[Wyjaśnione] Wycofanie kolona

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser19362
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser19362

Guest
Czy gdy wysłałem kolona do kolonizowanego miejsca da się go jakoś wycofać? Myślałem, że się da a tu klops i nie ma iksika obok znaczka kolona... :confused: :mad:
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Wycofanie kolona

Wysłałeś w celu założenia miasta?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Wycofanie kolona

Czy gdy wysłałem kolona do kolonizowanego miejsca da się go jakoś wycofać? Myślałem, że się da a tu klops i nie ma iksika obok znaczka kolona... :confused: :mad:

Jeśli to podbój to ;
-możesz przez pierwsze 10 minut od wysłania ataku
- możesz jeśli ktoś przed tobą przejmnie miasto
 

DeletedUser19362

Guest
Odp: Wycofanie kolona

Mówię kolonizowanego miasta... Czyli tak zakładanie - nie jest to podbój. Mój sojusz prowadzi akcje zapełniania wysepek i mamy sie kolonizować. Chciałem sprawdzić czy wszystkie miejsca z tej wyspy są zajęte (próbując wysyłać) i po wysłaniu obok kolona nie było krzyżyka...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Wycofanie kolona

To według mnie to

Gratuluję nowego miasta .
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Wycofanie kolona

Zgadza się. Nie ma możliwości cofnięcia takiej decyzji. Założysz miasto, czy się rozmyśliłeś, czy nie.
 

DeletedUser26488

Guest
Odp: Wycofanie kolona

Dlaczego nie mozna wycofywac ?
Przeciez to jak zwykly podboj, tylko bez walki
 

Robin65

Zespół Grepolis
Odp: Wycofanie kolona

Akurat mechanika gry traktuje go inaczej, natychmiast po wysłaniu misji kolonizacyjnej, jej miejsce przestaje być dostępne dla innych graczy. Nie można również trwającej kolonizacji zaatakować. Nie twierdzę, że nie była by przydatna mozliwość przerwania kolonizacji stwierdzam jedynie jak jest. Były już zresztą takie propozycje by to zmienić.
 
Do góry