Wycofywanie wsparcia;.

Czy chciałbym taką mozliwośc WYCOFAJ WSZYSTKO

  • TAK

    Głosy: 15 83,3%
  • NIE

    Głosy: 2 11,1%
  • obojętne

    Głosy: 1 5,6%

  • W sumie głosujących
    18
  • Głosowanie zakończone .
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Prosiłbym administracje o poważne zastanowienie sie nad nastepującą mozliwością ( ulepszeniem)..
Jak wiemy na chwilę obecna KAŻDE wsparcie trzeba teraz odsyłac osobno ( np. z nowo zdobytego miasta , zaraz po okupacji) - przeliczmy gracz dostaje wsparcie do załozonej okupacji od powiedzmy 20 osób z sojuszu i kazda z nich sle z 10 miast . Daje nam to po dobrze zakończonej okupacji 200 kliknięć - odeslij.

Proponuje aby istniała mozliwośc np. zaznaczenia opcji (ODEŚLIJ WSZYSTKO ) i wtedy całe wojo nie z tego miasta zawraca.

Mozliwość ta ulepsza nam także obrone miasta.

Powiedzmy na miasto XXX idzie 30 ataków - stawiam całą obrone skad moge , ściagam ile sie da woja , ale nie przewidze czy wybronie miasto czy nie , dlatego dla pewnosci sle zaraz po 30 ataku ognie , aby rozwaliły kolona ( ale ognie nie ida odemnie - tylko od kolegi z sojuszu). I teraz miasto wybroniłem biremami i nagle okazuje sie , że ognie walą w nasze biremy tak ??
zanim je wszystkie odesle - rozwalaja sie na naszych własnych biremach.
Stąd moja propozycja - zawsze wtedy moge zaznaczyc opcje ODEŚLIJ WSZYSTKO i całe wsparcie zawraca , ognie wchodza do pustego miasta i jest ok .

Przemyslcie to

Oczywiscie propozycja dotyczy starego systemu obrony , ale i w nowym ułatwi życie
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Wycofywanie wsparcia

Jako dodatkowy przycisk - czemu nie.
Jestem za :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Wycofywanie wsparcia

Genialny pomysł - czemu sam na to nie wpadłem? :D To się naprawdę bardzo przyda - każdemu, nie tylko obrońcy, agresorowi także ;) .
 

DeletedUser

Guest
Odp: Wycofywanie wsparcia

W wielu przypadkach uprościłoby to życie, jednak nie wszystkich. Ja bym dodał od siebie:

możliwość zaznaczania/odznaczenia wsparć do odesłania + możliwość zaznaczenia wszystkich wsparć jednym kliknięciem + przycisk 'odeślij zaznaczone'

to nam da ten sam a nawet lepszy efekt niż w propozycji, bo czasem chcemy, by np zostały wsparcia z 5 miast a odesłać chcemy z 95. wtedy przy mojej propozycji zaznaczamy wszystkie i odznaczamy 5 a następnie klikamy odeślij zaznaczone. z twoją propozycją musiałbym klikać 95 razy.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Wycofywanie wsparcia

i zgadzam sie z toba kurczak - pomysł wymaga dopracowan , ale naprawde jest przydatny taki "guzik" hehe
mysle , ze mógłby działac na zasadzie podobnej do tej jaka mamy w raportach "kasuj" - gdzie mozemy skasowac wszystko lub 1 strone z mozliwoscia odchaczania tego co chcemy zostawic
 

DeletedUser10899

Guest
Odp: Wycofywanie wsparcia

Team Propozycyjny zaakceptował propozycję i została ona przekierowana do InnoGames, zachęcam do dalszych wypowiedzi w temacie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry