Wykreślanka

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser5

Guest
WYKREŚLANKA

Spokojny wieczór, nie masz co zrobić z wolnym czasem? Mamy dla Ciebie wspaniałą rozrywkę, dzięki której nie tylko się rozerwiesz, ale będziesz miał również szansę na zgarnięcie wspaniałych nagród! Jesteś zainteresowany?

Regulamin:

  • W konkursie może wziąć udział każdy użytkownik Forum Grepolis. Do konkursu nie trzeba się zapisywać, wystarczy rozwiązać rebus i wysłać go.
  • Należy znaleźć jak największą liczbę haseł w wykreślance do końca czasu trwania konkursu.
    Jeśli kliku osobom uda się podać wszystkie odpowiedzi, wygrywa osoba, która zrobi to najszybciej.
  • Liczba haseł i ich dokładne brzmienie pozostają tajemnicą do momentu ukazania rozwiązania.
  • Hasła mogą być zapisane poziomo, pionowo, na ukos i wspak.
  • Hasła dotyczą bezpośrednio Grepolis oraz starożytnej Grecji.
  • Rozwiązanie należy zamieścić w dziale Kontakt ws. konkursów. W tym celu, należy stworzyć w tym dziale nowy temat, który będzie widoczny wyłącznie dla autora oraz członków Teamu Grepolis. Inni gracze nie zobaczą Twoich wypowiedzi.
  • Odpowiedź powinna zawierać obrazek wykreślanki, na którym znajdują się zaznaczone hasła. Będziemy również wdzięczni za wypisanie listy znalezionych haseł, ponieważ znacznie uprości to sprawdzanie zgłoszeń. Przykładowy obrazek:
    wykreslanka%20przyklad.png
  • Rozwiązanie wysyłamy tylko raz, odpowiedzi nie można zmieniać. Jeśli post z wykreślanką zostanie edytowany, bądź usunięty i załączony po raz drugi - osoba zostaje zdyskwalifikowana. Dlatego też prosimy o rozwagę.
  • Wykreślanka zostanie opublikowana 7 kwietnia, a na jej rozwiązanie macie czas do 16 kwietnia 2015, do godziny 23:59.

Nagrody:

1.png


250 sztuk złota, bonus "Posiłki - harpie" oraz ranga
zwyciezcakonkursu.png


2.png


150 sztuk złota oraz bonus "Posiłki - mantykory"


31.png


100 sztuk złota oraz bonus "Posiłki - pegazy"



W czasie trwania zabawy obowiązuje Regulamin Forum oraz Ogólny Regulamin Konkursów.
Zgłaszając się do konkursu, każdy uczestnik akceptuje zasady oraz regulamin zabawy.
Team zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian w regulaminie.
Wszelkie pytania i wątpliwości związane z zabawą należy zgłaszać do Opiekunki konkursu: Shannqa.
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Wykreślanka

A oto wykreślanka, którą należy rozwiązać!


wykreslanka_6.04.2015.png

Przypomnę jeszcze dwie najważniejsze zasady konkursu:

  • Odpowiedzi muszą zostać zamieszczone w dziale Kontakt ws. konkursów. Wystarczy stworzyć nowy temat i zamieścić w nim obrazek z rozwiązaną wykreślanką.
  • Zmiana odpowiedzi nie jest dozwolona. Nie wolno edytować posta ze zgłoszeniem ani dopisywać nowych, dlatego radzimy dokładnie przejrzeć wykreślankę przed wysłaniem swojego rozwiązania.

Powodzenia! :)
 

DeletedUser21137

Guest
Odp: Wykreślanka

Czy jeżeli nie znajdę danego słowa na wiki, to jest możliwość, że znalazło się ono w wykreślance?
 

DeletedUser16746

Guest
Odp: Wykreślanka

ja się już poddałam... oczopląsu dostałam :(
 

DeletedUser

Guest
Odp: Wykreślanka

A ja się nie śpieszę ;)

Nam wiki są pewnie wszystkie hasła ale muszą mieć jakiś związek z gra
 

DeletedUser16746

Guest
Odp: Wykreślanka

A jeszcze mam pytanko? To będzie zależało od ilości haseł czy od stosunku hasła do czasu zamieszczenia odpowiedzi? Bo jeśli czas się nie liczy to się zdenerwuję :(
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Wykreślanka

A jeszcze mam pytanko? To będzie zależało od ilości haseł czy od stosunku hasła do czasu zamieszczenia odpowiedzi? Bo jeśli czas się nie liczy to się zdenerwuję :(

Najważniejsza jest liczba znalezionych haseł, jednak czas przesłania odpowiedzi również ma znaczenie :) Dodam przy okazji, że za hasła niezwiązane z Grepolis, np. "nos", "bok" czy "ty" nie przyznajemy dodatkowych punktów, więc nie warto tracić czasu na wykreślanie ich. Wszystkie słowa są dość oczywiste i nie powinno sprawić problemów zorientowanie się, że zostały umieszczone w wykreślance celowo ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Wykreślanka

55 haseł bez "nosów" "boków" i "ty' :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Wykreślanka

Co się stanie, jeśli wpiszę złe hasło do Wykreślanki? np. coś nie związanego z Grepolis?
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Wykreślanka

Co się stanie, jeśli wpiszę złe hasło do Wykreślanki? np. coś nie związanego z Grepolis?

Nic się nie stanie, po prostu będę dłużej siedzieć i sprawdzać odpowiedzi :D Nie ma żadnych konsekwencji, nie odejmujemy za to punktów :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Wykreślanka

Nic się nie stanie, po prostu będę dłużej siedzieć i sprawdzać odpowiedzi :D Nie ma żadnych konsekwencji, nie odejmujemy za to punktów :)

A to szkoda myślę że warto by było się nad tym zastanowić w następnej edycji
 

DeletedUser21321

Guest
Odp: Wykreślanka

Ja próbuje, ale marnie mi idzie ;/
Bolą mnie oczy, a mam dopiero 34, jak więcej nie znajdę to nie wysyłam :p
 
Do góry