Wykreślanka

  • Rozpoczynający wątek Elastynka
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
WYKREŚLANKA

Spokojny wieczór, nie masz co zrobić z wolnym czasem? Mamy dla Ciebie wspaniałą rozrywkę, dzięki której nie tylko się rozerwiesz, ale będziesz miał również szansę na zgarnięcie wspaniałych nagród! Jesteś zainteresowany?

Regulamin:

1. W konkursie może wziąć udział każdy użytkownik Forum Grepolis. Do konkursu nie trzeba się zapisywać, wystarczy rozwiązać rebus i wysłać go.
2. Należy znaleźć jak największą liczbę haseł w wykreślance do końca czasu trwania konkursu.
Jeśli kliku osobom uda się podać wszystkie odpowiedzi wygrywa osoba, która zrobi to najszybciej.
3. Liczba haseł i ich dokładne brzmienie pozostają tajemnicą do momentu ukazania rozwiązania.
4. Hasła mogą być zapisane poziomo, pionowo, na ukos i wspak.
5. Hasła dotyczą bezpośrednio Grepolis oraz Forum Grepolis.
6. Rozwiązanie należy wysłać za pomocą kontaktu ds. konkursów, w temacie wpisując "Wykreślanka", a w poście załączyć rozwiązany rebus.
7. Rozwiązanie wysyłamy tylko raz, odpowiedzi nie można zmieniać. Jeśli post z wykreślanką zostanie edytowany, bądź usunięty i załączony po raz drugi - osoba zostaje zdyskwalifikowana. Dlatego też prosimy o rozwagę.
8. Konkurs trwa od 1 do 10 maja 2014 roku, jednak na rozwiązanie zadania macie PIĘĆ dni (1-6 maja).

Nagrody:

1.png


150 sztuk złota + ranga
zwyciezcakonkursu.png


2.png


100 sztuk złota


31.png


50 sztuk złota




Powodzenia!


wykreslanka1.png

 

DeletedUser

Guest
Odp: Wykreślanka

Przypominam, że wykreślanka polega na wykreślaniu słów z diagramu, a nie pisaniu na kartce, tych słów, które się znalazło. Nigdy nie rozwiązywaliście wykreślanki?
 

DeletedUser21096

Guest
Odp: Wykreślanka

o co w tym chodzi bo nie rozumiem
 

DeletedUser

Guest
Odp: Wykreślanka

Już tłumaczę, a mianowicie chodzi o to, aby z diagramu wyszukać i wykreślić jak najwięcej słów związanych z Grepolis. Nie powiem ile haseł jest w nim ukrytych, po prostu szukajcie :)

PRZYJMUJĘ TYLKO WYKREŚLONY DIAGRAM, LISTA SŁÓW BEZ DIAGRAMU, NIE JEST ROZWIĄZANIEM!!
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Wykreślanka

czyli mamy CI podać screena tej wykreślanki ze skreślonymi słówkami jak rozumiem ?
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Wykreślanka

No to już koloruję.
24 hasła mam póki co.
Czy jeśli jakies się powtarza to mam je skreślać 2 razy?
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Wykreślanka

nom, mam takie hasło/hasła co są 2 razy. i właśnie nei wiem czy skreślać raz czy dwa. npisać na pw o jakie chodzi?:d
 

DeletedUser

Guest
Odp: Wykreślanka

Jeśli występuje faktycznie dwukrotnie, to skreślajcie :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Wykreślanka

ja już wysłałem
pewnie kilku nie skreśliłem ale co mi tam :)
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Wykreślanka

Na końcu ma wyjść jakieś hasło czy nie bardzo?:D Bo mi niekoniecznie chce wyjść:D
spartaker ile miałeś słówek?
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Wykreślanka

A jeszcze pytanko, powiesz chociaż ile powinno pozostać literek jeśli nei chcesz zdradzić ile haseł jest?:D plose:)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Wykreślanka

Niezgadzam się
Nie ma podawania ile liter zostalo ;)
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Wykreślanka

haha wredny jesteś, wiesz o tym?:p
Powiedz chociaż ile miałeś haseł:D
 
Do góry