[Zakończone] Wybory Spamera Miesiąca - KWIECIEŃ 2015

  • Rozpoczynający wątek Elastynka
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Witajcie!
Zapraszam Was do typowania
spamermiesiaca.png


Spamer_Miesiaca_logo.png


Pamiętajcie jednak o Regulaminie!

* Kandydatów zgłaszamy w tym temacie w ciągu trzech dni.
* Jedna osoba może zgłosić jednego kandydata.
* Miło by było, abyście zechcieli napisać kilka ciepłych słów, uzasadniając swój wybór - ale nie jest to obowiązkowe.
* Użytkownik może zgłosić swojego kandydata, pisząc jego nick w poście.
* Osoba wytypowana MUSI być aktywna w dziale OFF-TOPIC!


Startujemy 28.04.2015
Wybory do 30.04.2015 godz. 23:59
 

DeletedUser21386

Guest
Odp: Wybory Spamera Miesiąca - KWIECIEŃ 2015

Ja ponownie głosuję na Kaniokania
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Wybory Spamera Miesiąca - KWIECIEŃ 2015

Mój głos na gildona, jeśli wyszukiwarka nie kłamie, to miał w tym miesiącu najwięcej postów :D
 

DeletedUser17693

Guest
Odp: Wybory Spamera Miesiąca - KWIECIEŃ 2015

Wybór nie jest łatwy, sensownym kandydatem wydaje się być nasz grzybowy spamer, ale jakoś przez kilka dni jej nie ma i przez to nie moge na nią zagłosować.
Gildon wrócił po spoorej przerwie i nie możemy mu dac spamera bo jeszcze znowu ucieknie :D więc po takich małych przemyśleniach stwierdziłam, że zagłosuje na siebie ;)
 

DeletedUser19286

Guest
Odp: Wybory Spamera Miesiąca - KWIECIEŃ 2015

Wybór nie jest łatwy, sensownym kandydatem wydaje się być nasz grzybowy spamer, ale jakoś przez kilka dni jej nie ma i przez to nie moge na nią zagłosować.
Gildon wrócił po spoorej przerwie i nie możemy mu dac spamera bo jeszcze znowu ucieknie :D więc po takich małych przemyśleniach stwierdziłam, że zagłosuje na siebie ;)

Te argumenty mnie przekonują i ta skromna szczerość :p. Głosuję na maja2013.
 

DeletedUser16352

Guest
Odp: Wybory Spamera Miesiąca - KWIECIEŃ 2015

W poprzednim miesiącu głosowałem na Maję i z jakiś dziwnych powodów mimo największej liczby głosów nie wygrała..... więc w tym miesiącu również oddaję głos na Maję.
smiley_emoticons_winken4.gif

Pomyliłem nicki :) Głos oddaję na londi :)
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser15508

Guest
Odp: Wybory Spamera Miesiąca - KWIECIEŃ 2015

W poprzednim miesiącu głosowałem na Maję i z jakiś dziwnych powodów mimo największej liczby głosów nie wygrała..... więc w tym miesiącu również oddaję głos na Maję.
smiley_emoticons_winken4.gif
głosowałeś na mnie a nie na Maję:D z komentarzem, że wszędzie mnie pełno:d
 

DeletedUser

Guest
Odp: Wybory Spamera Miesiąca - KWIECIEŃ 2015

Stary mędrzec usiadł na brzegu rzeki i cienkim patykiem kreślił przeróżne kształty na wodzie. Siedział tak dłuższą chwilę, aż w końcu obrócił się do swoich uczniów. Nim przemówił, długo jeszcze dumał, jakby szukał odpowiednich słów.
-Spamerzy!-wyszeptał- mija godzina, potem dzień, tydzień i na końcu miesiąc. Spotykamy się tu raz w miesiącu, abym mógł jednego z Was nagrodzić, za poświęcenie, zaangażowanie i wytrwałość! Bowiem Spamerem Miesiąca może zostać tylko ten, kto nie zna umiaru w spamowaniu w dziale Offtop! Spamerem Miesiąca może zostać tylko ten, który czysty jest, niekarany. Spamerem Miesiąca może zostać tylko ten, który potrafi spamować, spamować RADOŚNIE!
Niosę Wam wieści z samego Królestwa Spamu! bowiem w kwietniu, najwytrwalszym wojownikiem okazała się... maja2013!

Czcijcie tego śmiałka, ale nie traćcie wiary w swoje spamerskie zdolności! Podejmijcie wyzwanie! Pokonajcie tego chojraka w maju.
Do boju moi mili! Do boju spamerzy z doliny Grepolis!


Powiedziawszy to, podniósł się powoli i zostawiając swoich uczniów odszedł hen, hen daleko, wiedząc, że zobaczy się z nimi za kolejne trzydzieści dni, cztery tygodnie, miesiąc...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Wybory Spamera Miesiąca - KWIECIEŃ 2015

Wybaczcie, ale ten spamer to dla mnie wielka porażka. Podobnie jak w marcu nikt się nie starał, ale w tym miesiącu to wstyd. Maja zrobiła tylko np. 40 postów i wy głosowaliście na nią, żeby została Spamerką?
 

DeletedUser17693

Guest
Odp: Wybory Spamera Miesiąca - KWIECIEŃ 2015

Nie zgodzę się z Tobą, porażka to zbyt mocne słowo, kwiecień był sporo lepszy niż marzec tzn. trochę więcej tu spamu było, a co za tym idzie kilku pretendentów do SM. Jedni spamowali więcej, inni mniej. Kolorowość też znowu tu przybyła dołączyła sie do wesolego spamowania co też mozna uznac za plus. Wiem jedno: nie masz co być zazdrosna o jakąś tam rangę na fo bo to bez sensu.. lepiej zacznij spamować kolejny miesiąc i może wreszcie zdobędziesz spamera, którego już teorytycznie mialas okazje żeby zdobyć ;)

Powiem tyle, że sama się zdziwiłam, że ktoś oprócz mnie samej na zagłosowal.

A teraz najlepiej nie rozpisujmy się o tym czy to fair czy jednak nie i walczmy o majowego spamera! :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Wybory Spamera Miesiąca - KWIECIEŃ 2015

No dobra, trochę więcej spamu w tym miesiącu się nazbierało, ale i tak za mało. Przepraszam, zazdrosna? Jedyne co mogę to żałować, że nie głosowałam na siebie w styczniu :) Ciekawostka: Nie jestem już taka niemiła, że głosuję na siebie :)

Powalczymy, ale zobaczymy co w tego wyjdzie :D
 
Do góry