[Wydarzenia i Polityka] Wybory Prezydenckie

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser24577
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser24577

Guest
Jest temat o polityce ale bezpośrednio o najbliższych wyborach - niema.
Więc kto według was ma największe szanse? (Nie patrząc na sondaże)
 

DeletedUser22282

Guest
Odp: Wybory Prezydenckie

Każdy milczy bo 40% użytkowników to dzieci a reszta boi się ,,ich'' oczywiście każdy się domyśli kto to ,,ich''
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Wybory Prezydenckie

Boisz się prezydentów ? Czy kandydatów?:DJa tam ani tych, ani tych:D Pierwsi nie wypełniają obietnic, które składali, a drudzy się podlizują, by na nich głosować po czym.. patrz punkt o prezydenntach:D Tak czy siak jedni i drudzy tylko psują państwo, co poradzić?
 

DeletedUser21386

Guest
Odp: Wybory Prezydenckie

Dlatego ja nie idę na wybory
 

DeletedUser

Guest
Odp: Wybory Prezydenckie

Nie idąc na wybory, pokazujemy jak bardzo zależy nam na tym, aby w Polsce było lepiej, aby się zmieniła i stała się opoką dla młodych, a nie Kościołem dla starszych, nie obrażając wierzących.
Polska potrzebuje radykalnych zmian, a nie złotoustych prezydentów.
Ja idę na wybory, mi zależy na zmianach i , może wydać się to dziwne, ale wierzę, że mój kandydat takich zmian dokona :)
 

DeletedUser22282

Guest
Odp: Wybory Prezydenckie

Boisz się prezydentów ? Czy kandydatów?:DJa tam ani tych, ani tych:D Pierwsi nie wypełniają obietnic, które składali, a drudzy się podlizują, by na nich głosować po czym.. patrz punkt o prezydenntach:D Tak czy siak jedni i drudzy tylko psują państwo, co poradzić?

I już cię namierzyli ;)
 

DeletedUser21386

Guest
Odp: Wybory Prezydenckie

Jak by było na kogo głosować to też bym poszedł.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Wybory Prezydenckie

Wybory Prezydenckie to społeczny obowiązek. Młodzi nie chodzą na wybory,"bo nie ma na kogo". A prawda jest taka, że spora część tych właśnie młodych, dzięki którym COŚ może się zmienić, nic nie wiem o kandydatach i kompletnie nie zna ich idei.
Jak więc możemy mówić tutaj o byciu patriotą i człowiekiem, który obwieszcza wszem i wobec, że w kraju coś powinno się zmienić?!
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Wybory Prezydenckie

Powie mi ktoś w końcu kto startuje? xD
Kogo wystawia pis? A kogo po i inne partie?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Wybory Prezydenckie

Głosujcie na ogórkową :)
smiley_emoticons_winken4.gif
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Wybory Prezydenckie

Dziękuję za odpowiedź ;) znaczy juz mam swojego kandydata, na którego zagłosuje ;)
 

DeletedUser22282

Guest
Odp: Wybory Prezydenckie

Szkoda że grodzka odpadła :D za mało podpisów... i nie ma z kogo sie pośmiać :D
Ale ogorek ...mmmmm
 

DeletedUser22282

Guest
Odp: Wybory Prezydenckie

Hehe tak naprawde to on wystawił sekretarke:D ona mu kawe parzyła
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Wybory Prezydenckie

Czemu ten ogórek taki zabawny? Bo jakoś nie mam za wielkiego dostępu do tv a na necie nie wiem czego szukać:D
 

DeletedUser22282

Guest
Odp: Wybory Prezydenckie

Czemu ten ogórek taki zabawny? Bo jakoś nie mam za wielkiego dostępu do tv a na necie nie wiem czego szukać:D

Bez obrazy , ale ty w jungli żyjesz ze di niczego nie masz dostepu? Ani do wyborów ani do telewizji...
Ogórek niezke wygląda;)
 
Do góry