1. Witaj na forum! Jesteś tu nowy(a)?
    Aby wziąć udział w dyskusji, potrzebujesz konta. Zarejestruj się tutaj!
    Masz już konto? Zaloguj się.
    Dismiss Notice

Wyśrodkowanie miasta z poziomu mapy

Dyskusja w 'Wprowadzone w życie' rozpoczęta przez użytkownika Robin65, 28. Cze 2010.

?

Czy dodać wyśrodkowanie miasta

1. Tak

20 głos(ów)
    69,0%
  2. Nie

4 głos(ów)
    13,8%
  3. Obojętne

5 głos(ów)
    17,2%
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Robin65

Robin65

Moja propozycja jest taka, aby jeśli już udało nam się na mapie znaleźć interesujące nas miasto po kliknięciu w nie w okienku z informacją o właścicielu i jego sojuszu obok możliwości wysłania zaproszenia i napisania do niego listu pojawiła się ikona - wyśrodkuj mapę na tym mieście. Ułatwiło by to wysyłanie surowców, wsparcia czy ewentualnych ataków, bez konieczności przeklikiwania się przez listę miast.

2. Pebek Scott

Pebek Scott

Albo źle to opisałeś,albo nie znasz interfejsu. Taka funkcja istnieje. Oprócz informacji masz zakładkowo obrazki które kierują Cię do odpowiednich funkcji :
    kolejno: informacja o mieście i graczu, wsparcie, atak, handel, działanie sił boskich,szpiegowanie

3. Robin65

Robin65

Być może tego jeszcze nie odkryłeś, ale jeśli wyśrodkujesz mapę na mieście (zostanie ono otoczone znacznikiem) masz możliwość zmiany Twojego aktywnego miasta bez zmiany podglądu mapy i wykonania danej czynności (handel, wsparcie, atak) po kolei ze wszystkich Twoich miast i moja propozycja dotyczy ułatwienia dostępu do tego właśnie wyśrodkowania.

4. Vwoo

Vwoo Guest

Faktycznie, zmiana prosta do przeprowadzenia a na pewno bardzo przydatna.

5. Satania

Satania

Jeśli chodzi Ci o dodanie tego w tym okienku wyskakującym po naciśnięciu na wioskę to jestem jak najbardziej na tak:)

6. Robin65

Robin65

Dokładnie o to chodzi

7. marcel66a

marcel66a Guest

ciekawy pomysł na tak ;);)

8. volveryin7

volveryin7 Guest

Może być, zmiana niewielka i dla mnie w ogóle nieprzydatna ale niektórym może się przydać :)

9. volveryin7

volveryin7 Guest

@Ctos...ehh...Jeżeli IG wykonało by taki pomysł wiedzielibyśmy czy propozycje graczy biorą na serio, a dla nich wykonanie czegoś takiego to 15 minut roboty... no dobra trochę więcej...:p

10. Robin65

Robin65

Gdy miałem 3-4 miasta i wykonywałem to raz dziennie to dodatkowe kliknięcie nie robiło różnicy, ale jak wzrosła ilość posiadanych miast i powtarzania tego wielokrotnie (do kliknięcia dochodzi jeszcze scrolowanie) staje się to uciążliwe i męczące.

11. Robin65

Robin65

Jak uda Ci się dojść do posiadania kilkunastu miast wtedy być może uda Ci się zrozumieć mój punkt widzenia, ale jak sam już to określiłeś w innym temacie, że skoro Twoją propozycję na tym forum skrytykowano to czemu czemu masz popierać propozycje innych więc nie spodziewam się racjonalności w Twoim podejściu.

12. Robin65

Robin65

Łatwiej, szybciej, bez większego wysiłku - to jak najbardziej motywacja leniwych. Na szczęście wśród naszych przodków było wielu leniwych ludzi bo dzięki temu nie biegamy po lesie za mamutami, tylko korzystamy z wielu ułatwień i udogodnień. Oczywiście można klikać, scrollować, wydawać rozkazy jednostkom w sposób opisowy, grać w RPG na kartkach papieru.
    Miłego klikania i scrolowania.

13. Xergis

Xergis Guest

Też jestem na tak. Ten pomysł jest świetny i oby go wprowadzili jak najszybciej;)

14. Gawsi90

Gawsi90 Guest

Robinie, gdybyś to wytłumaczył obrazkowo (z użyciem screenów)- na pewno było by łatwiej zrozumieć Twój zamysł.
    Powiem szczerze, że nie wiedziałem o co chodzi, do póki nie przeczytałem postu Satanii :p

15. NataIcia

NataIcia Guest

Propozycja wprowadzona w zycie.

Opcja jest aktualnie dostępna w wersji 2.0

Do góry
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.