[To nie błąd] Wymuszona lojalność 6h i bunt

  • Rozpoczynający wątek deusexe
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Co mam zrobić jak wylosowałem w loterii :) wymuszoną lojalność zostały mi 2h i w jednej wiosce przy drugim żądaniu jednostek wyskoczył mi bunt, a w 4 innych wioskach zamiast 12 min do następnego plądrowania - żądania mam 12h!
 

DeletedUser15461

Guest
Odp: Wymuszona lojalność 6h i bunt

Co mam zrobić jak wylosowałem w loterii :) wymuszoną lojalność zostały mi 2h i w jednej wiosce przy drugim żądaniu jednostek wyskoczył mi bunt, a w 4 innych wioskach zamiast 12 min do następnego plądrowania - żądania mam 12h!

Możesz opisać jaśniej?
Bo niewiele zrozumiałem :p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Wymuszona lojalność 6h i bunt

Aktywny czar "wymuszona lojalność" i po splądrowaniu przy 76% lojalności - bunt, ale to już doczytałem w innym poście, że tak ma być - bzdura, ale ok.
A drugi zonk, to po tym jak zażądałem jednostek w podbitej wiosce dokładnie 4 procarzy mam czas 12 godzin do następnego żądania jednostek, bądź żądania surowców lub plądrowania. Prościej nie potrafię :p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser15461

Guest
Odp: Wymuszona lojalność 6h i bunt

Aktywny czar "wymuszona lojalność" i po splądrowaniu przy 76% lojalności - bunt, ale to już doczytałem, że w innym poście, że tak ma być - bzdura, ale ok.
A drugi zonk, to po tym jak zażądałem jednostek w podbitej wiosce dokładnie 4 procarzy mam czas 12 godzin do następnego żądania jednostek, bądź żądania surowców lub plądrowania. Prościej nie potrafię :p

W wiki masz podane:
Autor napisał:
Nastrój pomiędzy 50% a 79% (40% a 63% z dyplomacją) - wioska raczej nie będzie się bronić.

Czyli przy 76% wioska po każdym plądrowaniu zastanawia się nad buntem. Wymuszona lojalność powoduje tylko, że nie spada ci nastrój po plądrowaniu.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Wymuszona lojalność 6h i bunt

W wiki masz podane:


Czyli przy 76% wioska po każdym plądrowaniu zastanawia się nad buntem. Wymuszona lojalność powoduje tylko, że nie spada ci nastrój po plądrowaniu.
To to już wiem, ale co z tymi 12 godzinami? Dostałem czar na 6 godzin, zdążyłem raz splądrować tam akurat było 90% i czas do następnego nie 12minut tylko 12godzin
 

DeletedUser15461

Guest
Odp: Wymuszona lojalność 6h i bunt

To to już wiem, ale co z tymi 12 godzinami? Dostałem czar na 6 godzin, zdążyłem raz splądrować tam akurat było 90% i czas do następnego nie 12minut tylko 12godzin

Splądrowałeś, czy zażądałeś jednostek?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Wymuszona lojalność 6h i bunt

Splądrowałeś, czy zażądałeś jednostek?
Zażądałem jednostek... procarzy... nie mów, że tak ma być 12h przerwy. Akurat pierwszy raz żądałem jednostek, to może jednak.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Wymuszona lojalność 6h i bunt

Przy każdej wiosce masz trzy opcje z zegarkiem.
Zastanawiałeś się, czemu jednocześnie np. nie możesz żądać i plądrować co ten sam czas? (w końcu to niby dwie różne zakładki...)
Jednostki/surka pobrane z wioski wyłączają ją z możliwości "produkcyjnych" na chwilę dłuższą lub krótszą.
Tak, czeka Cię 12h nic-nie-robienia z wioską (poza rozbudową i handlem).

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Ale swoją drogą, jak już udzieliłam się w takim temacie...
Jeżeli mamy prędkość świata większą, to łaski rosną szybciej, statki krócej płyną, produkcja godzinna odpowiednio pomnożona... A wioski mają tę samą wydajność jednostek.
Świat x1 -> 2/12h, 1/4 sztuki powołane.
Świat x2 -> o dziwo te same wartości.
wiki napisał:
Grabież surowców
Przy prędkości 2 ilość surowców jest podwojona, jednak czasy pozostają takie same.
Na logikę w x2 powinna być zatem podwójna liczba jednostek.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry