Wszystko o HEGEMONIUM

  • Rozpoczynający wątek yooreck
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
To może ja zadam pytanie, jesteście w stylu ostra jadka na głośno, czy może po cichu z dobrym planem?
 

DeletedUser

Guest
A to zależy od indywidualności w sojuszu, jedni na ostro, drudzy łagodnie, powoli i z rozwagą. Ale jeśli ktoś zaatakuje to nie ma przebacz i zaczyna się jatka.^^
 

DeletedUser2328

Guest
haha wez przestań się tak pucować ...
oczwiscie to nie leży w mej kwestii ale co to Ciebie obchodzi ? d=) to ICH wewnętrzna sprawa co robią na forum.
 

DeletedUser

Guest
kłócimy się, bijemy, szpiegujemy na wzajem. Mamy też darmowe "koleżanki" i darmowy alkohol których dostarczają nam nasi sojusznicy ze swoich prywatnych firm. Posiadamy także własne konto bankowe na które każdy członek sojuszu musi zrobić obowiązkowy przelew (min. 50 zł) - za to opłacamy premium dla każdego z nas. Co miesiąc są biby na naszych biremach. Małymi transportowcami płyniemy do najbliższych monopoli kupić czitosy. Jest super.
 

DeletedUser

Guest
Myślę że sobie poradzimy w wojnie mam nadzieję że jesteście zadowoleni z naszej współpracy?. ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
A no zobaczymy :) czyszczę wam właśnie pewne wejście :) mam nadzieje że atak mojego całego off nie pójdzie na marne, i przejmiecie pewne miasto X :D:D
 

DeletedUser

Guest
Dopiszcie wygraną wojnę walkowerem z SGP do informacji głównych :) :)
 

DeletedUser

Guest
czytam troche o was z czystej ciekawości hehe
przynajmniej wiem , że wasze zaproszenie dla mnie miało byc wyróznieniem .
Nie skorzystałem - nie wiem czy dobrze czy nie - to póxniej wyjdzie w praniu , ale i tak dzieki.
Na razie próbuje sklecic małą ale zgrana druzyne hehe i za jakis miesiąc dorównac wam w topce hehe ( 8 srednia na swiecie)
zapraszam do rozmów

:):):):)
 

DeletedUser

Guest
serosl4w & Black Fury zakończyli grę... naprawde szkoda ;(
 

DeletedUser

Guest
Takie są koleje losu.
Niestety real "wchodzi z buciorami" w gry;)
Mam wrażenie, że to ten etap, że ludzie powoli już będą kończyć grę (stary skład) i zostaną najwytrwalsi. Dziwi mnie tylko, że ten etap nadszedł już po 3 miesiącach.

Może się mylę.
 

DeletedUser

Guest
nie mylisz sie przyjacielu, ja sam zapewne bym zakończył grę, na szczęście znalazłem prace która nie koliduje mi z grą ,wręcz przeciwnie..
niedawno szykowałem sojusz na gre beze mnie a teraz na 100% pomęczą sie ze mną jeszcze co najmniej kilkanaście miesięcy ;)
 

DeletedUser

Guest
Tak już jest inni odchodzą inni przychodzą przykładem jest darzas grać świetnie aż sobie poszedł bez słowa....

No ale coś ostatnio Hegemonium ucichło jak tam wasza wojna z SGP?
 

DeletedUser

Guest
własnie jak tam?? SGP ma ze zlotkami i hagemunium wojne nie??:)
 

DeletedUser

Guest
Coś tam przejmujemy:)
Może nie "hurtem" ale ogólnie do przodu.
 

DeletedUser

Guest
Szkoda że jedne z najlepszych sojuszy na Gammie sie rozpada :(
 
Status
Zamknięty.
Do góry