Wyśrodkowanie mapy na dowolnym mieście z obecnego podglądu

  • Rozpoczynający wątek Cygan0123
  • Data rozpoczęcia

Jestem:

  • Za

    Głosy: 17 85,0%
  • Przeciw (Czemu? Proszę o uzasadnienie)

    Głosy: 1 5,0%
  • Obojętne mi to

    Głosy: 2 10,0%

  • W sumie głosujących
    20
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Obecnie żeby móc z podglądu mapy wysłać wsparcie lub surowce z jednego miasta do 2 trzeba wykonać kilka akcji mianowicie:

1. Z podglądu miasta A włączamy mapę.
2. Wyszukujemy miasto B na mapie.
3. Klikamy na miasto B.
4. Wysyłamy wojska lub wsparcie.

Dużo szybciej byłoby gdyby przy liście miast umieścić przycisk dzięki któremu można by było wyśrodkować mapę na danym mieście.

Wyobrażam to sobie tak:

naforumb.jpg


Co wy na to?
 

DeletedUser

Guest
Jestem na TAK

Obecnie też mozna sobie inaczej poradzić. Wejść w mape, wcisnąć na obojętnie które własne miasto i z listy wybrać, te które nas interesuje. Dalej wiadomo.
 

DeletedUser

Guest
tak, wiem, ale podałem to najczęściej używane

jest jeszcze opcja wyśrodkowania mapy na mieście przez własny profil
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Robin65

Zespół Grepolis
Oczywiście, że można sobie radzić inaczej tylko po co? Przy okazji przypomnę podobną propozycję (tutejsza nawet bardziej mi się podoba ale obie stanowiłyby fajne ułatwienie) Klik
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser

Guest
widzę, że Kurczak nie zanegował mojego pomysłu, czyli są duże szanse na przejście tej propozycji :p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
nie mam wielkiego wpływu czy to pójdzie dalej:p są propozycje, w których zaznaczałem sprzeciw i przeszły, są takie które popierałem i nie przeszły, jest jedna moja z moich propozycji, która póki co nie jest wprowadzona (nawet nie wiem czy kiedykolwiek zostanie wprowadzona). twojej propozycji nic nie brakuje (nawet graficznie ją przedstawiłeś), ułatwi grę, ni jest skomplikowana i nie ma chyba argumentu przeciw - może przejdzie...
 

DeletedUser

Guest
z przejściem chodzi mi raczej o to, że jak ty coś napiszesz, wszyscy z zapałem to powtarzają ;P
widzę, że ktoś jest przeciw- może uzasadnić swój wybór?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
a nie lubię zmian Cygan :p ciężko mi jest się przyzwyczaić do nowości w tej gierce ;p
 

DeletedUser

Guest
ale ta zmiana nie jest jakaś wielka i znacznie ułatiwa grę ;P
 

DeletedUser

Guest
i teraz z tak ładnie wyglądających 'samych tak' mam już nie tak ładne 'same tak i jedno nie' :(
 

DeletedUser

Guest
Ja jestem na duże "TAK". Naprawdę pomocne. Sam mam czasami z tym kłopot. Pomysł nie jakiś bardzo "wydziwiony" ale po prostu przydatny.
 

DeletedUser1608

Guest
Nie potrzebne bo wystarczy wejść w ranking i tam masz wszystko.
 

DeletedUser

Guest
musisz wejść w ranking, kliknąć na swój profil, i potem na własne miasto
 

DeletedUser10899

Guest
Propozycja wprowadzona w życie

W wersji 2.0 nie ma już tego problemu i zostało zmienione więc daje do Wprowadzonych w życie.

Temat Zamykam.
 
Status
Zamknięty.
Do góry