Wygląd rankingu;.

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5408
  • Data rozpoczęcia

Jesteś na:


  • W sumie głosujących
    20
Status
Zamknięty.

DeletedUser5408

Guest
Dzisiaj przedstawię kolejną już kosmetyczną zmianę.

Proponuję, aby we wszystkich rankingach nasi sojusznicy, paktowicze oraz wrogowie mieli przypisany odpowiedni kolor. Przykład w rankingu sojuszy przedstawiam poniżej:



A skoro już były by kolory w rankingu, to była by możliwość przypisania każdemu sojuszowi/graczowi oddzielnego koloru.
Gdyby przydzielono dany kolor sojuszowi x, to w rankingu graczy wszyscy członkowie sojuszu x automatycznie byli by oznaczeni tym samym kolorem.

P.S
Przedstawiona sytuacja na obrazku nie jest zgodna z sytuacją na świecie Beta.
 

DeletedUser

Guest
Aniołek Śmierci !!!

Nawet mi odpowiada,pierwsza skomentuję na Tak ;) :D
 

DeletedUser10908

Guest
Fajny pomysł który będzie przydatny w grze,jestem na tak :)
 

DeletedUser

Guest
Wszyscy mówią że fajny a ja powiem że nie do końca :p Będę kim to ? Kurczakiem czy kto tu jest postrachem propozycji , bez urazy Doz. ;)
Moim zdaniem kolory są zbyt jaskrawe no i ogólnie jakoś mi to tak mało pasuje :/ Jedynie co to by się jakieś zwykłe odznaczenie przydało i nic więcej :/ "Jestem jaki jestem" Dziwna ma odpowiedź ale no jakoś takoś :D Dla pocieszenia fakt iż ma odpowiedź chyba pozytywna :D
 

DeletedUser

Guest
Aniołek Śmierci !!!

Sanjperek ty to jak najlepszy krytyk wszechpolski ;)
Kolorki jak kolorki czasem lubią poświeci w oczka,ale zawsze można je podrasować ;F
 

DeletedUser

Guest
w zasadzie mi to obojętne, ale jeżeli mieliby to wprowadzić to niech te kolory nie będą takie bijące po oczach jak na załączonym obrazku... ;)
 

DeletedUser5408

Guest
Kolory sam bym może i zmienił, ale robiłem to w paint'cie :)eek:) w związku z czym to tak jak by robić od początku... nie chciało się;) i tak jestem zadowolony z efektu:D
 

DeletedUser

Guest
Aniołek Śmierci !!!

Michałku jak widać na razie im sie podoba; )
 

DeletedUser

Guest
Bardzo ciekawy pomysł. Myślę ,że przejdzie tam u góry :) Gratulacje. Oczywiście na tak!.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Aniołek Śmierci !!!

Propozycja wprowadzona w życie w aktualizacji 2.20
 
Status
Zamknięty.
Do góry