Wyślij wszystkie wojska

  • Rozpoczynający wątek Squnqs
  • Data rozpoczęcia

Co o tym myślisz?


  • W sumie głosujących
    65
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Witam wpadłem na pomysł aby w wyborze wojsk jakie chcemy wysłać na obcą polis można było za jednym razem wybrać wszystkie jednostki.
Pomogło by to tym, którzy korzystają z telefonów komórkowych.

Poniżej obrazek

wyslijwszyskiewojska.png
 

DeletedUser1094

Guest
Na pewno się przyda, a przy okazji. Co to za opcja ta środkowa nad [ATAKUJ]

Już się dopatrzyłem w Akademii :D
Żądanie Wojsk
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Tak koniec z niepotrzebnym klikaniem na plemionach to używam 5 razy dziennie i tego mi tu brakuje.
 

DeletedUser

Guest
Jak ktoś ma komórkę i chce wysłać atak farmiący to wtedy byłoby to przydatne. Ale jak wysyłamy atak na gracza w którym niszczymy mu jednostki to wysyłamy tylko ofa bez deffa. I wtedy trzeba by po staremu klikać wszystkie z osobna. Głos na Tak, pomocne przy ataku farmiącym z komórki .
 

DeletedUser

Guest
Popieram ,również może być czy opcja wysłania floty lub piechoty.
 

DeletedUser

Guest
Korzystam z iPhone'a, więc może się przydać, na tej klawiaturce ciężko się pisze, TAK.

PS. Właśnie piszę to z iPhone'a
 

DeletedUser

Guest
Chris2310, jeśli klikniesz w ikonkę przedstawiającą np procarzy to domyślnie wpisze Ci pod nią wszystkich procarzy jakich masz w danej chwili w mieście.
 

DeletedUser

Guest
Tak to super propozycja. Będzie to bardzo wygodne jak będę na HTC:p
Mam nadzieję, że opcja ta będzie ale pojedyncze klikanie wojsk zostanie oczywiście... ?;)

Głos na tak, jak najbardziej.
 

DeletedUser

Guest
bardzo dobry pomysł jak się chce wszystko wysłać to nie trzeba na wszystko naciskać :):)
 

DeletedUser

Guest
Mogłaby być też opcja ,,Wyślij wszystkie wojska atakujące" albo ,,Wyślij wszystkie statki atakujące", i mogłaby być opcja ,,Wyślij cała piechotę atakującą".

PS. Taki system, jak podałem, mógłby by co prawda namieszać, ale zawsze ułatwienie... :D
 
Status
Zamknięty.
Do góry