[Wydarzenia i Polityka] Wybory Prezydenckie

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser24577
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser19924

Guest
Odp: Wybory Prezydenckie

Zastanawia mnie ogrom tej przewagi, ale może to wynikać z różnych względów. Musiałbym popytać znajomych mieszkających w USA jak to wygląda tam na miejscu, ale w sumie jakoś nie mam na to zbytnio czasu.

PS: Choć jak spojrzę na to pod kątem ostatnich wyborów, to w USA także PiS było przed PO...
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser24577

Guest
Odp: Wybory Prezydenckie

Co sądzicie o Kukizie? I ciekawe jak wypali to jego stowarzyszenie lub partia jesienią.

*Jakos sobie o tym temacie zapomniałem xD

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Co sądzicie o Kukizie? I ciekawe jak wypali to jego stowarzyszenie lub partia jesienią.

*Jakos sobie o tym temacie zapomniałem xD
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Wybory Prezydenckie

Sam Kukiz wiele nie zdziała...a bez połączenia się z jakąś partią może mieć problemy z organizacją wszystkiego do wyborów parlamentarnych.

Dla mnie, idealnym byłoby wystawienie kandydatów z jednej listy przez polską prawicę, góra dwóch list. Inaczej jest to temat raczej skazany na porażkę...zdecydowanie więcej głosów mogą zebrać jako ogół, niż pojedynczo. Różnic w poglądach jednak trochę mają, więc na pewno nie będzie to łatwe zadanie.


PS: A co do drugiej tury, to dziwnie się czyta, że ludzie nie idą głosować na Dudę, czy Komorowskiego, tylko przeciwko któremuś z tych kandydatów. Taki wybór między dżumą, a cholerą...tylko mi już nie przytaczajcie porównań, bo nie powiem kto jest kim w tym równaniu :)
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser

Guest
Odp: Wybory Prezydenckie

Niedziela i proszę głosować na Dudę
smiley_emoticons_thumbs-up_new.gif

Komunę trzeba wyrżnąć do zera oraz żydowskie mafie
smiley_emoticons_freu-dance.gif
 

DeletedUser24577

Guest
Odp: Wybory Prezydenckie

Komorowski z każdą kolejną wypowiedzą się pogrąża. Najpierw wzywa Dude do debaty, Dude który o debate prosił kilka miesięcy...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Wybory Prezydenckie

Niedziela i proszę głosować na Dudę
smiley_emoticons_thumbs-up_new.gif

Komunę trzeba wyrżnąć do zera oraz żydowskie mafie
smiley_emoticons_freu-dance.gif

nie ma na kogo głosować

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Niedziela i proszę głosować na Dudę
smiley_emoticons_thumbs-up_new.gif

Komunę trzeba wyrżnąć do zera oraz żydowskie mafie
smiley_emoticons_freu-dance.gif

nie ma na kogo głosować

- - - Automatycznie połączono posty - - -

co do Dudy to ja czekam na to aż wypowie się skąd weźmie pieniadze na realizacje swojego planu bo aktualnie to są tylko słowa nie mające żadnego pokrycia
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Wybory Prezydenckie

Teraz jak już wspominano nie ma głosów na kogoś, tylko przeciwko komuś. Ciekawi mnie jaka tera bęzie frekwencja i kto zgarnie głosy Kukiza.
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Wybory Prezydenckie

Głosy oddane na Kukiza rozejdą się gdzieś w przestrzeni...z tego co słyszałem od znajomych głosujących na niego, to część nie zamierza iść głosować, bo nie może z czystym sumieniem oddać głosu na żadnego z kandydatów, a reszta idzie raczej głosować przeciwko Komorowskiemu.
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Wybory Prezydenckie

To takie pewne nie jest...w naszym państwie wszystko jest możliwe, a przekręt zawsze jakiś można zrobić.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Wybory Prezydenckie

Żydy... wypowiadając się... popierają Komorowskiego hehe
Ale to żałosne.
Mi "Dudy" żona nawet wygląda na jego matkę, taka stara przy nim jest.
Głosując na Mafię Komorowskiego dajesz dobre świadectwo ciemnoty narodowej,także zastanówmy się czy chcesz jakiegoś miśka ,który jest na rozkazach Tuska i Ruskich oraz żydowskich mafii "Domagających się" ich 75 milionów za obozy "Polskie" jak to FBI ujęło.
smiley_emoticons_freu-dance.gif
smiley_emoticons_freu-dance.gif


No ludzie trochę powagi,głosy Kukiza przejdą na Dudę to jest pewne.
A niepewni są warszawiacy,bo oni tam mają "Nowy York" chociaż ankiety wypełnić nie potrafią hehe
Oczywiście nie wszyscy,niektórzy myślą normalnie
smiley_emoticons_freu-dance.gif
smiley_emoticons_freu-dance.gif
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser15014

Guest
Odp: Wybory Prezydenckie

Warszawa to miasto urzędników, wiec wiadomo iż zawsze będą głosować na tych, którzy rządzą. Boja się zmian, bo jeszcze ich z pracy wywalą, gdy przyjdzie nowa ekip z nowymi ludźmi.
Co do Komorowskiego, to rzeczywiście ten człowiek nie nadaje się do rządzenia. Niezbyt inteligentny, niedouczony, niesamodzielny, niezbyt elokwentny. Gorsze jednak jest kto za nim stoi. Jak widzę Dukaczewskiego, albo Kozieja to aż mnie skręca. Gdy się wypowiadają to jakbym słuchał wiejskiego cwaniaczka, który dostał awans na śledczego ubeka.
A właśnie co do cwaniaczków z ubeckim rodowodem, to jakiejś słuchy pojawiły się o partii Balcerowicza. Olechowski wysłał ostatnio w TVN-ie torpedę, która ma zatopić PO, wiec pewno już nasi 'macherzy od losów' postawili na nich krzyżyk i będą robić nowy projekt, by złapać lemingów. Widziałem jakieś porównanie iż Kukiz na jesień bierze 18 procent a partia Balcerowicza 11. Cos mi się wydaje iż takie wrzutki będą teraz coraz częściej się pojawiać. Ciekawy jestem czy uda im się ten numer tak samo jak z PO.
 

DeletedUser16352

Guest
Odp: Wybory Prezydenckie

Warszawa to miasto urzędników, wiec wiadomo iż zawsze będą głosować na tych, którzy rządzą. Boja się zmian, bo jeszcze ich z pracy wywalą, gdy przyjdzie nowa ekip z nowymi ludźmi.
Co do Komorowskiego, to rzeczywiście ten człowiek nie nadaje się do rządzenia. Niezbyt inteligentny, niedouczony, niesamodzielny, niezbyt elokwentny. Gorsze jednak jest kto za nim stoi. Jak widzę Dukaczewskiego, albo Kozieja to aż mnie skręca. Gdy się wypowiadają to jakbym słuchał wiejskiego cwaniaczka, który dostał awans na śledczego ubeka.
A właśnie co do cwaniaczków z ubeckim rodowodem, to jakiejś słuchy pojawiły się o partii Balcerowicza. Olechowski wysłał ostatnio w TVN-ie torpedę, która ma zatopić PO, wiec pewno już nasi 'macherzy od losów' postawili na nich krzyżyk i będą robić nowy projekt, by złapać lemingów. Widziałem jakieś porównanie iż Kukiz na jesień bierze 18 procent a partia Balcerowicza 11. Cos mi się wydaje iż takie wrzutki będą teraz coraz częściej się pojawiać. Ciekawy jestem czy uda im się ten numer tak samo jak z PO.
Niestety Polacy mają krótką pamięć i popełniają te same błędy
smiley_emoticons_no_sad.gif

Osobiście czekam na dekomunizację w Polsce ale już chyba za późno... Czesi zrobili to od razu i mają spokój,a u nas teczki sam "Bolek" czyścił.

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Warszawa to miasto urzędników, wiec wiadomo iż zawsze będą głosować na tych, którzy rządzą. Boja się zmian, bo jeszcze ich z pracy wywalą, gdy przyjdzie nowa ekip z nowymi ludźmi.
Co do Komorowskiego, to rzeczywiście ten człowiek nie nadaje się do rządzenia. Niezbyt inteligentny, niedouczony, niesamodzielny, niezbyt elokwentny. Gorsze jednak jest kto za nim stoi. Jak widzę Dukaczewskiego, albo Kozieja to aż mnie skręca. Gdy się wypowiadają to jakbym słuchał wiejskiego cwaniaczka, który dostał awans na śledczego ubeka.
A właśnie co do cwaniaczków z ubeckim rodowodem, to jakiejś słuchy pojawiły się o partii Balcerowicza. Olechowski wysłał ostatnio w TVN-ie torpedę, która ma zatopić PO, wiec pewno już nasi 'macherzy od losów' postawili na nich krzyżyk i będą robić nowy projekt, by złapać lemingów. Widziałem jakieś porównanie iż Kukiz na jesień bierze 18 procent a partia Balcerowicza 11. Cos mi się wydaje iż takie wrzutki będą teraz coraz częściej się pojawiać. Ciekawy jestem czy uda im się ten numer tak samo jak z PO.
Niestety Polacy mają krótką pamięć i popełniają te same błędy
smiley_emoticons_no_sad.gif

Osobiście czekam na dekomunizację w Polsce ale już chyba za późno... Czesi zrobili to od razu i mają spokój,a u nas teczki sam "Bolek" czyścił.
 

DeletedUser15014

Guest
Odp: Wybory Prezydenckie

Teraz będzie trudniej, bo z jednaj strony powoli komuszki wymierają, a z drugie przejmują wszystko ich resortowe dzieci.
 

DeletedUser22102

Guest
Odp: Wybory Prezydenckie

Sam Kukiz wiele nie zdziała...a bez połączenia się z jakąś partią może mieć problemy z organizacją wszystkiego do wyborów parlamentarnych.

Dla mnie, idealnym byłoby wystawienie kandydatów z jednej listy przez polską prawicę, góra dwóch list. Inaczej jest to temat raczej skazany na porażkę...zdecydowanie więcej głosów mogą zebrać jako ogół, niż pojedynczo. Różnic w poglądach jednak trochę mają, więc na pewno nie będzie to łatwe zadanie.

Zacznijmy od tego, że Kukiz to nie jest prawica, co potwierdził choćby chęcią współpracy z OPZZ i innymi związkami zawodowymi...sam jest z resztą przykładem, że żeby się w polityce wybić, wystarczy :

a) mieć znane nazwisko
b) mówić, że jest źle
c) nie mieć za bardzo programu (tylko jakieś hasło), to wtedy nikt się nie przyczepi do jakiegokolwiek punktu

Jest szansa na prawicową, liberalno-konserwatywną listę, jednak bez RN (który to jest partią światopoglądowo prawicową, gospodarczo jednak to w sporej części lewica). Przede wszystkim z połączenia środowisk G.Brauna, JKMa, KNP oraz libertarian, ew. może Republikanów. Jednak takowa lista 10% raczej w tej Polsce w jakiej żyjemy nie przekroczy.
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Wybory Prezydenckie

Zacznijmy od tego, że za bardzo uprościłeś mój post, a ja specjalnie użyłem dwóch akapitów w nim
smiley_emoticons_biggrin.gif
W pierwszym pisałem o "możliwościach" Kukiza jeśli chodzi o wybory parlamentarne...w których, bez włączenia się do jakiejś partii, może nie zaistnieć, bo czasu na organizację całych struktur wiele nie ma, a ludzi jakoś trzeba zebrać i później na listach umieścić. Nie mówiąc o wszystkich sprawach organizacyjnych. Choć do tej "prawicy" mu obecnie najbliżej raczej...

A co do reszty, która odnosiła się do prawicy na polskiej scenie politycznej, to pełna zgoda...dlatego też pisałem, że idealnie byłoby utworzyć z tego wszystkiego jedną listę, a że się zapewne nie da, to dwie. A jak z tego wyjdzie te 10% o których piszesz, to jak dla mnie, będzie to dobry wynik, patrząc pod kątem ostatnich wyborów. Może coś się w końcu ruszy i rozbije ten "beton"...
 

DeletedUser22102

Guest
Odp: Wybory Prezydenckie

Swoją drogą, kto widział? - podmiana partii

Nadmieniam, iż (dla czasem nadgorliwych moderatorów) powyższy link w żaden sposób nie łamie Regulaminu Forum, ponieważ jest to "telewizja" społeczna, a nie komercyjna...
§5. Na całym forum dozwolone są jedynie linki, które nie mają na celu reklamowania czegokolwiek ani czerpania korzyści materialnych przez użytkownika forum. Linki referencyjne mogą odnosić się tylko do produktów InnoGames.
 

DeletedUser22282

Guest
Odp: Wybory Prezydenckie

Koniec ciszy wyborczej i nieoficjalnie wygrał Andrzej Duda kto ogląda?
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Wybory Prezydenckie

Ja nie oglądam, ale czytam na necie. podobno miał 53% według jakichś tam sondaży.
 

DeletedUser24577

Guest
Odp: Wybory Prezydenckie

Jednego komucha mniej. Teraz czas wykopać rząd Kopacz!
 
Do góry