*wybrańcy*

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser22070
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser22070

Guest
wybrańcy.jpg

Witam wszystkich! Chciałbym zaprezentować sojusz *WYBRAŃCY* przychodzimy z pelli. Jesteśmy zgraną ekipą i coś razem ugramy. Początkowo na pelli byłem założycielem sojuszu *Twierdza* ale to było moje takie sobie granie czyli, żadne. Zrobiłem sobie masówkę, zostałem podbity, bo mi nie zależało, ale potem kumpel zaczął grać, wszystko uległo zmianie i powstał nowy sojusz *WYBRAŃCY*

Nasze motto
"Sojusz Ponad Wszystko"

-Rekrutacja-

Na wysokim poziomie. To będzie mały sojusz, w którym są tylko poważni gracze. Żeby się dostać gracz musi nas pozytywnie zainteresować. Budowlańcy nam nie potrzebni tylko Krwawi Wojownicy ;) sojusz nie ma na celu wygrać świata tylko powojować na tym świecie. Jeśli masz doświadczenie w walce i nie boisz się jej podjąć to ten sojusz może być dla ciebie​

-Dyplomacja-
Zawieszona na początku gry. Dopiero w praniu okaże się kto ile jest wart.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: *wybrańcy*

ja dam 6/10
Opisane jest dobrze ale brakuje czegoś orginalnego
 

DeletedUser22282

Guest
Odp: *wybrańcy*

Standardowy sojusz wszystko to co tam jest to pisze kazdy sojusz...
 

DeletedUser

Guest
Odp: *wybrańcy*

Nie no spoko 6/10 niech będzie szału nie ma dupci nie urywa standard :D to poczekajcie na mają prezentację jak w jakimś sojuszu wgl będę :D
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: *wybrańcy*

[ przychodzimy z pelli.
I co z Pella rezygnujecie? przecież to nowy świat niedawno ruszył
Tu też będziecie tak krótko grac jak na Pella?

dałeś się podbić bo ci się nie chciało? a nie czułeś potrzebę bronienia się bo przegrać to nic fajnego?


co do prezentacji jest strasznie tandetna - nigdy bym nie chciałbym w sojuszu który się prezentuje publicznie, ma w logu gościa z filmu 300 a jego założyciel na poprzednim świecie dał się podbić bo mu się nie chciało
 

DeletedUser22070

Guest
Odp: *wybrańcy*

I co z Pella rezygnujecie? przecież to nowy świat niedawno ruszył
Tu też będziecie tak krótko grac jak na Pella?

dałeś się podbić bo ci się nie chciało? a nie czułeś potrzebę bronienia się bo przegrać to nic fajnego?


co do prezentacji jest strasznie tandetna - nigdy bym nie chciałbym w sojuszu który się prezentuje publicznie, ma w logu gościa z filmu 300 a jego założyciel na poprzednim świecie dał się podbić bo mu się nie chciało

Czytaj ze zrozumieniem. Zostałem podbity, bo mi się nie chciało (przybyłem, aby zobaczyć tych całych bohaterów), ale nie myśl, że się nie broniłem. Broniłem, ale przegrałem, bo miasto było tylko off bez muru i nie widziałem nawet szansy obrony go, gdyż tak jak mówiłem zrobiłem masówkę, a akcje robił zorganizowany sojusz. Potem kumpel mnie namówił do gry i stworzyliśmy sojusz *WYBRAŃCY* i gramy tam od dłuższego czasu i nadal gramy, więc nie rozumiem twojego komentarza: I co będziecie grać tak długo jak na pelli? Nadal gramy na pelli, ale, więc jak ci mam odpowiedzieć na to pytanie? Ja i paru innych graczy idziemy na nowy świat. Powód? Duży zapas wolnego czasu i chęć zagrania na innym świecie.

Prezentacja tandetna? Nie podważam twojego zdania. Zrobiłem ją krótko i na temat. Liczy się przekaz, a nie ładna prezentacja.

Nigdy byś nie chciał być w sojuszu, który reklamuje się w publicznie i nasuwają się dwa pytania:

1. To coś złego, że sojusz się reklamuje? Wiele lepszych sojuszy tak robi i w czym to przeszkadza?\

2. W czym tobie przeszkadza, że sojusz się tu reklamuje? :confused:
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: *wybrańcy*

Spokojnie...

Mnie się prezentacja podoba. Krótko, zwięźle i na temat, ale czegoś mi brakuje w niej... 7/10
 

DeletedUser

Guest
Odp: *wybrańcy*

No niestety, jeśli nie byłeś w stanie wybronić się z offowym miastem bez muru, to nie wiem czy powinieneś zakładać sojusz.
:confused:
Prezentacja 5/10. Raczej zniechęcająca.
 

DeletedUser

Guest
Odp: *wybrańcy*

Prezentacja dość przeciętna, szału nie ma.
Nie ocenię jej do póki nie zostaną poprawione błędy interpunkcyjne. Może i była robiona jak to powiedziałeś "szybko", ale Twoja interpunkcja kuje mnie w oczy (jeżeli mogę tak powiedzieć). :D
 

DeletedUser22652

Guest
Odp: *wybrańcy*

Ojeju kolego ja cb znam :) grałeś na pele również prowadziłeś sojusz po jakimś czasie się rozpadł :) bo przestałeś grać jak się nie mylę kolego ?
 

DeletedUser

Guest
Odp: *wybrańcy*

8/10 Jest ok, ale ta praca według mnie nie jest zbyt oryginalna, niczym się nie wyróżnia.
 
Status
Zamknięty.
Do góry