[Wyjaśnione] Wydajni budowniczy czy to się kumuluje?

Witam
W kolejce budowy mam juz skrócone czasy budynków tym bonusem. Czy jak odpalę kolejny bonus to skrócą się one jeszcze bardziej?
 

DeletedUser19421

Guest
Odp: Wydajni budowniczy czy to się kumuluje?

W moim przypadku skróciłem czas budowy o 50% po skończeniu odpaliłem ten sam bonus tylko 25% I budynki również się skróciły.
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Wydajni budowniczy czy to się kumuluje?

Nie. Odpalenie bonusu działa jedynie na rekrutuacje/budowy odpalone po włączeniu bonusu. Czas wcześniejszych, już będących w kolejce się nie skróci.
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Wydajni budowniczy czy to się kumuluje?

Od kiedy bonusy działają na wcześniej zlecone działania? Jakoś tak wstecz?!
 

DeletedUser24204

Guest
Odp: Wydajni budowniczy czy to się kumuluje?

tak bonusy ktore zdobywamy z obozu zbójców działaja na juz zlecone budowy jak i rekrutacje
dodatkowo mozna ich wrzucic kilka , tzn 25 % , 50% , 75% jednoczesnie ;)
 

DeletedUser19421

Guest
Odp: Wydajni budowniczy czy to się kumuluje?

Don to jest nowy bonus i skraca on obecne i przyszłe budowy :) i tak skumuluje się
 

DeletedUser24204

Guest
Odp: Wydajni budowniczy czy to się kumuluje?

Nie. Odpalenie bonusu działa jedynie na rekrutuacje/budowy odpalone po włączeniu bonusu. Czas wcześniejszych, już będących w kolejce się nie skróci.
niestety don po zmianach w wioskach roliniczych i wprowadzeniu obozu zbojcow są dostepne bonusy ktore działają wtecz.
W momenecie ich odpalenia skraca sie czas wszystkich załączonych budów jak i tez tych ktore dopiero zlecimy ;)
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Wydajni budowniczy czy to się kumuluje?

A no to w takim razie przepraszam za zamieszanie. Nie gram na tym nowym świecie i nie miałem (nie)przyjemności obcować z tym całym Obozem.

Co nie zmienia faktu, że trochę się to gryzie i działa wstecz...gdy na przykład wrzucenie jakiejś budowy po zakolejkowaniu senatu dalej trwa dłużej...
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Wydajni budowniczy czy to się kumuluje?

No ten bonus właśnie działa na budowy które są już w kolejce. Tylko czy się kumuluje?

https://wiki.pl.grepolis.com/wiki/Wydajni_budowniczy

Ja tylko wspomnę, że zapomniałam usunąć ten artykuł, początkowo rzadkie i wspaniałe bonusy miały znaleźć się na jednej stronie, ale w końcu zostały rozdzielone. Szczegółowe informacje na temat tego bonusu możecie znaleźć tutaj i tutaj, wraz z przykładem, by lepiej zobrazować działanie.
 
Do góry