[Zakończone] Wybory Spamera Miesiąca Grudzień 2014 DOGRYWKA

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

Kto powinien zostać Spamerem Miesiąca w grudniu 2014?

  • KanioKania

    Głosy: 7 50,0%
  • Maja2013

    Głosy: 7 50,0%

  • W sumie głosujących
    14
  • Głosowanie zakończone .

DeletedUser15508

Guest
Odp: Wybory Spamera Miesiąca Grudzień 2014 DOGRYWKA

Do tej pory tylko i wyłącznie Elastynka przeprowadzała SM, Shannqa robi to pierwszy raz. Po prostu może się pomyliła w tworzeniu tematu , też jest człowiekiem jak każdy tutaj, prawda?
W lipcu była jedna wielka kłótnia w SM, tak naprawdę Maja nie wygrywała, ale na końcu ktoś puścił gdzieś masa albo zawołał znajomych i nagle pełno głosów posypało się na jej korzyść.
Wyszło jak wyszło, wtedy już mało kto trzymał się regulaminu bo jak mówię była jedna wielka kłótnia.
Czy teraz zamiast kłótni możemy trzymać się zasad? Czy będziemy się czepiać tego jak było mając pretensje, że teraz jest tak jak być powinno?
To tylko i wyłącznie rozrywka a nie zawody.
Ode mnie w temacie tyle.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser21321

Guest
Odp: Wybory Spamera Miesiąca Grudzień 2014 DOGRYWKA

Przepraszam, ale to jest bezzasadne. Najpierw Shannqa napisała, że wystarczy oddać głos w anonimowej ankiecie, ale nic nie wspominała o potwierdzaniu postem.

Szczerze, w lipcu powinien wygrać NewPlayerBestPlayer ze względu na to, że Elastynka nie liczyła potwierdzania postem.

P.S: Czuję się urażona twoją logiką, ale ja bardzo przepraszam, więc w tamtej ankiecie powinnam ja wygrać. I umiem przegrywać, ale znam zasady fair play.

Nie ma się co przejmować, tak jak londi pisała, Shannqa też człowiek i też mogła popełnić błąd.

Zawsze możesz spamować przez kolejny miesiąc i znów spróbować :p
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Wybory Spamera Miesiąca Grudzień 2014 DOGRYWKA

Przepraszam najmocniej, rzeczywiście było to niedopatrzenie z mojej strony, w poście od początku powinna znaleźć się wyraźna informacja, że głosy trzeba potwierdzić. Mam nadzieję, że zostanie mi to wybaczone i ta sytuacja się nie powtórzy w przyszłości :)
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Wybory Spamera Miesiąca Grudzień 2014 DOGRYWKA

Juz zostalo wybaczone :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Wybory Spamera Miesiąca Grudzień 2014 DOGRYWKA

Poza tym nie ma co się kłócić o zwykłą range, która nie daje żadnych dodatkowych przywilejów, a i tak prędzej czy później zniknie :)
 

DeletedUser17693

Guest
Odp: Wybory Spamera Miesiąca Grudzień 2014 DOGRYWKA

Dziekuje wszystkim, którzy na mnie zagłosowali. Fajnie, że kolejny raz mogłam zostać spamerem miesiąca :D .
Niestety, nie rozumiem KanioKani.. przecież skoro ktoś bierze udział w zabawie powinien najpierw przeczytac jej regulamin wtedy by sie dowiedzial o zasadach np. że trzeba potwierdzac głosy, czyje glosy sie liczą itp. raczej nikt nie powinien mieć pretensji do Shannqi bo konkurs byl przeprowwdzoby dobrze :) .Poza tym jak to napisał Thekkok nie ma sensu kłócic sie o range :D
Przy okazji dziekuje panu NPBP za mile komentarze przy repce..
Ps. Droga Kaniokanio jeśli najpierw negujesz moje glosowanie na siebie, i piszesz, że to nie jest fair-play dlaczego sama tak robisz? I skad wytrzasnelas te ostatnie 2 glosy na siebie? Pewnie nie zrozumiem nigdy tych zasad, ale cóz tak jest z podmieniaczami glosow ;(

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Aaaaa i jeszcze coś :D
Czy mozemy w tym miesiacu dostac statystyki z grudnia ile wyspamowilismy?Tak troszke mnie ciekawi kto ile mial postow :D
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Wybory Spamera Miesiąca Grudzień 2014 DOGRYWKA

Też z chęcią popatrzę kto ile miał:)
Dodatkowo skoro Ela podawała nam stan z miesiąca, może da się z roku zrobić takie cudo?
 

DeletedUser21321

Guest
Odp: Wybory Spamera Miesiąca Grudzień 2014 DOGRYWKA

Przy okazji dziekuje panu NPBP za mile komentarze przy repce..
Spoks nadrobisz :p ;)

Poza tym .. nie chce mi się już cytować, ale może chodziło jej o to że kiedy ktoś kto głosuję wbija to czytając to dowiadywał się o tym że wystarczy zagłosować w ankiecie, ja np. tak myślałem, że może coś się zmieniło czy coś ... Ale myślę że potwierdzenie głosu postem to żaden problem :p

może da się z roku zrobić takie cudo?
Wydaję mi się że to byłoby trudne :p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Wybory Spamera Miesiąca Grudzień 2014 DOGRYWKA

@Maja: To teraz ja, szanowna Maju, skoro ty tak możesz to dlaczego ja nie mogę głosować na siebie, ty pierwsza zaczęłaś. :( Chciałam Ci powiedzieć, że doskonale czytałam Regulamin, ale to też i może po części moja wina, ale szanowna prowadząca obecnie ten konkurs zapomniała o ważnej rzeczy, dodać tą zasadę w pierwszym poście.

@TheKkok: Wiesz, niektórzy naprawdę chcą się znaleźć w Pokoju Chwały z parę razy, a tutaj była jednak okazja.

@Shannqa: Wybaczam oraz doskonale wiem, że to się nie powtórzy :p

@NewPlayer: Mógłbyś jaśniej?

@Londi: Wystarczy trochę posiedzieć, to nie jest trudne.
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Wybory Spamera Miesiąca Grudzień 2014 DOGRYWKA

A założymy się, że jest? JEdnak trochę dłużej jestem od CIebie na tym forum, więc myślę, że bardziej je ogarniam. Gdyby dało się to z miejsca policzyć, to nie prosiłabym Shani.
 

DeletedUser17693

Guest
Odp: Wybory Spamera Miesiąca Grudzień 2014 DOGRYWKA

@Maja: To teraz ja, szanowna Maju, skoro ty tak możesz to dlaczego ja nie mogę głosować na siebie, ty pierwsza zaczęłaś. :( Chciałam Ci powiedzieć, że doskonale czytałam Regulamin, ale to też i może po części moja wina, ale szanowna prowadząca obecnie ten konkurs zapomniała o ważnej rzeczy, dodać tą zasadę w pierwszym poście.
Powiem tyle, że jakoś malo mnie interesuje kto na kogo głosuje jak nie głosuje na mnie :p .Troszke tylko mnie zdziwiło, że zagłosowałaś na siebie wcześniej krytykując takie coś.. a zasada była podana w regulaminie i osoby które głosowały mogły go przeczytać, wtedy by nie było żadnych problemów :p
(...)
@Londi: Wystarczy trochę posiedzieć, to nie jest trudne.
Raczej proste nie jest :D

@NPBP
Właśnie jak ktoś wbija i tylko głosuje to troszke to mija sie z sensem np. "aaa.. zagłosuje bo mi tak powiedziała" .Osoba nie wie czy faktycznie osoba na którą głosuje zasłużyła na wygraną czy nie poza tym regulamin jest krótki i przeczytanie jego zajmuje może 2 minutki :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Wybory Spamera Miesiąca Grudzień 2014 DOGRYWKA

A Ci dalej sie kłócą o bzdety ;p

Nie udalo sie tym razem, mówi sie trudno.
 

DeletedUser22282

Guest
Odp: Wybory Spamera Miesiąca Grudzień 2014 DOGRYWKA

A niech sie kłócą;) ich sprawa:p
 

DeletedUser21321

Guest
Odp: Wybory Spamera Miesiąca Grudzień 2014 DOGRYWKA

Czasu i tak nie cofną, jedynie go tracą :p
Więc ich sprawa ;)
 
Do góry