[Wydarzenia i Polityka] Wybory Prezydenckie

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser24577
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser15508

Guest
Odp: Wybory Prezydenckie

Bez obrazy , ale ty w jungli żyjesz ze di niczego nie masz dostepu? Ani do wyborów ani do telewizji...
Ogórek niezke wygląda;)

W tygodniu mam ograniczony dostęp do wszystkiego, w tym do tv, który oglądam tylko w weekendy i raczej jakiś film, a nie wiadomości. Czyli to swego rodzaju jungla:D
Ja Ci odpowiedziałam, Ty mi odpowiesz?:p
 

DeletedUser21386

Guest
Odp: Wybory Prezydenckie

londi,wpisz w Google:Magdalena Ogórek
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Wybory Prezydenckie

Dziękuję, pierwsze co widzę to to, że jest chyba w tym gronie najmłodsza i dopiero co skończyła 35 lat można powiedzieć:D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Wybory Prezydenckie

dobrze że wyszła do ludzi a nie sama się kisi w domu
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Wybory Prezydenckie

ciekawie by było mieć Panią Prezydent:D Nowość u nas.
 

DeletedUser22282

Guest
Odp: Wybory Prezydenckie

Dobrze że zaczęła sie wogóle odzywac bo wcześniej to za nią mówili:D
Londi szkoda ze grodzka nie dostała podpisów tyle to byś miała wybór w kobietach... oczywiście jeżeli to jest kobieta ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser15508

Guest
Odp: Wybory Prezydenckie

Miałabym dylemat czy to kobieta:D
A z tymi podpisami miała pecha ta Grodzka:D Że tak dziwnie napiszę - mieli ileś tam dozbierać gdzieś tam ale się okazało chyba, ze odwołali to coś i nie miała okazji:D Nie wiem gdzie to dokłądnie było dlatego tak dosć śmiechowo:D
A mówienie za kogoś w kamapnii to norma:D I tak taki ewentualny prezytent robi sporo jak nei wszystko zgodnie ze zdaniem partii z której startuje:)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Wybory Prezydenckie

ciekawie by było mieć Panią Prezydent:D Nowość u nas.

Niech lepiej startuje w innych wyborach bo do tych to się ona nie nadaje.

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Miałabym dylemat czy to kobieta:D
A z tymi podpisami miała pecha ta Grodzka:D Że tak dziwnie napiszę - mieli ileś tam dozbierać gdzieś tam ale się okazało chyba, ze odwołali to coś i nie miała okazji:D Nie wiem gdzie to dokłądnie było dlatego tak dosć śmiechowo:D
A mówienie za kogoś w kamapnii to norma:D I tak taki ewentualny prezytent robi sporo jak nei wszystko zgodnie ze zdaniem partii z której startuje:)

Dlatego warto głosować na osoby z poza partii lub małych partii
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Wybory Prezydenckie

A kto się nadaje do startowania w tych wyborach?:D
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Wybory Prezydenckie

To juzindywidualna ocena, ale jeśli ludzie chca zmian to musza głosować na kandydatów z małych partii i bezpartyjnych

Z tym to się zgodzę. Chociaż u nas zawsze jest tak samo - PiS i PO coś znaczą a reszta mało głosów zbiera.
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Wybory Prezydenckie

Tak się dzieje, bo u nas większość twierdzi, że politycy to największe zło tego kraju i przez to nie interesują się polityką. Nawet nie przeczytają programów poszczególnych kandydatów, a potem zagłosują na tego, którego jest najwięcej w telewizji, bo inne nazwiska im nic nie mówią. Już nie wspominając o ludziach, którzy na wybory nie chodzą, bo "ich głos nic nie zmieni"...a potem o wyborze w najważniejszych kwestiach tego państwa decyduje mniejszość.
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Wybory Prezydenckie

Ja się chyba wybiorę na wybory ale głosować na żaden POPiS nie będę, bo jak dla mnie byli u władzy i jedni i drudzy a nic nie zrobili dobrego. Poza tym, że ciągle kłócą się o Smoleńsk i ładują kasę nie w to co trzeba twierdząc, że polska to beidny kraj, do tego wożąc się limuzynami i mieszkając w willach :)
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Wybory Prezydenckie

To taki specjalny cyrk gdzie wybieramy najlepszych, albo raczej najpopularniejszych klaunów:d
 

DeletedUser

Guest
Odp: Wybory Prezydenckie

Z tym to się zgodzę. Chociaż u nas zawsze jest tak samo - PiS i PO coś znaczą a reszta mało głosów zbiera.

reszta mało głosów zbiera bo ludzi głosują na tak zwane mniejsze zło
nie podoba mu się ani PIS ani PO ale np PiS mu się bardziej nie podoba więc głosuje na PO

a prawda jest tak że połowa nie chodzi na wybory a ta połowa ma bardzo dużą moc mogła by wiele namieszać, ale oni uważają, że nic nie znaczą.
 

DeletedUser19917

Guest
Odp: Wybory Prezydenckie

Nie lubisz cyrków?:D

Nie byłem na "wyborach" i nie mam zamiaru tego zmienić, bo po co? :) Wątpię, że jakikolwiek człek da radę to wszystko "wyciągnąć".
Prawda jest taka, że jesteśmy już tylko na mapie :eek:
 
Do góry