój temat i tam sie obrażajcie, tu jest nasz temat czyli HEGEMONIUM a nie jakieś grave coś tam i angel coś tam. Chcecie się kłócić i obrażać to proszę załóżcie swój tematm przynajmniej uczynicie kolejny krok po nas aby rozruszać forum naszego świata GAMMA. Obiecuje że będę tam często zaglądał i czytał bo mnie to będzie interesować.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty.
Do góry