Wykreślanka - Wyniki!

WYKREŚLANKA

Spokojny wieczór, nie masz co zrobić z wolnym czasem? Mamy dla Ciebie wspaniałą rozrywkę, dzięki której nie tylko się rozerwiesz, ale będziesz miał również szansę na zgarnięcie wspaniałych nagród! Jesteś zainteresowany?

Regulamin:

  • Konkurs trwa od 19 do 22 września 2016, do godziny 23:59.
  • W konkursie może wziąć udział każdy użytkownik Forum Grepolis. Do konkursu nie trzeba się zapisywać, wystarczy rozwiązać rebus i wysłać rozwiązanie.
  • Należy znaleźć jak największą liczbę haseł w wykreślance do końca czasu trwania konkursu.
    Jeśli kliku osobom uda się podać wszystkie odpowiedzi, wygrywa osoba, która zrobi to najszybciej.
  • Liczba haseł i ich dokładne brzmienie pozostają tajemnicą do momentu ukazania rozwiązania.
  • Hasła mogą być zapisane poziomo, pionowo, na ukos i wspak.
  • Hasła dotyczą bezpośrednio Grepolis oraz starożytnej Grecji.
  • Rozwiązanie należy zamieścić w dziale Kontakt ws. konkursów. W tym celu, należy stworzyć w tym dziale nowy temat, który będzie widoczny wyłącznie dla autora oraz członków Teamu Grepolis. Inni gracze nie zobaczą Twoich wypowiedzi.
  • Odpowiedź powinna zawierać obrazek wykreślanki, na którym znajdują się zaznaczone hasła. Będziemy również wdzięczni za wypisanie listy znalezionych haseł, ponieważ znacznie uprości to sprawdzanie zgłoszeń. Przykładowe rozwiązanie (wykreślanka pochodzi z poprzedniej edycji konkursu): KLIK.
  • W tej edycji wyjątkowo można zmienić swoją odpowiedź po jej wysłaniu. Zwracamy jednak uwagę, że liczyć będziemy wyłącznie czas przesłania ostatecznej odpowiedzi. Przykładowo, jeśli o godzinie 12:00 wysłaliście odpowiedź z 20 rozwiązaniami, a o godzinie 15:00 z 25 rozwiązaniami, policzymy 25 rozwiązań wysłane o godzinie 15:00.
Wskazówki:

  • Najkrótsze hasło w tej edycji wykreślanki ma 4 litery; jeżeli natkniecie się na "my", "kos" lub inne słowo, które ma poniżej 4 liter, to nie należy go wykreślać. Niektóre hasła składają się z dwóch wyrazów i traktowane są jak jedno hasło (dają jeden punkt).
  • Hasła mogą się przecinać, jednak każde hasło jest oddzielne - oznacza to, że jeśli w wykreślance znajduje się "olimpiada", to zostanie policzona jako jedno hasło - nie trzeba wykreślać również "olimp" i "olimpia". Radzimy również sprawdzić czy hasło nie jest dłuższe (powinno być wykreślone "olimpiada" zamiast "olimp").
  • Zdecydowanie radzimy oprócz obrazka z wykreślanką zamieścić listę haseł; pomijając to, że niesamowicie ułatwia to nam sprawdzanie (możemy łatwo porównać wykreślone z hasła z wypisanymi na liście), to często zdarza się, że gracze zapominają o wykreśleniu jednej litery (np. "demokracj" zamiast "demokracja") lub wykreślą jedną literę za dużo (np. "nostracyzm" zamiast "ostracyzm") - w takim wypadku, jeżeli na liście znajduje się poprawne słowo, to zaliczymy dane hasło.
  • W przypadku błędów w wykreślance staramy się rozpatrzyć je na korzyść graczy - zachęcamy do śledzenia tematu z wykreślanką podczas trwania konkursu, ponieważ mogą się tam pojawić podpowiedzi (przykładowo jeśli gracz zapyta czy dana litera jest poprawna) lub ogłoszenia (np. jeżeli w jakimś haśle pojawił się błąd i zostanie ono uznane lub wykluczone z wykreślanki).
  • Nie trzeba się spieszyć z rozwiązywaniem wykreślanki - podczas ustalania zwycięzców najważniejszym kryterium jest liczba znalezionych haseł; dopiero w wypadku takiej samej liczby haseł pod uwagę brany jest czas przesłania odpowiedzi. Oznacza to, że osoba, która przesłała swoje rozwiązanie 3 dnia konkursu, jednak ma o 1 hasło więcej niż osoba, która przesłała rozwiązanie godzinę po publikacji wykreślanki, znajdzie się wyżej w rankingu.

Nagrody:

1_miejsce_W.png


600 sztuk złota + wybrany bonus


2_miejsce_W.png


500 sztuk złota + wybrany bonus


3_miejsce_W.png


400 sztuk złota + wybrany bonus


wyr%C3%B3%C5%BCnienie_W_b.png


Wyróżnienia - miejsca 4 - 6
wybrany bonus


Zwycięzcy mogą wybrać jeden następujących z bonusów:
  • Przyspieszone ruchy wojsk o 30% na 2 dni
  • Przyspieszona rekrutacja o 30% na 2 dni
  • Przyspieszona budowa o 30% na 2 dni
  • Wzrost produkcji dowolnie wybranego surowca o 50% na 2 dni
  • Wzrost produkcji łask o 50% na 2 dni

W czasie trwania zabawy obowiązuje Regulamin Forum oraz Ogólny Regulamin Konkursów.
Zgłaszając się do konkursu, każdy uczestnik akceptuje zasady oraz regulamin zabawy.
Team zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian w regulaminie.
Wszelkie pytania i wątpliwości związane z zabawą należy zgłaszać do opiekunki konkursu: virtual lub koordynatorki konkursów: Shannqa.
 
Bardzo proszę nie wklejajcie tutaj odpowiedzi, ponieważ będę musiała usuwać posty :( do tego służy kontakt ws. konkursu podany w regulaminie. :)

domi767 hmm.. To ciekawe :D jednak przykro mi ale nie mogę zdradzać podpowiedzi na temat haseł. Owszem mogą składać się z 2 słów ;) ale czy mocne wino...
 

DeletedUser28050

Guest
Przepraszam, ale nie potrafię ogarnąć jak pozakreślać wyrazy w tej tabelce, jestem lebiega w takich sprawach
Oto odpowiedzi:
[skasowane przez virtual]
Chciałem skontaktować się z VIRTUAL ale nie umiem lub coś nie pykło.
Jeśli ta odp będzie uznana to wrazie wygranej jako bonus poproszę szybsze budowanie.
Proszę też o wyrozumiałość dla strej pierdoły, jestem poraz 1 na jakimkolwiek forum, kolega wciągnął mnie do gry i takto się rozwija:)
Pozdrawiam
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Przepraszam, ale nie potrafię ogarnąć jak pozakreślać wyrazy w tej tabelce, jestem lebiega w takich sprawach
Oto odpowiedzi:
[skasowane przez virtual]
Chciałem skontaktować się z VIRTUAL ale nie umiem lub coś nie pykło.
Jeśli ta odp będzie uznana to wrazie wygranej jako bonus poproszę szybsze budowanie.
Proszę też o wyrozumiałość dla strej pierdoły, jestem poraz 1 na jakimkolwiek forum, kolega wciągnął mnie do gry i takto się rozwija:)
Pozdrawiam

Potwierdzam udało Ci się skontaktować ze mną :) w wiadomości prywatnej wszystko już wytłumaczyłam :) Twoje odpowiedzi musiałam skasować ponieważ nie mogą być one widoczne dla wszystkich Graczy :)
 

DeletedUser

Guest
witam chciałabym się dowiedzieć jak wykreślać odpowiedzi? znalazłam kilka ale nie mogę w żaden sposób zacząć skreślać. pozdrawiam
 

DeletedUser

Guest
powinno być podane ile w ogóle jest haseł bo nie wiadomo ile ich szukać....
 
powinno być podane ile w ogóle jest haseł bo nie wiadomo ile ich szukać....

Na tym też polega zabawa.. nigdy nie wiesz do końca czy znalazłeś/łaś wszystko. Pamiętaj, że to działa w 2 strony. Osoba, która konkuruje z Tobą też tego nie wie :)

10
powtarzać się mogą?

Nie mogą się powtarzać, jeżeli jakieś słówko się powtórzyło to jest to czysty przypadek, taką wykreślankę generuje program.
 

DeletedUser

Guest
ja mam 48, ale nie wiem ile zaliczone będzie
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser5

Guest
Termin przesyłania rozwiązań zakończył się wczoraj o 23:59, pamiętajcie, że teraz już nie można zmieniać swoich odpowiedzi (ani edytować, ani dopisywać nowych postów)! Mamy sporo zgłoszeń, więc wyniki konkursu pojawią się najprawdopodobniej za 2-3 dni :)
 
Przedstawiam Wam wyniki konkursu. :) W tej edycji jednej osobie udało się odnaleźć wszystkie 40 wyrazów! :D Jednocześnie wszystkim gratuluję i dziękuję za wyjątkową aktywność w tej edycji, nie nudziliśmy się w weekend :)

wykreslanka%2019.09.2016%20rozwi%C4%85zanie.png


poziomo >
chiron
baris
legendarna armia
monety wojny
agamemnon

poziomo <
surowce
mapa
regulamin
drewno
portal hadesa

pionowo \/
doradca
cerber
instruktor
korzystny wiatr
troja

pionowo /\
bezbronna karawana
wyrocznia
myonia
misje wyspowe
raport

skos / w gore
innogames
erynia
opuszczone miasto
agresor dnia
forum

skos / w dol
atak
ferkion
targowisko
iluzja
grepolisscore

skos \ w dol
event
latarnia
meduza
kopalnia srebra
kolonizacja

skos \ w gore
lindos
schowek
kamienny grad
jednostki mityczne
mocne wino




Zwycięzcy:

1_miejsce_W.png


Weldenia. 40 haseł

600 sztuk złota + wybrany bonus


2_miejsce_W.png


Big Kamil 39 haseł

500 sztuk złota + wybrany bonus

3_miejsce_W.png


niki1044 38 haseł
(dodane Czwartek o 10:18)


400 sztuk złota + wybrany bonus



Wyróżnienia:



Julietta816 38 haseł
(dodane Czwartek o 21:19)

Melancholia95 37 haseł
(dodane Wtorek 13:17)

Nikeee 37 haseł
(dodane Wtorek 20:38)


wybrany bonus




Zwycięzcy mogą wybrać jeden z następujących bonusów:
  • Przyspieszone ruchy wojsk o 30% na 2 dni
  • Przyspieszona rekrutacja o 30% na 2 dni
  • Przyspieszona budowa o 30% na 2 dni
  • Wzrost produkcji dowolnie wybranego surowca o 50% na 2 dni
  • Wzrost produkcji łask o 50% na 2 dni

Celem odebrania nagrody, proszę o zgłoszenie się w prywatnej wiadomości na forum do Shannqa wraz z podaniem nicku w grze, nazwy świata, jaki bonus wybierasz oraz jeżeli są to surowce to czy drewno, kamień czy srebro. :)
 
Ostatnia edycja:
Do góry