[Wydarzenia i Polityka] Wybory Prezydenckie

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser24577
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser15508

Guest
Odp: Wybory Prezydenckie

Najlepiej to wymienić całą władzę na całkiem nową, ale czy się da?
 

DeletedUser19222

Guest
Odp: Wybory Prezydenckie

//Duda// prezydentem, kaczynski i maciarewicz nadprezydenci.
Cudownie.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser19924

Guest
Odp: Wybory Prezydenckie

A co, jeszcze Ci było mało afer jakie mieliśmy okazję przeżyć za panowania komoroWSkIego?
 

DeletedUser19222

Guest
Odp: Wybory Prezydenckie

wystarczyly mi 2 lata rzadów pisdu które narobily wicej szkody niz czasy po.
A juz pomijam taki drobny szczegól jak demagogia //Dudy// przed wyborami bo obiecuje mnóstwo, a zrobi jak prezes kaze.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser19924

Guest
Odp: Wybory Prezydenckie

Proponuję poczytać trochę więcej...podobnie jak eksprezydentowi, który podpisywał wszystko, co mu pod nos koledzy z PO podstawili, a jemu nawet się nie chciało tego otworzyć. O innych aferach i wpadkach tego pana nie ma się nawet co rozpisywać.


PS: Do tego, jak głosi ludowe przysłowie, trzeba pamiętać, aby nie oceniać ludzi po wyglądzie/książki po okładce, a nie kierować się mottem, jest tragicznie ale stabilnie i wszystko co złe, to PiS.
 

DeletedUser24577

Guest
Odp: Wybory Prezydenckie

Petru stworzył akademie PO :D
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Wybory Prezydenckie

Na początek poczytaj może ostatnią książkę Sumlińskiego, a potem możesz połączyć się w bulu i nadzieji z eksprezydentem. O Szogunach i braku elementarnej wiedzy nawet nie wspomnę...przecież on nawet nie wiedział, co podpisuje. Stawiał parafkę pod każdą ustawą jaką mu Donek podsunął...a pośrednio w jakimś stopniu odpowiadał również za wiele afer jakie za jego panowania przydarzyły się rządom PO.

...ale to chyba nie miejsce na takie dyskusje. Tutaj jest miejsce na relaks i szkoda mi czasu na odgrzewanie po raz kolejny tego samego. Był komoroWSkI i go nie ma...koniec tematu.


PS: Oczywiście nie jestem zwolennikiem Dudy i PiS-u jakby się ktoś zastanawiał.
 

DeletedUser24848

Guest
Odp: Wybory Prezydenckie

A jaką zresztą masz gwarancję że duda będzie lepszy on nawet obietnic nie spełni bo rząd nie ma kasy na jego obietnice.
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Wybory Prezydenckie

A czy ja mówię, że spełni/nie spełni? Nie popadajmy w paranoję jakąś, bo urząd Duda obejmie dopiero w sierpniu. A jak chcesz kogoś rozliczać, to radzę zacząć od ustępującego Prezydenta. Popadamy tutaj w jakąś hipokryzję i zaczynamy rozliczać kogoś przed objęciem urzędu przez niego, zamiast skupić się na podsumowaniu ostatnich lat...gdzie tutaj jest sens?

PS: A te pomysły Dudy takie złe i bez szans na realizację, a PO zaczyna do nich ostatnio jeszcze dokładać i obiecywać większe sumy, bo wybory parlamentarne się zbliżają. To jest dopiero wyczyn...a rządy PO, to przecież jeden, wielki ciąg afer wszelakich.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Wybory Prezydenckie

Na początek poczytaj może ostatnią książkę Sumlińskiego, a potem możesz połączyć się w bulu i nadzieji z eksprezydentem.

to był jeden z powodów dla których postanowiłem, że zamiast nie iść na wybory zagłosuję na Dudę. Na szczęście nie musiałem, bo w internetach exit poll'e sie pojawiły i Duda wygrywał w nich. Krzyżyk więc nie stanął przy socjaliście i sumienie mam czyste :D

a tak btw... nie wiem, czy słyszeliście, ale to jest ponoć TA JESIEŃ :D if ju noł łot aj min
 

DeletedUser

Guest
Odp: Wybory Prezydenckie

sumliński jest jak stonoga, pitoli pitoli, że dowody pokaże, a kończy się na pitoleniu..... jedyną nadzieją jest KORWiN. Tylko zmniejszenie do 50zł opodatkowania pracy może napędzić Polską gospodarkę. Więcej wydamy, więcej wyprodukujemy, więcej miejsc pracy, więcej wpływu do budżetu państwa:)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Wybory Prezydenckie

Sorry ale Korwin nie jest żadną nadzieją
gada jak potłuczony
 

DeletedUser13617

Guest
Odp: Wybory Prezydenckie

to był jeden z powodów dla których postanowiłem, że zamiast nie iść na wybory zagłosuję na Dudę. Na szczęście nie musiałem, bo w internetach exit poll'e sie pojawiły i Duda wygrywał w nich. Krzyżyk więc nie stanął przy socjaliście i sumienie mam czyste :D

a tak btw... nie wiem, czy słyszeliście, ale to jest ponoć TA JESIEŃ :D if ju noł łot aj min

comment_wpQX9lixNbW3FTQX2FEi270qXAJto5DG.gif
 

DeletedUser17153

Guest
Odp: Wybory Prezydenckie

Prawica niestety pod kreską. Drażni jedynie stwierdzenie, że żadna lewica nie weszła do sejmu. PiS, PO, PSL- wszystko lewica.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser15014

Guest
Odp: Wybory Prezydenckie

I Kukiza jest kilka osób z RN, i kilka z prawicowymi poglądami. Choć samą formację nie można nazwać prawicową, bo są tam na prawdę różne osobowości.

Co do socjalizmu PiS to masz rację, ale ja widzę jednak pozytywną zmianę w stosunku co było. Za ich rządów podatki jednak były obniżane (hmm nawet były za SLD) a platforma tym się nie skalała. Postulują zwiększenie kwoty wolnej (co prawda większy sens miałoby zlikwidowanie podatku dochodowego) i to jest może mały, ale krok w dobrym kierunku. Podobno postulają wprowadzenie dwóch nowych i likwidację 5 podatków, tak że suma wydaje się na plus. Zobaczymy, bo ich obietnice będą jednak kosztować.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry