[Zakończone] Wybory Spamera Miesiaca - MAJ 2015

  • Rozpoczynający wątek Elastynka
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Witajcie!
Zapraszam Was do typowania
spamermiesiaca.png


Spamer_Miesiaca_logo.png


Pamiętajcie jednak o Regulaminie!

* Kandydatów zgłaszamy w tym temacie w ciągu trzech dni.
* Jedna osoba może zgłosić jednego kandydata.
* Miło by było, abyście zechcieli napisać kilka ciepłych słów, uzasadniając swój wybór - ale nie jest to obowiązkowe.
* Użytkownik może zgłosić swojego kandydata, pisząc jego nick w poście.
* Osoba wytypowana MUSI być aktywna w dziale OFF-TOPIC!


Startujemy 29.05.2015
Wybory do 31.05.2015 godz. 23:59
 

DeletedUser17693

Guest
Odp: Wybory Spamera Miesiaca - MAJ 2015

Hehe nikt nie głosuje, wiec będę pierwsza.

W sumie to spamera osoba ma dzieki innym osobom, bo sama by nie mogla tyle wyspamowac, ale zagłosować można na jedną :D

W tym miesiącu chciałam zagłosowac na Kaniokanię, ale jak na złość za mało spamowala. Myślałam też nad głosem na siebie, ale nie bede głosować na ta samą osobe co w zeszłym miesiącu. Kamil tez duzo jakos nie spamował. Dobra osoba na SM byłby Robkow, ale nie jest ponad miesiac na FO i to go wyklucza. Postanowiłam w końcu zagłosowac na Londi najwięcej postow na Fo, trochę w OT - dobry kandydat ;)
 

DeletedUser21386

Guest
Odp: Wybory Spamera Miesiaca - MAJ 2015

maja i londi spamowały najwięcej,ale że maja była spamerem w kwietniu,głosuję na londi
 

DeletedUser24898

Guest
Odp: Wybory Spamera Miesiaca - MAJ 2015

Jak wiadomo spam, to wiadomości niechciane.
Oczywistym jest iż nie każdy pragnie tego samego co ktoś inny
i dla każdego pojęcie "wiadomość niechciana" nie musi oznaczać tego samego.

Kierując się tym tokiem rozumowania ja jako na spamera miesiąca zagłosuję na gracza [profil]Shannqa[/profil] ;)
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Wybory Spamera Miesiaca - MAJ 2015

Shannqa to nie gracz :p
 

DeletedUser24898

Guest
Odp: Wybory Spamera Miesiaca - MAJ 2015

być może, ale ma bardzo ładny profil, udziela się w OFF-TOPIC i spełnia wszystkie wymagania wymagane aby dostać oznaczenie Spamer Miesiąca.
Wybacz że w tym miesiącu nie głosuję na Ciebie, ale za miesiąc znów będzie szansa
okok.gif
 

DeletedUser17693

Guest
Odp: Wybory Spamera Miesiaca - MAJ 2015

Roobkow przeczytaj sobie regulamin i dopiero zagłosuj :D
 

DeletedUser24898

Guest
Odp: Wybory Spamera Miesiaca - MAJ 2015

aha, trzeba mieć konto powyżej jednego miesiąca
zmartwienie.gif

szkoda, bo tak to bym chociaż na Londi zagłosował, ale faktycznie
w zabawie nie mogą brać udziału gracze którzy posiadają konto krócej niż miesiąc

(jak wszędzie selekcja
zalamka.gif
)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Wybory Spamera Miesiaca - MAJ 2015

Głosuję na LONDI, bo to spamer wszech czasów (niczym kochany gildon!)
Shannqa nie może brać udziału w SM, gdyż jest członkiem Teamu.
W zabawie nie moga brać udziału gracze którzy posiadają konto krócej niż miesiąc, ponieważ:
1. Aby zostać SM, trzeba spamować miesiąć
2. Jak osoba z mniejszym niż miesiąc stażem ma oceniać postępy innych, nie widzac ich od początku?
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Wybory Spamera Miesiaca - MAJ 2015

Jak wiadomo spam, to wiadomości niechciane.
Oczywistym jest iż nie każdy pragnie tego samego co ktoś inny
i dla każdego pojęcie "wiadomość niechciana" nie musi oznaczać tego samego.

Kierując się tym tokiem rozumowania ja jako na spamera miesiąca zagłosuję na gracza [profil]Shannqa[/profil] ;)

Dziękuję za nominację :D Mam nadzieję, że zostaniesz z nami dłużej i w przyszłym miesiącu będziesz mógł na kogoś zagłosować - lub sam zostać wytypowany :)

Mój głos na Big Kamila ;)
 

DeletedUser22282

Guest
Odp: Wybory Spamera Miesiaca - MAJ 2015

Eeee shanqa powinna wygrac :p ale jak nie mozna to big kamil nie wiem czemu ale niech ma :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Wybory Spamera Miesiaca - MAJ 2015

Stary mędrzec usiadł na brzegu rzeki i cienkim patykiem kreślił przeróżne kształty na wodzie. Siedział tak dłuższą chwilę, aż w końcu obrócił się do swoich uczniów. Nim przemówił, długo jeszcze dumał, jakby szukał odpowiednich słów.
-Spamerzy!-wyszeptał- mija godzina, potem dzień, tydzień i na końcu miesiąc. Spotykamy się tu raz w miesiącu, abym mógł jednego z Was nagrodzić, za poświęcenie, zaangażowanie i wytrwałość! Bowiem Spamerem Miesiąca może zostać tylko ten, kto nie zna umiaru w spamowaniu w dziale Offtop! Spamerem Miesiąca może zostać tylko ten, który czysty jest, niekarany. Spamerem Miesiąca może zostać tylko ten, który potrafi spamować, spamować RADOŚNIE!
Niosę Wam wieści z samego Królestwa Spamu! bowiem w maju, najwytrwalszym wojownikiem okazała się... londi!

Czcijcie tego śmiałka, ale nie traćcie wiary w swoje spamerskie zdolności! Podejmijcie wyzwanie! Pokonajcie tego chojraka w czerwcu.
Do boju moi mili! Do boju spamerzy z doliny Grepolis!


Powiedziawszy to, podniósł się powoli i zostawiając swoich uczniów odszedł hen, hen daleko, wiedząc, że zobaczy się z nimi za kolejne trzydzieści dni, cztery tygodnie, miesiąc...
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Wybory Spamera Miesiaca - MAJ 2015

Maja, masz teraz brzydkie gwiazdki:D
 

DeletedUser17693

Guest
Odp: Wybory Spamera Miesiaca - MAJ 2015

Londi, gratki za sm :D

Brzydkie, ale co poradzę :p
 

DeletedUser21386

Guest
Odp: Wybory Spamera Miesiaca - MAJ 2015

Gratuluję,londi;)
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Wybory Spamera Miesiaca - MAJ 2015

Podziękować po raz kolejny :)
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Wybory Spamera Miesiaca - MAJ 2015

W każdej chwili mogę poprosić o zdjęcie rangi:D Poza tym tak właściwie to teraz mam 2 do wyboru:D Ale Sm ładniejsze;d
 
Do góry