Wszystko o HEGEMONIUM

  • Rozpoczynający wątek yooreck
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Nie chodzi o GM
co do hegemenium - podoba mi sie ich teraźniejsza nazwa - duzo sugeruje
Nowe cesarstwo rzymskie ??? i odbudowe po upadku starego ??
Ja przynajmniej tak to rozumiem i szczerze podziwiam graczy , którzy próbuja z tym sojuszem coś jeszcze zrobic.
Co do zmiany nazwy - takze uwazam , że postąpili słusznie - to juz nie jest ten sam sojusz.
warto by było tylko , aby władzez Cesarstwa Rzymskiego zajeły sie takze polityka i okresliły sie w miare jasno - jak teraz swój sojusz widza i dokad dążą
 

DeletedUser

Guest
hmm też zajrzę na świat Ny, nie wiem jak długo tam pogram ale na pewno będę chciał zobaczyć nową odsłonę gry. A kto wie może akurat rzuci mnie np. obok hatera i zbudujemy coś na miarę Republiki Hegemonów :)

Ale Wykrakał :D
 

DeletedUser

Guest
No jak to niema?? przecież nowe powstało:D ma co gonić aby tą starą potęgę gonić...
 

DeletedUser

Guest
Poprosiłem by zmienili nazwę i bezproblemowo zmienili.
Czyli Hege już niema.
 

DeletedUser

Guest
hehe czyli mozna powiedziec ze hege przegralo wojne :) hehe szkoda ze sparkorn nie doczekal tej jakze zacnej chwili :D
 

DeletedUser

Guest
dlaczego tak uważacie , że Hege nie ma ???
zmina nazwy nie oznacza likwidacji sojuszu
nadal maja ich ranking walki .
A gdyby R3P przeprowadziła teraz fuzje z sojuszem xxxx - i nazwała się MROKIEM ale wszystko to odbyło by się w ramach dawnych struktur R3P - to takze oznaczało by koniec R3P ???

Sytuacja inaczej wyglądała przy fuzji GM - gdy doszli do HEG - bo wtedy faktycznie GM przestało istnieć


Ja uwazam , ze Heg zmieniło nazwe na Cesarstwo Rzymskie i tyle - chcecie wygrac wojne dobijcie ich hehe lub zmuście do kapitulacji .
 
Status
Zamknięty.
Do góry