Wymuszona lojalność

  • Rozpoczynający wątek grarge
  • Data rozpoczęcia

Czy powinni zablokować wymuszoną lojalność na miastach będących na wyspach bez wiosek

  • Tak, taka opcja byłaby potrzebna

    Głosy: 16 50,0%
  • Tak, ale nie jest konieczna

    Głosy: 8 25,0%
  • Nie, ale taka opcja byłaby potrzebna

    Głosy: 1 3,1%
  • Nie, niech nieuważni tracą

    Głosy: 5 15,6%
  • obojętne

    Głosy: 2 6,3%

  • W sumie głosujących
    32
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Czy trudna do wykonania byłaby implementacja w systemie gry niemożliwość użycia wymuszonej lojalności na wyspach bez wiosek? W moim przypadku już kilkakrotnie omyłkowo użyłem tego bonusu na niewłaściwym mieście, będącym na wyspie nie posiadającym wiosek, z powodu ich wolnego przełączania się na pasku w interfejsie...
Czy inni też mają taki problem i podzielają moje zdanie?
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Wymuszona lojalność

Jestem na tak.

Też kilka razy omyłkowo straciłam ten czar.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Wymuszona lojalność

Jestem na tak

P.S
dodaj opcję obojętnie
 

Sapcio

Zespół Grepolis
Odp: Wymuszona lojalność

Pomysł też mi się podoba, bo nie raz człowiek się może pomylić i zmarnować czar w tak prosty sposób.
Łaska czasami to surowiec deficytowy i wydanie go w taki sposób to strata dla gracza.
 
Odp: Wymuszona lojalność

Jestem ZA choć nie zdarzył mi się taki przypadek to myślę że warto by było zabezpieczyć się przed taką ewentualnością.
 

DeletedUser19540

Guest
Odp: Wymuszona lojalność

Nie jest to konieczne ,gdyż raczej rzadko zżera ci w ten sposób ten bonus ,gdyż 1 wioskę podbija się dowolnym ludkiem... Jednakże zmianę przyjąłbym z aprobatą ,głos na tak poleciał. Jednakże ja bym to udoskonalił na coś w rodzaju : "czy chcesz użyć bonusu: Wymuszona Lojalność na tych X (tu wstawia ilość wiosek na tej wyspie) wioskach rolniczych"
 

DeletedUser17693

Guest
Odp: Wymuszona lojalność

Jestem na tak przez omyłkowe użycie często traci się takie czary :(
 

DeletedUser

Guest
Odp: Wymuszona lojalność

dałem "tak, niekoniecznie" bo rzadko kiedy wchodzę w posiadanie miasta na małej wyspie, więc właściwie problem mnie nie dotyczy
 

DeletedUser

Guest
Odp: Wymuszona lojalność

Nie, niech nieuważni tracą, grepolis na tym polega by wykorzystywać błędy przeciwnika. To tak nieistotny bonus (przynajmniej na poważnym etapie gry :rolleyes:), że ciężko mi pojąć jak można rozpaczać aż tak bardzo ze straty takiego biednego czaru żeby stworzyć tą jakże niepotrzebną propozycje. W skrócie: Ogarniaj co robisz inaczej ktoś dobierze Ci się do... miast zanim się zorientujesz. Poza tym nie wydaję mi się by programiści INNO chcieli sobie zaprzątać czas który usilnie poświęcają na <ciach> ulepszanie gry w ważniejszych aspektach.

Za to technicznie ankieta lepiej złożona niż większość zamieszczonych, opcje odpowiedzi przypadły mi do gustu. Lubię jak inni tracą ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

dorocia

Zespół Grepolis
Wymuszona lojalność - mieszkańcy wiosek w pobliżu miasta są szczególnie lojalni. (Bonus nieaktywny po aktualizacji do wersji 2.139)
 
Status
Zamknięty.
Do góry