Wyśrodkowanie miasta z poziomu mapy

Czy dodać wyśrodkowanie miasta

  • Tak

    Głosy: 20 69,0%
  • Nie

    Głosy: 4 13,8%
  • Obojętne

    Głosy: 5 17,2%

  • W sumie głosujących
    29
Status
Zamknięty.

Robin65

Zespół Grepolis
Moja propozycja jest taka, aby jeśli już udało nam się na mapie znaleźć interesujące nas miasto po kliknięciu w nie w okienku z informacją o właścicielu i jego sojuszu obok możliwości wysłania zaproszenia i napisania do niego listu pojawiła się ikona - wyśrodkuj mapę na tym mieście. Ułatwiło by to wysyłanie surowców, wsparcia czy ewentualnych ataków, bez konieczności przeklikiwania się przez listę miast.
 

DeletedUser3522

Guest
Albo źle to opisałeś,albo nie znasz interfejsu. Taka funkcja istnieje. Oprócz informacji masz zakładkowo obrazki które kierują Cię do odpowiednich funkcji :
kolejno: informacja o mieście i graczu, wsparcie, atak, handel, działanie sił boskich,szpiegowanie
 

Robin65

Zespół Grepolis
Albo źle to opisałeś,albo nie znasz interfejsu. Taka funkcja istnieje. Oprócz informacji masz zakładkowo obrazki które kierują Cię do odpowiednich funkcji :
kolejno: informacja o mieście i graczu, wsparcie, atak, handel, działanie sił boskich,szpiegowanie

Być może tego jeszcze nie odkryłeś, ale jeśli wyśrodkujesz mapę na mieście (zostanie ono otoczone znacznikiem) masz możliwość zmiany Twojego aktywnego miasta bez zmiany podglądu mapy i wykonania danej czynności (handel, wsparcie, atak) po kolei ze wszystkich Twoich miast i moja propozycja dotyczy ułatwienia dostępu do tego właśnie wyśrodkowania.
 

DeletedUser

Guest
Faktycznie, zmiana prosta do przeprowadzenia a na pewno bardzo przydatna.
 

DeletedUser4006

Guest
Jeśli chodzi Ci o dodanie tego w tym okienku wyskakującym po naciśnięciu na wioskę to jestem jak najbardziej na tak:)
 

DeletedUser

Guest
Może być, zmiana niewielka i dla mnie w ogóle nieprzydatna ale niektórym może się przydać :)
 

DeletedUser

Guest
@Ctos...ehh...Jeżeli IG wykonało by taki pomysł wiedzielibyśmy czy propozycje graczy biorą na serio, a dla nich wykonanie czegoś takiego to 15 minut roboty... no dobra trochę więcej...:p
 

Robin65

Zespół Grepolis
Gdy miałem 3-4 miasta i wykonywałem to raz dziennie to dodatkowe kliknięcie nie robiło różnicy, ale jak wzrosła ilość posiadanych miast i powtarzania tego wielokrotnie (do kliknięcia dochodzi jeszcze scrolowanie) staje się to uciążliwe i męczące.
 

Robin65

Zespół Grepolis
Jak uda Ci się dojść do posiadania kilkunastu miast wtedy być może uda Ci się zrozumieć mój punkt widzenia, ale jak sam już to określiłeś w innym temacie, że skoro Twoją propozycję na tym forum skrytykowano to czemu czemu masz popierać propozycje innych więc nie spodziewam się racjonalności w Twoim podejściu.
 

Robin65

Zespół Grepolis
Łatwiej, szybciej, bez większego wysiłku - to jak najbardziej motywacja leniwych. Na szczęście wśród naszych przodków było wielu leniwych ludzi bo dzięki temu nie biegamy po lesie za mamutami, tylko korzystamy z wielu ułatwień i udogodnień. Oczywiście można klikać, scrollować, wydawać rozkazy jednostkom w sposób opisowy, grać w RPG na kartkach papieru.
Miłego klikania i scrolowania.
 

DeletedUser

Guest
Też jestem na tak. Ten pomysł jest świetny i oby go wprowadzili jak najszybciej;)
 

DeletedUser

Guest
Robinie, gdybyś to wytłumaczył obrazkowo (z użyciem screenów)- na pewno było by łatwiej zrozumieć Twój zamysł.
Powiem szczerze, że nie wiedziałem o co chodzi, do póki nie przeczytałem postu Satanii :p
 

DeletedUser

Guest
Propozycja wprowadzona w zycie.

Opcja jest aktualnie dostępna w wersji 2.0
 
Status
Zamknięty.
Do góry