[Omawiane] Wydarzenia paktu

Sytuacja wygląda tak:
Pewien gracz doszedł do mojego paktowicza i w zakładce "Sojusz" > "Wydarzenia Paktu" jest to napisane .
Poszedłem na dwudniowy urlop i po powrocie okazało się , ze nie jest już w tym sojuszu sprawdziłem "Wydarzenia Paktu" i tam nie było czasu odejścia ,ani żadnej informacji z tym związanej.
Sprawdzałem kilkukrotnie i nie ma mowy o pomyłce.
Czy to jest jakiś błąd ? Czy np. gdy gracz sam odejdzie nie pokazuje się to w tej zakładce .
Pozdrawiam.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Wydarzenia paktu

Ale gracz istnieje czy nie? Bo może skasował konto.
 
Odp: Wydarzenia paktu

Grasz ten nie skasował konta ponadto na GrepoStats wszystko pisze ,a w wydarzeniach o tej godzinie i dacie nie ma takiego wpisu .
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Wydarzenia paktu

Zrób screena, opisz sprawę i poślij ticketa - tak będzie najprościej sprawdzić :)
 

Robin65

Zespół Grepolis
Odp: Wydarzenia paktu

Pomiędzy czasami podawanymi w grepostats i tymi w grze istnieje spore przesunięcie to być może sprawia, iż szukasz w niewłaściwym miejscu.
 
Odp: Wydarzenia paktu

Pomiędzy czasami podawanymi w grepostats i tymi w grze istnieje spore przesunięcie to być może sprawia, iż szukasz w niewłaściwym miejscu.


Tyle tylko , ze w ogóle tej informacji nie ma tam (w Wydarzeniach sojuszu) jest data dołączenia ,ale nie ma daty odejścia ,a przecież widzę i na GS i na wyspie jest bez sojuszu.
 

DeletedUser15166

Guest
Odp: Wydarzenia paktu

Czy np. gdy gracz sam odejdzie nie pokazuje się to w tej zakładce .
Wydaje mi się że raczej tak, gdy gracz został wyrzucony z sojuszu lub odszedł z niego sam, kiedyś w jednej z tych sytuacji(nie pamiętam której), nie było informacji o odejściu, nie wiem czy było to błędem, być może jest tak nadal.
 
Do góry